2017 Şubat Anneleri

Belki düşük olmayacak anlamindadir o sonuç iyi düşün iyi olsun

Ultrason sonuçlarını ne zaman göstereceksiniz doktora?

kızlar
5+4 hamileyim. Cuma günü keseyi gördük şükür.
Bugün tuvalette 2-3 damla belki kahverengi leke olmuş çamaşırım.
Normal mi, sizde de oldu mu

Canım kan uyuşmazlığı bizde de var ama şuan için bisey gerekmiyor dedi Dr Allah nasip eder de doğum yaparsam doğumdan iki saat içinde yapılması gereken bi iğne olduğunu biliyorum ama senin kanama olduğu için mi oyle dedi acaba inş biseycik olmaz dinlen sadece

Ben de kan testini aldım şimdi 5591 çıkmış değerim.. sanırım bis gebelik riskini atlatmış oldum (insallah) çarşamba günü de ultrason icin gidicem.. bakalım Bi sorun çıkmaz umarım

Allah yardımcın olsun arkadaşım, sakin ol herşey Alahtan, Rabbim hayırlı kılsın, bebeğine sana sağlık versin bu zor zamanları atlatın inşallah...

Bu arada kan uyuşmazlığı bizde de var, ilk gebeliğim sonlandırılmıştı o zaman iğne yapmışlarda umarım sıkıntı yaşamayız...

kızlar
5+4 hamileyim. Cuma günü keseyi gördük şükür.
Bugün tuvalette 2-3 damla belki kahverengi leke olmuş çamaşırım.
Normal mi, sizde de oldu mu
Canım dün bende yaşadım ve çok korktum Dr a gittim hemen çok şükür herşey normal dedi kanama yanı kırmızı olduğunda korkarız dedi dinlen yat dedi dün ben con Yoruldum dolaştım biraz ve hamileliği ogrendigimden beri ilk kez bu kadar dolaştım sanırım ondan yaptı Dr bol su ve dinlenme dedi

Aynen telaşlanıyor insan
inşallah sağlıklı devam ederiz :)
Evet ya napcami şaşırdım bi an gözlerim doldu eşim diyo daha dün kalp atışını duyduk korkma ama mümkün değil bi yandan da diyorum Rabbim onu bana yazmışsa devamı gelir ama yicek ekmeği yoksa ne yaparsak yapalım diyorum ama diğer yandan da tedirgin oluyo insan

Bu arada kan uyuşmazlığı bizde de var, ilk gebeliğim sonlandırılmıştı o zaman iğne yapmışlarda umarım sıkıntı yaşamayız...
Dimi benim bildiğim de öyle doğum Allah korusun dusuk kürtaj sonrası yapılıyor ilk çocukta tehlike arz etmiyo diye biliyorum

Biraz yorulunca bende de kasik agrisi oluyor. Sanirim gercekten yatip dinlenmemiz ve sadece yasamsal faaliyetlerimize devam etmemiz gerekiyor. Temizlik,gezme,tozma,alisveris bize gore seyler degil bu aralar :) Allah bi daha yasatmasin gelmis gecmis olsun canim.

Yumurtayla peynirin hic oluru yok kuzum be En faydali seyler bizim icin ama ilk 3 ay bizden besleniyo diye avutuyorum kendimi. Insallah duzelcek yavas yavas. Ben anladim ki soguk meyve, meyvesuyu falan iyi geliyor.

Canim benim dualarim seninle. Insallah sonuclarin iyiye doner ve yavrun seninledir.

Ah be canim olmaz mi yaa insanin akli ucup gidiyor o anda,hicbirsey teselli etmiyor. Allah hepimize sabir ve saglik versin insallah.

canım tam da benim sormak istediğim şeyi sormuşsun. ben bir arkadaşımdan yapılmadığını duymuştum. ancak ben bugün yüz bölgesine ve kol altıma gittim. genital bölgeyi ise her ihtimale karşı askıya aldım. artık onu başka yöntemlerle idare edicem. ama artık sir ağda falan kullanamam. lazerin sonlarına geldim. zaten tek tük çıkıyor. saysam sayılır. o nedenle yüzeysel temizlikle idare edicem. ama kolaltı ve yüzüme gittim işte. dr a daha sormadım. ben bayramdan sonra gidicem dr.a. muhtemelen yaptırma diyecek. risk alma diyecek. ama ben birşey olacağını düşünmüyorum. yaptıranlar var çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…