2017 Şubat Anneleri

rabbim aynı sabırdan bana da versin inşallah dayanma gücü versin kıskançlıkları yoksa e okul da var dediğin gibi büyüyüp giderler artık

Kızlar bugün midem çok kötü yine iki kere kustum elma yiyorum şimdi böyle böyle geçer mi günler:-/ :-(

Kıskançlık anneye bağlı birini biraz fazla sevsem hemen tepki geliyor diğerinden. Çok şükür büyük bir problem yaşamadık biz.tabi ben pert oluyorum ama şimdiden birbirlerine çok bağlılık maşallah.

doktor ikiz oldugunu ne zaman söyledi sana canım? ben iki doktora gidiyorum birisi ikiz dedi birisi öyle bişi söylemedi kafam karıştı
ayın 20sinde söyledi 6 haftalıkken tatlım ultrasonda kendim gördüm iki tane kalp atışını da duydum başka doktora gitmeli miyim sence ?

Kızlar. Ben maalesef sizlerin arasında değilim artık. Rabbim böyle uygun görmüş. Arada sizleri uzaktan takip eder haberlerinizi okurum. İnşallah hepiniz sağlıklı çocuklar doğurur, kucağınıza alırsınız. Çok üzüldüm ama elden gelen bir şey yok. Veren de Allah, alan da Allah. İnşallah ileride yeniden hamile kalma şansına erişirim. Sağlıkla kalın.

Kızlar bugün midem çok kötü yine iki kere kustum elma yiyorum şimdi böyle böyle geçer mi günler:-/ :-(
geçer tatlım ben dün bütün gün çıkardım benim açlıktan oluyor oruç tutmayacağım artık. tok tutacak şeyler ye tuzlu ye bir de.

Kafam cok karışık
hayırdır şekerim?

canım üzüldüm gerçekten ama hayır da şer de allahtan geliyor.Sabret dua et sonuçta hamile kalamayan kardeşlerimiz de var.Sen hamile kalabiliyorsun şükür.Rabbim sana hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah hiç canımızı sıkmıyoruz tamam

Co
Canimm cokk üzüldüm Rabbim sana ve eşine sağlık versin İnşallah yeniden olur. Nasip ten ötesi yok üzme kendini. Rabbim evlatlarını kucağına aldığın günlerini gösterir insallah

işte bu yüzden minnakmimar

minnakmimar ikiz olduğunu kaçırmısim ne güzel maşallah sen gorduysen ikisinide kalp atışlarını da artık garantidir ilk bebeklerin mi ne güzel ikisi birden buyur.
gördüm ikisini de hata payı olacağını sanmam ama içime de kurt düştü şimdi evet ilk bebeklerim olucaklar hayırlısıyla tatlım

Çok geçmiş olsun şu mübarek ay hurmetine umarım herkes su tehlikeli dönemleri atlatır sağlıcakla bebisler daha kuvvetli inş seninkide sımsıkı tutunur annecigine ben oglumda lekelenmeler oldu kanama vardı kesede kahverengi gelince korkma diyor Dr lar açık kırmızı kan gelince biraz panikletiyor ilaçla benim kesilmişti bende o dönem 13-14 saat radyasyonlu bir iş ortamındaydim çok şükür sağlıcakla doğdu yani yiyecek ekmeği varsa hiçbirşey olmuyor yatip dinlenip bol sıvı alarak tedbir alıp tevekkül etmek lazım.

Yaaa niye gulmedi yaa? Vallaha bana ikiz dese davul zurnayla gezerdim. Tamam sorumlulugu,endisesi daha baska ve daha fazla ama bence cok daha keyifli ilerisi icin. :)
ya yeni evliyim ilk çocuk sonra daha düğün borcumuz var nasıl olucak bilmiyorum inan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…