2017 Şubat Anneleri

Selamlar yine yeniden
Günün sorusu ailelere,arkadaşlara gebeliğinizi söylediniz mi? (Eşiniz hariç)
Söylediyseniz Nasıl söylediniz (sürpriz vs)
Söylemediyseniz ne Zaman söylemeyi uygun buluyorsunuz?

ben ablama söyledim saolsun anında yengem dahil herkese söylemiş:) üstelik ben öğrendiğimde 4 haftalık bile değildi..çok erken öğrendi herkes.

Arkadaşlar günaydın 6 haftalık hamileyim 3 üncü bebeğime yaşım 34 açlık şekerim 126 çıktı kolesterol fırlamış aşırı derecede kansızlık problemim var yarın ilk kontrole gidicem çok korkuyorum 2, çocuğumdada diyabetik şekerim vardı ama bu daha yüksek çıktı inşallah bebeğime bişi olmaz

kızlarr ben çok kötüyümmm midem bulanmakla bulanmamak arası tükürüğümü yutarken midem bi bulanıyo sonra 5 dakkika geçiyo doktora perşembe gidicem erkenemi alsam bu şekilde ruh gibiyim (

Evet ben gordum ama dr dinlemeyi henuz tavsiye etmedi bir bucuk ay sonra ya randevu verdi

Serum neden takmadılar ki :-/ metpamid ya da emedur al canım istersen biraz hafifletiyor bende kahvaltı etmeye çalıştım kustum gene bi muz yedim şimdi onla duruyorum allah yardımcımız olsun

Sagolasin canim benim,senin de gozun aydin. Harika bisey yaaa o anda dunya durdu sanki... bu cuma kendi doktoruma gidicem hem bi de daha duyayim hem esim de duysun diye sabirsizlaniyorum.
Ya aslinda bu surecte sir agda olsada baya azalir diye dusunuyorum lazere baslamamis arkadaslarin bile. Eger kanitlanmamis birseyse yaptirmanin anlami yok,degmez o riske.

Kızlar merhaba ben hala yatıştayım. sürekli yapmaktan Rüyalarımda kendimi sürekli hareket halindeyken görüyorum

Cnm diger gebeligimde de hic olmadi 2.5 aylikken dusuk yaptim ne bilim sanki mide bulantisi olsa varligini hissedicem gibi .

hiç öyle deme canım :) benim de bulantılarım birkaç gündür olmaya başladı. ve maalesef iğrenç bişey inşallah sende hiç olmaz ama sanırım 7-9. haftalar arası oluyor daha ziyade
Cnm dedigin gibi belki yeni oldugu icin oyledir daha keseyi goremedim o yuzden biraz diken ustundeyim . Tesekkur ederim cnm

Aynen oyle cnm. Sadece ilk zamanlar mide yanmasi vardi orda zaten surekli yeme istegi yapiyordu :) su an oda yok bakalim hayirlisi

Ailelere soyleyip kalp atisini dort gozle bekleyenlerdenim ben de cok korkuyorm duyamamaktan sizin bos gebelikte degisiklik olarak karsilastgnz bir durum var miydi merak ettm
Arkadaşım boş gebelik geçirdi ama onun rahim ağzında yara vardı doktor bu etmeden gebe kalamazsın deyip antibiyotik başlattı onu kullanırken hamile kalmış sürekli kanaması vardı hiç durmuyordu ve hep yatıyordu. 8. Haftaya kadar beklediler Bebek oluşmadı

TuRuNCu bu arada bende kaynanamlara söylemedim hala.
Geçen hamileliğimde boş boş konuşuyorlardı erkek olsun adı bilmem ne olsun nitekim kaybettim bebeğimi,oyüzden söylemiyorum açıkçası:)

Çoğunuz bi lekenleme yasadiniz size uzulurken bende yok çok şükür diyodum dün akşam bi iki damla bende de geldi hemen Dr a gittim baktı bizim için kese içindeki bebek ve kalp atışı önemli dedi şuan hepsi de çok iyi göründüğü gibi dedi kalp atışını tekrar dinletti çok şükür dün ilk kez o kadar yurudum dolaştım biraz AVM de sanırım yorgunluktan oldu pikniğe gitcektik Dr iptal edin ve dinlen dedi ama gittik orda bisey yapmadım ayaklarımı uzatıp oturdum ama baya yorgun hissettim kendimi o korku bana yetti inş bi daha yasamam

Aynen canım ben de öyleyim yumurta falan ağzıma suremiyorum kahvaltı olayı bitti tamamen zorla çubuk kraker var sadece

Öğleden sonra biraz iyi oluyor midem o zaman yumurtaya pul biber karabiber kimyon atıp birazcık yiyebildim sadece

selam bayanlar bize dua edin. Sabah doktora geldin 5+6 günlüğüz daha. Kesenin etrafında ciddi kanama varmış. Beni yatırdı. Kan uyumazlığı var eşimle iğne yapılacak dedi. Düşükle sonuçlanabilir dedi. Üstten alttan ultrasyona baktı. Ultrasyon sonucunda fetus aktivite saptanmadı yazıyor ! iui mi iyi olacak mı bilmiyorm nolur çok dua edin

Geçmiş olsun inşallah bir daha olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…