2017 Şubat Anneleri

2 lt süt mu Sütaş ineği gibi o ne öyle 2lt süt u olan bi kadının memelerini merak ettim

Valla canım 40 sonrSı birleşme olduysa ve hamile kaldıysa nerden bilecen
Oda doğru ama zaten kan tahlili yapıp takıyo.geçen hafta ben gittim hemen takalım dedi.kızım çok ağlıyordu diye haftaya dedim. bugünde adet oldum.iyikide öyle oldu emin oldum şimdi

Oda doğru ama zaten kan tahlili yapıp takıyo.geçen hafta ben gittim hemen takalım dedi.kızım çok ağlıyordu diye haftaya dedim. bugünde adet oldum.iyikide öyle oldu emin oldum şimdi
Tamam canım bende taktırmayı düşünüyordım Ama kalınabiliyormuş bilemedim ya

Felaket tellalı

Aynen öyle canım başlarda benimki hiç susmadan saatlerce deli gibi ağlardı hem büyüdü hemde ben çok okuttum her ağladığı gecenin sabahı. Gittim okuttum bebeği oda iyi gelmiş oşabilir şuan öylr deşi gibi ağlamıyo nefesi gidiyordu sesi kısılıyordu resmen ağlarken

Aynen bizde geçen dışarı çıktığımda biraz söylediler akşam çıldırdı resmen katıldı ağlamaktan eşim bi yandan ben bı yandan okuduk ancak sakinleşti tabi beni de eşim i de mahvetti bütün ağırlığı bize gecti

Tamam canım bende taktırmayı düşünüyordım Ama kalınabiliyormuş bilemedim ya
Viiiiiiiii :) taksakdamı gebe kalınabilir. Ne olacak bu halimiz. Ah ulan herşey bizden sorumlu.erkeklere hiç birşey düşmüyo.üstelik kadınlar dünyanın en kutsal görevini yapıyo bide beyefendiler e beğendiremiyoryz

Sorma ya hiç dertleri yok bütün cefa bizim sefa onların bedavadan çocuk sahibi oluyorlar akiamdan gelip iki pışpış seviyorlar tmam babalık görevleri bitiyo ya bizzz sabahtan akşama kadar hem ev hem çocuklar hem koca hizmeti :) onlar bi işe gidiyo geliyo keşke bide mızmızlanıyorlar yorulduk falan biz ölelim ozaman :)

Tabi spiralle hamile kalan çok var :)

Ben ölmüşüm ağlayanımn yok

Dalinde nasıl bir yan etki varmis ?Unibabyden daline geçtik unibaby kuruluk yapti.Dalinde su an bir sıkıntı yaşamadık.
Adet olmadan takmıyorlar canim ben gidip muayene oldum taktırmak için adetin 3 günü gel dedi.

Ben de hiç memnun değilim prima 3 numaradan. İlk 2 numara çok güzeldi ama 3 numara berbat. Kaka çoğu defa sırtından taşıyor ve bez çok kötü kokuyor.
Oğlum 7 kilo. Bez tam oluyor ama kakayı hiç çekmiyor bez. Elimde 200 tane daha var maalesef. Bitince değiştireceğim.

Kızlar bizim doktor süt yoğurt peynir yumurta çikolata herşeyi kestirdi. Sizde de varmı öyle olan?
niye kestirdi?
Sıçraması çok fena diyorum ya normal sicramiyo yani Allah korusun kötü kötü şeyler yaziyo nette de kafayı yicem valla bu gidişle
ben gaz sancisindan sicradigini dusundum.
allah yardimciniz olsun.
bizde disari cikamiyoruz.
aglarken agiz cevresi morarmasi konusu onemli. dr ile gorusmeniz lazim bunu. aglarken yan yatirip yuzune uflemek biraz rahatlatiyor bebegi.
bebekler aglar yapacak birsey yok. boyle boyle buyuyecekler. kolayliklar dilerim saglikla gule gule buyutun.
memnunmusun kangurudan.
cok dolmussun. bosalmissin. bazen bir cinnet herseyi cozuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…