2017 Şubat Anneleri

İrkilme kollarından oluyor bizde uyuyunca sarıyorum kollara battaniye sıkıştırıyorum
Mide gazı ile bağırsak gazı ayrı Can'ım bağırsak gazında iniliyor benim ki de resmen uykuda

Aynen bizde de öyle derler benim oğlanın da böyle dik ona da hep öyle diyolar :)

Valla abla olmuş cimcime :) benim çok kolaydı sabah 6da sanxım başladı 8.5 ta hastaneye gittim 12 de doğurdum canım :) olsun çok tatlı oluyordur bişey olmaz düzeliyo sonradan doğuştan fönlü:))

Soru bi korkuyolar sanirim kiiii senin bebeğinde benimki gibi çok ağlayan bir bebek benimkini takip ettim çok ağladığı zaman o ağlama krizlerinden sonra daha çok irkiliyo hem de gözleri açarak korktuğu çok belli yani soru 2 benimkin de de o sesler var keçi yavrusu diyom ben ona hala çözemedim ama niye olduğunu :)

Biz de bgn olduk aşimizi biraz huzursuzluk var atesimiz yok çok şükür. Yine takip ediorum üzerine de ince bi battaniye ortuyorum uyurken ama ateş riski çoğunlukla gecmistr dimi??

Neyden korkuyoşar acaba o keçi gibi yapmalark gaZdan galiba dün uyuyodu bugün gene uyumuyo gündüz uyumadımı gece de nöbet tutuyoz

Yok kız ben Çerkes im Uzunyayla derler pinarbasinda :)

Valla abla olmuş cimcime :) benim çok kolaydı sabah 6da sanxım başladı 8.5 ta hastaneye gittim 12 de doğurdum canım :) olsun çok tatlı oluyordur bişey olmaz düzeliyo sonradan doğuştan fönlü:))
Ohhh maşallah kuzum ikinciyi yapsan Bi saate doğurun toplam ikincilerde süre kısalıyor ya:):):) fön parasından yırttı
Evwt ya gözler kapalı ama inliyor
Bağırsak gazından cnm az yüz üstü yatır dalınca hem gazı çıksın hem boyun kasları güçlenir benim kız epey başı tutuyor artık yattığı için hemde kıza kıza iki büklüm gazı çıkıyor

İnş düzelecek canım sabır biraz daha bende aynı durumdayım bu ara bi sakin gibi bakalım

Neyden korkuyoşar acaba o keçi gibi yapmalark gaZdan galiba dün uyuyodu bugün gene uyumuyo gündüz uyumadımı gece de nöbet tutuyoz
Bilmiyorum ki canım kendi sesleri etkisinde fln kalıyorlardır belki benimki de dün hiç uyumamisti bugün biraz uyudu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…