2017 Şubat Anneleri

Adetin 4.gnü takılıyor canım adetliykrn taktırmazsan adet olmanı bekliyorlarmış adetken hem rahim ağzı açık oluyormuş hemde hamilelik durumu söz konusu olmadığı için
Ama benim doktorum adetli olmaya gerek yok dedinhemen takalım dedi

Canım 1 kere bile kullanmış olsan sattığın ürün 2ci el'e geçiyor ve yarı yarıya fiyat düşüyor maalesef.
Alıcının tarafından düşünürsen haklı aslında. 400 liraya sıfırı varken 300 lira verip ikinci el'i hiç tanımadığım birinden almazdım mesela. Anlatabildim mi ..

O emziği n11 de gördüm ama yorumlarına bakınca çekindim almaya. Ucu çok büyük ve sert diye yazmışlar. Acaba beğenir mi diye aklım karıştı.
Alıp deneyeyim olmazsa.

N11 de var canım sadece.
Soothie aldım ben oğluma. Evde 5 çeşit emzik arasında sadece onu tutuyor ama 1-2 emip atıyor.

Oo sen tam gayserinin yirlilerindensin o zaman :))

İlk çocuktan sonra 4 sene eşim korundu.
İkinci çocuğa "olabilir aslında " diye söylediğim gün komplo kurdu ve hooop ben hamile :)

Yetmez psikolojisine girme canım. Bazı annelerde adet dönemi azalsa da bazı grup anne de hiç farketmiyormuş..
İyi düşün :KK66:

Ben böyle her şeyi bilen büyüklerle başa çıkamıyacağımı bildiğim için hiiç sesimi çıkarmam. Her dediklerine ilk defa duymuş gibi "aaa öyle miii" derim :))
Eve gelince de kafama göre takılırım :)
Lokum işini denediler oğlumda. Minik parça lokumu diline sürüp üstüne emziği veriyorlar ama benim oğlan pıt diye attı her seferinde. Lokumun tadına da tiksinir gibi yaptı. :)
Doğru canım haklısın maalesef 2. Ele geçiyor. Bakalım vercem birine mecbur öyle yada böyle Zarar edeceğim zaten

Boşver canım en azından senin evin kirlenmedi :KK53:

Aynen ben de ya :işsiz: onu tutuyor bebekler dediler ama arkadaşın kızı tutmadı onu normal avent i tuttu benimki de onu tutmuyor. Damaklı bir bambino aldım onu da tutmadı. Sanki kahverengi silikonlar sağlıksızmış gibi geliyor :KK70: chicco nun hangisini aldın sen? Soothie ye benzeyen bir tane var

O elif çok eskide kaldı :KK53: benim elif de gecelerin adamı oldu canım

Adet olmamak da dert canım benim kv kırkı çıkınca hamile kalmış nasılsa adet olmuyorum emzirdiğim için demiş doktora bir gitmiş hoop 6 aylık hamile :KK70:
:) Ben ümitle bı gün yine o şekilde uyuyabilecegimi hayal ediyorum karışma :confused::confused:hayal de mı kurmayahhhh :cool:

Doğru canım haklısın maalesef 2. Ele geçiyor. Bakalım vercem birine mecbur öyle yada böyle Zarar edeceğim zaten
Senin satacağını fiyatlarda işine yarayacak bastonlar da var canım öyle bişey alırsın manevi yönden zarar etmemiş olursun :) çünkü rahat edersin dışarı çıkarsın vs kafan dagilacagi için onun zararını da düşünmemiş olur iyi ki onu satıp bunu almışım dersin :KK48:

Senin satacağını fiyatlarda işine yarayacak bastonlar da var canım öyle bişey alırsın manevi yönden zarar etmemiş olursun :) çünkü rahat edersin dışarı çıkarsın vs kafan dagilacagi için onun zararını da düşünmemiş olur iyi ki onu satıp bunu almışım dersin :KK48:
Bende öyle düşünüyorum hayatım:) ruh sağlığımdan önemlimi diyorum. En azından biraz hava alacağım dediğin gibi

Bende öyle düşünüyorum hayatım:) ruh sağlığımdan önemlimi diyorum. En azından biraz hava alacağım dediğin gibi
Aynen öyle sonuçta bişey kaybetmiceksin karşılığında işine yarayacak bişey alicaksin kafan rahat olacak :) hadi bakalım işin rastgele :)

Aynen benim kızım da hastanedeyken tutuyordu cuk cuk herşeyi emdi maşallah. Kenafir gözlü kv dedi dedi durdu benim çocuklarım hiç emzik biberon almadı ay nasıl emiyor bu hayret diye. Eve geldik çocuk hiçbirşey tutmaz oldu
Valla beni her görem de emzik turuyormu oo ne güzel tutuyor milletin ilk sorduğu zate emiyomı emzik turuyomu sürün varmı sizene karseşim ya

Canım 1 kere bile kullanmış olsan sattığın ürün 2ci el'e geçiyor ve yarı yarıya fiyat düşüyor maalesef.
Alıcının tarafından düşünürsen haklı aslında. 400 liraya sıfırı varken 300 lira verip ikinci el'i hiç tanımadığım birinden almazdım mesela. Anlatabildim mi ..

O emziği n11 de gördüm ama yorumlarına bakınca çekindim almaya. Ucu çok büyük ve sert diye yazmışlar. Acaba beğenir mi diye aklım karıştı.
Alıp deneyeyim olmazsa.

N11 de var canım sadece.
Soothie aldım ben oğluma. Evde 5 çeşit emzik arasında sadece onu tutuyor ama 1-2 emip atıyor.

Oo sen tam gayserinin yirlilerindensin o zaman :))

İlk çocuktan sonra 4 sene eşim korundu.
İkinci çocuğa "olabilir aslında " diye söylediğim gün komplo kurdu ve hooop ben hamile :)

Yetmez psikolojisine girme canım. Bazı annelerde adet dönemi azalsa da bazı grup anne de hiç farketmiyormuş..
İyi düşün :KK66:

Ben böyle her şeyi bilen büyüklerle başa çıkamıyacağımı bildiğim için hiiç sesimi çıkarmam. Her dediklerine ilk defa duymuş gibi "aaa öyle miii" derim :))
Eve gelince de kafama göre takılırım :)
Lokum işini denediler oğlumda. Minik parça lokumu diline sürüp üstüne emziği veriyorlar ama benim oğlan pıt diye attı her seferinde. Lokumun tadına da tiksinir gibi yaptı. :)
Eş korunmasıdan kasır prew. Değil dimi diğer şekil eğer birşey olmuyorsa bende korkmıyım bari nebileyim biraz tehlikeli geliyo bana o anda mukayit olamazlar belki :)

Sorma ya nasıl sırıtıyorlar :) ama benimjş düzelmeye başladı ilk başlardaki gibi deli gibi ağlamıyor canım braz rahatladım
Aynen tatlım duzene girecekler inş bizde bı kaç gündür kriz şeklinde aglamiyoruz çok şükür yine geliyo saatinde ama o önceki kadar olmuyo inş duzelsinler bizden daha yorgun dusuyo onlar küçücük ler dayanamiyolar

Bu arada spiral için doktora sordum 3 ay dolsun öyle takarız dedi. Bazısı 2. Ayda takıyor her doktor farklı demekki adetli
Falan gel demedi onuda sorarım

Allah kolaylık versin canım sütü arttıran tek sey bebegin bolca emmesi sagarak pek verimli olmuyor.ancak bu sitede 2 yaşına kadar sagarak icirdim diyen yada günde 900cc sagdim diyen anneler gördüm.canım ben bira maltıni eczaneden tablet olarak 70 tl ye aldım sabah ögle aksam 2 ser kere iciliyomus bende öyle yaptım tüm gün elimde makina toplamda 260cc sütüm oluyor.gerisi hep mama.sağlık olsun stres yapma inşallah bol bol sütün olur
Seninki emiyordu bi ara birakti galiba sogru mu hatrliorum?? Bn de duydum hatta bi blogta ikizlerine 2 litre sut sagan varmis dogduklarindan bu yana masallah yani.. yok stres yapisoum onceden ama artik cok takmiorum sadece var olan devam etsin iki öğün verebileym en azindan derdindeym çünkü 100u bile bulamıyorm artik günde. .oldugi kadar olmadigi kader ne diyelim:)

Anladım Can'ım klişe olacak ama benim de lansinohun çiftli 50 çekiyordu humana stil tea ye birkaç kaşık atıp 3/4 bardak içtim birde iki kilo aldırdı ama deli gibi irmik her gün 3/4 tabak yedim fıstık katıp şimdi öyle arttı
Kuzum iste bnde en büyük arttirici yok emme yani..ne Yiyip icsemde ayni gelior neyse saglik olsun..

Bende primanin 3 numarasinda ayni sorunu yasiyorum. Kakayi emmiyor bez bu yuzdende sirtina dogru cikiyor kaka. 2 numarada boyle bi sorun yoktu.
Dışarı cikamiyorum artik.Geçen dışarı çıktık eşimle sırtından yukari doğru coookk taştı havada sıcaktı 30 dk içinde eve döndük hemen.Şimdi sivilceler olustu.Hic memnun değilim 3 numaradan hicc.Senin bebis kac kg?

X