2017 Şubat Anneleri

Kızlar bebelerinizi battaniyeye sarıyormusunuz,yoksa montmu giydiriyorsunuz. Ben battaniyeye sarıyorum hala,montu yok hiç alsammı bilemedim

Kızlar bebelerinizi battaniyeye sarıyormusunuz,yoksa montmu giydiriyorsunuz. Ben battaniyeye sarıyorum hala,montu yok hiç alsammı bilemedim
Valla ben polarlı tulumlar var ya uyku tulumu gibi onlardan giydiriyom. Battaniye bi taraf açılıyor falan eemin olamıyorum. Montu da var şişme ama çok kullanışsız sert. Polatlı tulumlar tercih edebilirsin.

Bayadır mont giydiriyorum canım ben .. istersen al bi tane polar gibi bişey de olabilir. Havalar ısınıyor ama soğuk gün olur akşam serinliğinde çıkacak olursun rahat edersiniz. Çok para vermene gerek yok uygun bişey al bana sorarsan.

Valla ben polarlı tulumlar var ya uyku tulumu gibi onlardan giydiriyom. Battaniye bi taraf açılıyor falan eemin olamıyorum. Montu da var şişme ama çok kullanışsız sert. Polatlı tulumlar tercih edebilirsin.
Aynen öyle battaniye kocaman bide taşıyamıyorum
Sağol canım aynen bu ay çok yüklendim zaten eşim dırdır:) bi bakiyim ben battaniye kocaman taşıyamıyorum

Bn ewde bile battaniyeye sarıyorum hemen üşüyo bıcırık :)

Aşı sonrası ogluş bı saat öncesine kadar iyiydi 35.9 flndi bı anda 6 bucuk gibi kafası sicaklamaya başladı 36.2 ydi 15 dk içinde 36.9 oldu baktım çıkacak ateşi calpol verdim hemen 37.2 oldu şimdi rahatladı galiba uyudu bu bebeklerin hiç belli olmuyo ya anlık herseyleri calpol vermesem bi anda 38 üstü olacaktı galiba

Sebzede sewmem tavuk bulgur yemekten bi hal oldum
Cnm bulgur pilavı süt yapar derler ama gaz da yapıyor diye okudum ...pirinç pilavı , et , tavuk hamur işleri , muz vs yapmayan gıdalar arasında.. süt ve yoğurt tek başına yapıyor ama tuz, şeker eklenince gazı gidiyor diye okudum. Yazayım istedim sanada .. bu arada senin bebişte benimkisi gibi sivilceliydi dimi?

BBende peluş tulum var canim onunla çıkıyoruz. Battaniye arabadan bazen düşüyor.
NAptin satabildin mi arabayi?
Bende öyle birşey bakayim tabi çıkabilirssem.
Yok canım maalesef sordu bi kaç kişi biri 150 tl dedi veremem dedim 400 liraya aldiğim şeyi. Sabirla satilmasını bekliyorum

Canım benim oğlan uykusu geldiğinde emerek uyuyor. Emziğe alıştıramıyorum maalesef. Gittiğim yerde de uzun uzun emerek uyumak istiyor ama o da olmuyor işte her yerde...
Az önce misafirim vardı. Çok uykusu geldi ve huysuzlandı. Odaya çekilip emzirmekte olmuyor. Emziğe alıştırabilsem çok iyi olacak ama nasıl..

sadece dışarı çıktığında biberona sağıp versen olmazmı canım

Aynı benim kiz. Beninde misafir vardı aynen emerek uyumak istiyor emzik veriyorum tükürüyor. Biraz daha ısrar edersem oguruyor kusacak gibi yapıyor. E misafir varken yada ben bi yerdeykwn de öyle emzirerek uyuyamıyorum
Ve sonuç hirslaniyor.basıyor çığlığı
Sonra zor sakinleşiyor.

Oh oh :))))

Canım benim kızıma da gözleri değdi meme derdi olmasa alırlarmış çocuğumu geceleri he oldu veririm dedim! El kadar bebek bensiz durur mu Allah aşkına... her emzirmemde gelip burnunu sokuyordu pis kadın ve malesef kızım iki gündür emmiyor senin kızın da böyle olmuştu değil mi? Nasıl oldu düzeldi mi? Sadece uyurken az buçuk emiyor aç olduğu için uyumuyor da ne yapacağımı şaşırdım

Canım benimde geçenlerde memeyi reddediyordu. Sanırım arada olabiliyor yada gazı vardır. Kaşıkla ver istersen en azından aç kalmasın garibim,gözü olanlarında gözü çıksın

Canım benimde geçenlerde memeyi reddediyordu. Sanırım arada olabiliyor yada gazı vardır. Kaşıkla ver istersen en azından aç kalmasın garibim,gözü olanlarında gözü çıksın

Amin canım canım çok sıkıldı sütüm gidecek diye korktum kaşığa çok az geldi zorla uyuttuk şimdi uyurken emzirmeyi denicem inşallah geçici birşeydir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…