2017 Şubat Anneleri

İnş artar cnm senin de ben dediklerim dışında hiç birşey yemedim ekstra iki/üç kase irmik, nohut du...
Yaa anne olunca insana inanilmaz bi guc geliio iste dimi:) bnm de baston model ama daha pusetle birlikte kullanioruz acaba pusetsiz de yatabilir mi icinde?? Bi deniyim öyle. .puset olmasa bnmki de kullanisli ve hafif joie marka.
Benim arabamda joie dün pikniğe çıktık pusetsiz denedim yatırmayı 52 günlüğüz çok rahat edemedi benim kız arabada

Benim oğlan da bı gariplik var o zaman bildiğin çokta konforlu olmayan bi baston bizim araba ama 2.80 uzanmış yatıyor öyle de rahat ki uyanmiyo bile sanırsın kuş tüyü nde yatiyo evde yatakta öyle yatmıyor :)

Face kullansam kopyalayıp yapiştirirdim. Çok güzel yazmışsın şu milletten gına geldi artık.

Maşallah aman Can'ım seviyor demekki gezmeyi detaylara takılmıyor paşa..

Bizim arabadan mı bilemedim pusete de gıcık oluyor eli kolu bir yere çarpmıycak uyurken yatakda gerile gerile uyuyacak o yüzden hiç uyumuyor araba da, dışarıda...

Eşimin amcası gil yengesi geçen taşındi bizim diğer bloğa. Kadın benden nefret ediyor ona rağmen bana geliyor ki bende artık sadece selam veriyorum çünkü güler yüz bile gösterince arkamdan atip tutuyordu. Gidip kayınbabama demişki bebeği getirmiyor ki sevelim:)) bende rüyasında görür dedim ne işi var kızımın onlarda. Gerçekten mide bulandırıcı derecede kıskanç ve dedikoducu. Artık kim bana nasıl davraniyorsa öyle davranıyorum yok artik eşin hatrı yok şunun bunun hatrı bitti

Ha birde benden nefret edenler kızımı nasıl seviyor onu anlamadım,onu ben doğurdum ben taşıdım. Kucaklarına bile vermek istemiyorum gerçekten hemen yatırıyorum böyle pislik insanlar gelince

TuRuNCu Allah Allah neden öyle oldunuz ki acaba? Alışır bence:) ben en çok uçak yolculuklarında zorlandım kapalı olduğum için rahat edemem diye emzirmek istemedim, yanıma önceden sağılmış sütümü aldım huysuzlandıkça verdim. Ama onun dışında karnı tok olduğundan eminsem çok şükür uyuyor dışarda. Dün sabah çıktık oy kullandık, kahvaltıya gittik, sonrasında yürüyüş yapıp çekirdek alıp parkta oturduk 1 saat kadar. Arabayı da haşat ettiğim için yürüdük hep:)) evde bunalıyorum ben de. Sürekli emmek istiyor huzursuz oluyır eşim gelene kadar zor geçiyor biraz. Ama şimdi yine çıktım bak mışıl mışıl seni çok iyi anlıyorum Loveali

Bizi bizden başka anlayan yok zatiiiiii :)

Diyom ya benim oğlan kolik değil gezenti bence :) gayet iyiyiz dışarda sabah aşı ya giderken binayı ayağa kaldırdı arabaya koyup iki adım attık anında uyudu :)

Ever erkek bebek zor oluyor sabahtsn beri uyumadı memede tutmuyor suan mam verdim.haşa aglıyor Allah yardımcımız olsun
Valla öyle canım zormuş gerçekten ne gazı bitiyo be ağlaamsı en son balkondan atacam kendimi 2 saat ayağımda sallıom kotuyoeum yatağına 15 dkk sonra uyanıyor

Hamileyken çokmu gezdin naptın:)
Yok kız tam tersi çoğunlukta hep yattım ilk 5 ay düşük riskim vardı mecbur yatırdı Dr sonrada kış geldi sonra zaten agirlastim derken gezmedim yani öyle :)

Slm kızlar bi kaç gündür bakamıyodum nasıl gidiyo bakalım? Ben bugün kalça testine götürdüm kızımı çok şükür iyi herşey yolunda.birde benim dikiş düşmemişti daha önce söylemiştim. Meğerse erimiş hepsi bi tanesi sağlanıyordu o düşmüyordu bir türlü doktor kesti.kuru tutmadığın içinde erimemiş dedi.tam kızım uyudu eşimle güzel bi yemek yedik dedim bi ayakkabı alayım kendime kızım çığlık çığlığa nasıl bağırıyor.ayyy rezil etti beni ayağımda denediğim ayakkabıyla susturmaya çalıştım eşim aldı dışarı çıkardı. Bi bağırıyo ki.bıraktım çıktım.direk eve dışarda mis gibi hava oysaki. Eve getirdim yatağa koydum gülmeye başladı.çıldıracaktım orda

Emzirseydin canım bı yerde bende dışarda evden rahatım :)

Kızlar sling kullananlar bacakları sarkıtmaya başladınız mı? Uzun zamandır giymiyordum bacaklarını yanlardan sarkıttım ama kalçaya zarar vermekten yanlış tutmaktan korktum açıkçası. Bir de gazı vardı durmak istemedi zaten çıkardım ben de. M harfi olacak şekilde koymak gerekiyor galiba

Sling kanguru aldım evde bı kaç deneme yapıyorum sarkiyo bacakları çünkü artık ikiye kıvrık durmuyor evet M duruşu duruyo kalça ultrason u cektirdigimde Dr a sormuştum onerirmisiniz bizim için M duruşu önemli düz durmasin ne kullanırsan kullan demişti

Gerçekten zor doktordan geldim birşeyi yok dedi kolikkkkkkkkkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…