2017 Şubat Anneleri

En azından 40 gün yurtdışında kalmak lazım

Çok geçmiş olsun canım. Allah korumuş. Olan olmuş artık sıkma canını.

Aynen canım benimde içim gidiyo bişey olacak diye aslında bu kadar evhamlı değildim ben ama o hastanede yatisi fln çok etkiledi beni sanki tekrar bişey oluverir gibi koruma içgüdüm 2 katına çıktı eşim e bile bazen napiyosun deyip ses yükseltir olmuşum farkında olmadan halbuki benim kadar da o koruyor onu ama işte hastane olayı çok etkiledi beni annelik gerçekten zor işmiş

Gazını çıkarmadigi için olabilir canım usutmemissindir fazla gelmiştir büyük ihtimal

Aynen canım hastane olayı kötü oldu inşallah bir daha da olmaz öyle şeyler :)

Kızlar lactamil ve milk tea arasında kaldım süt artırıcı ek bişey istiyorum lactamil kullanan tereyagli ekmek sendin heralde dimi canım iki çeşidi var bitki çayı olanı mı kullaniyosun milk tea içinde de galactogog iceriyomus ve A Alyasena sanki bende az bi fark oldu galactago damlayla o yüzden milk tea mı alsam bilemedim galactago da almayı düşünüyorum bi el atın da sipariş veriyim :)

Geçmiş olsun canım Rabbim korumuş bununla geçmiş gitmiş olsun inş

bretta çok geçmiş olsun iyiki bebeğin yoktu yanında.. tekrarı olmasın inşallah.. artık herşeye 2 kat fazla dikkat etmeliyiz çünkü bize muhtaç meleklerimiz var..

Valla benim ilk çocuğum ama söylüyorum yetişemyorum diye. Gelecek olanlarda gelmiyo. Mevlüt yaptım herkes geldin sonradan kimse gelmesn dedim :)))))

Milk tea kullanan biri olarak tavsiye ederim, ben faydasini goruyorum

biz parka gittik kepaze olduk geldik. benim esim hala tatil dusunuyor.
Kizlar bebislerle dışarı çıkarken battaniyeye sarılı mi çıkarıyorsunuz yoksa güzelce giydirip ağzı yüzü açık bakına bakina mi dolaşıyorsunuz?
sarip sarmaliyorum dr falan giderken.
Sizin bebeklerde de ellerini sürekli ovusturma gozlerini kasima var mi?Kızım uyandi benim kk günü bitti.:)
var
bizimkide 3 4 gun ayni sekilde agladi. ko
Gunaydin guzel anneler.sadece anne sutu veren arkadaslar su veriyomusunuz bebeklere.gerek yok diye biliyorum ben onumuz yaz hava sicak olucak vermek gerekir mi acaba?
bizim asi huzursuzlugumuz 3 4 gun surdu. baska sebep olabilir mi acaba? gecmis olsun kolayliklar dilerim.

yetisemiyoruz. yetisme zaten. oldugu kadar. esin de yardiim etmeli bence.

Ah canım çok geçmiş olsun.
Allah korumuş. İyi ki bebeğin yokmuş yanında.
Ben sadece 1 kere çocuklarla trafiğe çıktım. Onda da hemen dibimizde ki sağlık ocağına gittim :)
Kendin çıkınca da dört göz olmaya çalışıyorum hep ama olacağa da çare olmuyor..
Tekrar çok geçmiş olsun

Kızlar d vitamininin üstüne süt ekleyip kaşıkla veriyorum katı çünkü, anca öyle ağzini açıyor. Siz nasıl veriyorsunuz vermeyi başariyorsunuz diyim daha doğru

Ben multitabs kullanıyorum. Hem vermesi kolay hem de ekstra vitamin var.

D vitaminini verirken kaşığa damlayıp öyle veriyordum.

Kuzum hassasiyetini ve endişelerini çok iyi anlıyorum ama biraz rahat olmaya çalış.
Sakınan göze çöp batar biliyorsun.
Bebeğinin sosyal gelişimi için farklı yüzlerde görmeye ihtiyacı var. Sadece bebeğin kucağında olduğu kişi hasta olmasın yeter.
Biz evde sabahları spor saati yapıyoruz.
Oyun havası açıp dans ediyoruz. Kucakta uçakcılık oynuyoruz. Anneanne-dede-dayı-teyze içinde büyüyor.
Hele kardeşinin yani büyük oğlumun yaptıklarını görsen :))
Ana kucağında bebeği uçurma çalışmaları bile var sıpanın:)
Sana bunları sen de yap diye değil ama azıcık daha rahat ol diye anlatıyorum..:)

Birde asıl sorun eşinin ailesini sevmiyor olman. O yüzden bu kadar kızgınsın ama insan eşini evlenirken seçiyor ama aileyi seçemiyor işte..
Bir ata sözü vardır "ya bu deveyi güdeceksin ,ya da bu diyardan gideceksin " diye...
Rahat olmaya çalış :)

Lactamilin sadece süt kalitesini arttırdığını duydum. Zaten reklamlarında da sütü arttırır diye bir slogan yok.
Galactagoyu 1.5 aydır düzensizde olsa kullanıyorum ve farkettiğim kullandıktan 1 saat kadar sonra göğsümde süt sızısı hissetmem. Sağmadığım için o an artmışmı bilmiyorum ama sızladığını hissediyorum.
Son olarak kanıtlanmış olarak anne sütünü tek arttıran şeyler malt içecekleriymiş.

Canım lactamil iki çeşit biri süt diye belirtiliyor diğeri de çay içinde rezene anason vs varmış onda süt artırır yazıyordu yanlış okumadiysam diğerinde dediğin gibi yaziyo galactago da numune istemiştim iki gündür kullanıyorum dediğin gibi dünden beri goguslerim çok dolgun olmasa da mesela sağı emzirirken solda acı hissediyorum süt gelisidir heralde bu dimi ? Takviye almam lazım sol göğsüm iyice sönmeye başladı sanki çok takilmiyom sagmakta istemiyorum az miktar çıkarsa bozulurum stres yaparım yapim buna müsait biliyosun :) galactago alcam ekstra milk tea yada lactamil in o çayını düşündüm ama milk tea içinde de galactagog maddesi varmış o yüzden kafama daha çok yattı

Gunaydin guzel anneler.sadece anne sutu veren arkadaslar su veriyomusunuz bebeklere.gerek yok diye biliyorum ben onumuz yaz hava sicak olucak vermek gerekir mi acaba?

Csnim ben lactamil in poset cayini iciyorum. Ictigim gun belli bir fark oliyor hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…