2017 Şubat Anneleri

Maşallah oğluna canım,zor bebek sahibi oldum ben tedaviyle falan ama şimdi kolik kızımdan sonra sorsan artik istemiyorum.
Birde şartlara bağlı diyorum şartlar değişirse ilerde belki
Kolikse karnina ayaklarina sicak koyun tavsiye ederim. Benim bebegim kabizdi. Kolik ve refluye ye sebep oldu. Kiraz cekirdekli pelusu var. Gece her mamada emzirmede isitip koyuyordum gunduz gece kanguru gibi tasidi karninda. Sicak sanciyi aliyor. Birde alttan gaz cikartmasini sagliyor. Bizede sanci olsa sicak koyuyoruz. Sanciyi gecirmesi icin. bazi bebeklerde iki yasina kadar oldugu oluyor. Uc ay bitince arada yine gazi olur kullanirsin. Birde kimyon suyu emziriyorsan siz icin sutten gecer. Aksam fon sesleri eksik olmazdi bizden. Sicak tutmak cok onemli.

İlaç firması gönderiyor numune olarak işe yararsa eczaneden alırız

Tavsiyeler için teşekkür ederim. İnan denemediğimiz yol kalmadı vakti saati geldiğinde susmuyor. Artik sinirden ağlıyorum doktora gittik ağlamaktan konuşamadım. Eve tıkılıp kaldım ya gittiğim yerde öyle şiddetli ağlarsa diye çıkmak bile istemiyorum

Oyun halisinda durmadi benim oglan. Denemeden bilinmiyor. Kolikse sen yanindayken yuzustu yatir sirtina hafif masaj yap. Karna baski olunca hem rahatlatiyor hem gaz cikartiyor.

A Alyasena canım bazen eşime diyorum senidemi letgoya koyup satip kurtulsam:) vala gece gelip beynimi yiyecek
Arabanın yanında eşantiyon olarak eşimi veriyim en iyisi:)))

Cok iyi anliyorum. Oglum 15 aylik . Kabiz bir bebek ikinmaktan morariyordu . Fitil bile etki etmiyordu bazen. Uc ay sonra azalacak . Hic birsey tam gecirmiyor zaten kimyon suyu rezene cayi gaz damlasi neler neler. 24 sallanmak istiyordu. Kolik bebek sallanmak istiyor. Hep ayakta kucaktaydi. Otomatik sallanan besik bile aldim. Oda 6 ay kullaniliyor. Gunduz icinde yatmiyordu. Ayakta salladim hep daha yeni yeni ayakta sallamayi birakiyor. Sicak uygula mutlaka cok faydasi oluyor. Sicak koymayinca daha cok agliyordu

Öyle yaparım canım sağol,Anca yaşayan anlıyor Zaten,diğerleri abarttiğimizi falan düşünüyorlar ki asla öyle değil. Ben zor sahip oldum zaten bebeğime.

Yanlis yazmisim. Emziren kullana biliyo dimi bi zarari yok
dr kullanabilirsin sutu azaltmaz dedi.
Kızlar sizin bebeklerde tv ye bakıyormu merak ettim benimki görünce kafasını çeviriyor hemen
uyaranlar nerede bebekcim oraya bakiyor.
yaptiracagim
biz gectik 3 numara prima kullaniyorum.

Letgo yüklü bende Sağol canım oraya yükliyim en iyisi,akşama eşimle kavga var kesin yine konuşacak dırdır
Sıkıntı yapma Can'ım deneme yanılma yoluyla oluyor bizimde ilk arabamız çok hantaldı onu satıp direk baston almıştık 0 aydan itibaren kullanılan baston pusetlere bakabilirsin. Joie nin de güzel arabaları biZim ki 9 kilo ama açılıp kapanması ve yer kaplamaması pratik geldi aynı markanın bastonları da var 7kg falan olan inş elden çıkarırsın hemen ....bu dediğime de bak istersen

benim bebegimin agzi sulanmaya basladi. disler erken mi gelecek acaba diyorum.

sizde durumlar nasil kizlar?

İnşallah canım,eşim evde değil çalışıyor ve mümkün değil ben bu araba ve bebeği tek başına indiremem.her seferinde kapıcıyıda çağiramam. 55 kiloyum araba 10 kilo:) doğum kiloları gitti:))

Öyle yaparım canım sağol,Anca yaşayan anlıyor Zaten,diğerleri abarttiğimizi falan düşünüyorlar ki asla öyle değil. Ben zor sahip oldum zaten bebeğime.
Canim kesinlikle goren sallamaya alistirdin . Yada ben sallamaya alistirmadim diyor. Kolik kabiz bir bebek olsun sallamada goreyim. Sanki onlarin basarisi. Uyuyan bebegi aglamayan bebegi niye sallayim. Caresizlik herseyi yaptiriyor ki uzmanlarda kolik bebek sallanarak rahatliyor sallanmak istiyor diyor zaten. Sadece kolikse uc ay bitince rahatlarsin . Kabizsa bitmiyor her ikinmada altini acip yagliyordum. İnan kabizligin yaninda kolik hicbirsey. Reflusu de vardi . Biberonla beslerken yanlis kaciyordu. Kusuyordu. Beslerken psikolojim bozuluyordu . İlk uc evden disari cikmadim zaten kis bebegi olmasida iyi oldu. Simdi insan unutuyor o zamanlari yasamamis gibiyim. İkinciye hamileyim insallah saglikli kabizsiz bur bebek olur.

A Alyasena canım bazen eşime diyorum senidemi letgoya koyup satip kurtulsam:) vala gece gelip beynimi yiyecek
Arabanın yanında eşantiyon olarak eşimi veriyim en iyisi:)))
Haha çok tatlısın ya bakalım tatlı dille demeye çalış erkekler kendileri yapsa hiç laf söyletmez.. Hepsi aynı Can'ım benim ki tecrübe kazandık der kendi yapınca benim hatamda susmak bilmez

Haha çok tatlısın ya bakalım tatlı dille demeye çalış erkekler kendileri yapsa hiç laf söyletmez.. Hepsi aynı Can'ım benim ki tecrübe kazandık der kendi yapınca benim hatamda susmak bilmez
Aynen öyle,Vala ona kızgınım tatlı dille söyleyemem:) tatlı dil kullanıncada üste çıkıp büyük bir hata yapmışım gibi davranıyor:)

Amin inşallah sağlıkla kucağına alırsın uslu bir bebişin olur:) Ne güzel anlatmişsin,reflü bizdede var. Zaten kolik bebeğin reflü olmaması imkansız ikisi birbirini tetikliyor.
Bizde çarşafta sallıyoruz gece napalım anca öyle susuyor. Geçecek diye kendimi telkin ediyorum

Çek yükle mesaj atLETGO ile kolay sat

Letgo diye bir program var canım orda güzel satılıyo

Oyun halisinda durmadi benim oglan. Denemeden bilinmiyor. Kolikse sen yanindayken yuzustu yatir sirtina hafif masaj yap. Karna baski olunca hem rahatlatiyor hem gaz cikartiyor.
Ben herşeyi deniyom :) bi amuda kalkmadik bide onu denicem :) saati geldiğinde ne yaparsan yap faydasız kaliyo malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…