2017 Şubat Anneleri

Daha çok küçükler.
Bir kaç gün huzursuzluğuna dayanıp unutturabilirsin belki.
Bol bol ten teması ve emzirmek faydalı olabilir...

Aynen canım sevmezler diye düşünüyorum bana da bi yarım saat fln oyalansa yeter çünkü emmek istiyo hep iki gündür kusmasi çok fena arttı gece bile onu izliyorum boğazına gidecek diye senin dediğin biraz pahalı evet uygun bisey istiyorum bı çoğu aynı görevi görüyor sanırım :)

Canım bende ayağımda sallıyorum ama benimki tam bi kolik olduğu için başında fön makinesi sesiyle uyuyor dalınca ayağımdan bırakıyorum onunla bi 15-20 dk uyuyo çok sıkıntılı olmadığı günlerde gün içinde böyle böyle idare ediyorum ama puset e koyunca da uyuyo daaaa benimki işte fön makinesi sesiyle uyuduğu için onu açtığım anda gidiyo çoğu zaman

Daha çok küçükler.
Bir kaç gün huzursuzluğuna dayanıp unutturabilirsin belki.
Bol bol ten teması ve emzirmek faydalı olabilir...
Bu fön sesini bende unutturabilirmiyim acaba :) yoksa askere giderken flnda götürür diye hoparlör u sakliyim mı bi kenarda

kızlar sağ göğsümde dün akşam küçük bir sertlik hissettim. mastit olabilir m? bi üstüne grip oldum
Mastit basit olmuyor bayağı sertlik ağrı ve kızarıklık oluyor canım seninki bir iki kısım düğümlenmiş olabilir bebek çeksin yada makine sertlik kalmasın

Allah kolaylık versin hepimize

Chicco kullanıyorum kendimde denemedim ama yakmaması lazım

Allah yardımcımız olsun sağol

Yanlis yazmisim. Emziren kullana biliyo dimi bi zarari yok

Ben zaten ilk ve son diyorum bakalım belki şu anki ruh halimle diyorum ama gerçekten çok zor millet nasıl 3-4-5 doğurmuş
Aynen çok zor bi akşam da gelmesin ya yine bi saattir bağırıyor emiyor emdiği gibi kusuyo 2-3 gündür iyice fenalaştı gün geçtikçe düzelir diye beklerken sanki iyice fena oluyo

Aynen çok zor bi akşam da gelmesin ya yine bi saattir bağırıyor emiyor emdiği gibi kusuyo 2-3 gündür iyice fenalaştı gün geçtikçe düzelir diye beklerken sanki iyice fena oluyo
Oyy Kıyamam canım çok zor zaten ama seninki kat kat zor. ..Benimde enerjim tükendi emzirirken belim hep açıkta kalıyor ve midemi üşüttüm sanırım canım bir şey yemek istemiyor bakalım inşallah sütüm kesilmez olan da zaten az ve sızıyor ne kadarını kurtardımsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…