2017 Şubat Anneleri

TTekrar sorayım arada kaynadi galiba.

Kizlar yputube da bir sarki var. pedagoglarin onerdigi 5 dakikada butun cocuklari uyutan diye. Ogluma actim 4 dk sakin kaliyor 5. Dk da basiyor cigligi :) uyumak falan hikaye benim oglus icn

Boyle seyler deneyen var mi aranizda

Kizlar yputube da bir sarki var. pedagoglarin onerdigi 5 dakikada butun cocuklari uyutan diye. Ogluma actim 4 dk sakin kaliyor 5. Dk da basiyor cigligi :) uyumak falan hikaye benim oglus icn

Biz fön makinesi sesiyle uyuyoruz uykudan gözleri kapanır ogluş un dalamaz onu açtığım anda gözler gider malesef alışkanlık olmaz inş

canım ben Tiny love gymini 5 hareket merkezi aldım. 7 tane müziği var ve ışıklari var.canlı renkleri var. oğluŞ keyifliyken yarım saat 45 dk duruyor. ben de dönence mi oyun halısı mi diye kararsız almıştım iyi ki oyun halisini almışım. daha uzun süre kullanabilir yüz üstü zaman geçirebilir.

Ben dün denedim ilk bi dikkatini çeker gibi oldu ama sonrası yine ağlamasına devam etti Loveali youtube fön makinesi sesi de var ama oda fayda etmedi kucağıma alıyrm yine sakinleşmiyo kucağımda hoplatıyrm öyle sakinleşiyo sonrasında hoplaya hoplaya uyuyo

Kızlar bebeklerinize hangi sampuani kullaniyorsunuz?Ben paraben boya ve parfüm olmadığı için uni baby kullaniyordum.Kızım ellerini sürekli gözüne götürdüğü icin gözde capaklanma oldu.Hergun sampuanla yikicam gozlerini ama ben kendi gözümde denedim bildiğin gozlerim yandiii.Göz yakmıyor sozde?Bebegimin banyoda gözlerine cok sampuan getirmedigim için cok anlamamışım.

canım bak o bahsettiğim milk tea, benim için oldukça faydalı oldu, belki seninki de çoğalır..gece 1 de sağ mememi sağmıştım gece içirmek için,sabah aynı mememi tekrar sağdığımda 160 cc süt çıktı,ben bu çayın işe yaradığını düşünüyorum..

Kuzum bak ben bu programı indirmistim buradaki fön sesiyle başladık sonra hoparlör aldım hafıza kartında da bu var onunla uyuyo ayagimda sallıyorum bunu da açıyorum ilk açmadan deniyorum ama dalamiyo açınca gidiyo :)

Eklentiler

• IMG_20170411_131553.JPG
    53,7 KB · Görüntüleme: 37

ben de unibaby kullanıyorum memnunum, ilk ay dalin kullanmıştım o da güzeldi..dalin göz yakmıyor gözlerini dalinle yıka, saçlarını unibaby şampuanla..

Ben Nivea seti almıştım canım onu kullanıyorum bı sorun yaşamadık şimdilik

iyiymiş kız valla...ben de birkaç gündür ninni açıyorum..atem tutem men seni diye bir ninni youtube'dan bulursun,bir de uyu yavrum yine sabah oluyor diye bir ninni, ikiisnde de benim kız uyuyor en fazla yarımsaate..

Biraz pahalı belki ama Mustela kullanıyorum. Vücut losyonu da mustela.. %92 doğal kökenli içeriğe sahip hipoalerjenik ve paraben vs gibi hiçbir zararlı madde içermiyor. En doğalı en zararsızı anlayacağın..

Kızlar benim kolik oğlan a :) oyun halısı almak istiyorum belki biraz bakinir da ben de nefes alirim o ara :) ama ne alcam hiç fikrim yok çok pahalı bisey istemiyorum ama müzikli fln olan uygun fiyatlı bildiğiniz varmı hiç bilmiyorum onlarla ilgili bisey

yarın aşıya gıdıyorum hanımlar nasıl atlattınız ateş yapıomu gıtmeden calpol ıçırsemmı acaba?
canım bizde 3 gun ara ara çıktı sol kolunu kaldırmakta zorlandı her kaldırdığında ağrı olduğu için ağladı o yüzden tylol verdim günde üç kez demişti doktor ama ben iki verdim öncesinde vermek etkiyi azaltiyormus
Evet benimki emziği atıp elini sokuyo ağzına :)
benim kız emziği güzel emiyordu artık onu istemiyor ağzına koysam midesi bulanıyor yine yumruğunu emmek istiyor eldiven takayim dedim bu defada onu yalıyor
Bebişler emerken ses çıkarıyor mu cuk cuk acaba yanlış mı veriyorum desem oğlumu iki yıl emzirdim bu kız neden çıkarıyor hava yutuyor dedi arkadaş bnde acele emiyor diye düşünmüştüm
benim kızda çık cuk sesi dışında arada farklı ses geliyor özellikle biberonda oluyor sonra ya emmiyor ya az az emiyor
Herşeyi emiyorlar
bizim cadi öyle battaniye eldiveni yalıyor elini emiyor eşime gazını çıkarsın diye verdim kolunu tisortunu yalıyor doymadi mi dedi biberonu verdi almadı tekrar koydu tekrar yapınca kızım yanlış adres benden süt çıkmaz bak bak yok bende olsa vermem mi valla dükkan senin diyor
Kızlar sizde emzirdikten sonra kana kana şu içmek istiyor musunuz? Günde ne kadar su içebiliyorsunuz
ben meyvesuyu süt cay içiyorum su sadece 1.5 lt kadardir

benimkide aynı o sesi hic sevmedi valla tek sevdiği su sesi onunlada sakinliyor ama uyumuyor hala :)
maşallah canım ilk gündem beri mi böyle sonra mi arttı bebeğinin kilo alımı nasil ve makinan elektrikli mi
İnş olmayız ya çok sinir bıktım pedden bu halde ağda da yapılmıyo
oglun oldu bide canım kızın olsa naparmışsın normalde kızda kanama çok olur derler

Benim aşırı azalıyor canım herkeste aynı etkiyi yapmıyor galiba ama. Şu an başlamadı mesela daha sancı kısmında ama 100 cc çıkarken gece 50ye düştü.
Ağrı sütü azaltırmış. Hemşiremiz söyledi. Ağrın olunca parol yada minoset iç dedi. Seninkide ağrıdan azalıyor olabilir.

ben de pahali olsun iyi olsun diye mustela almistim am yuzundeki sivilceler kizariklar gecmeyince acaba dedim sampuandan mi bilemiyorum sen de oldu mu?

Kucakta hopalamaya alismis canim o zaman. Benimki de emzirir gibi kucavima yatirip hafif sallayinca uyuyo maalesef. Buyudukce bu bizi cok yoracak

Bende uni baby kullaniyirum canim hatta sacini yikarken baden yuzunede surdugum oluyor sampuani. Oglum hemn gozlerini aciyor aglamiyor da yaktigini dusunmedim hic

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…