2017 Şubat Anneleri

Ekmek yerine galeta yemeyi severim ben kepekli galeta yiyorum gün içinde. Tamam benim midem bulanmıyor ama onu deneyin isterseniz çok sade bir tadı var iyi gelebilir mide bulantısına.

Evettt hele bir vitamin var bende kocamannn decavit yutana kadar on kere öğürüyorum

Ben de ayniyim halsizim midem bulanıyor bi de korkuyorum egilince ögurecem diye

Hiç kalkmiyorum

Merhaba kizlar ben aranizdan ayriliyorum.
5. Haftadan beri her hafta ultrasona giriyorum ama bebekte yolk sac ta yok
Halbuki kesede yerlestigi yerde cok guzel kese surekli buyuyor hormonlar artiyor ama bebis yok
Sali özel hastaneye carsambada devlete gidicem son kez ve buyuk ihtimalle.kurtaj olucam

Cok uzuldum inan ne denir bilmiyorum Kendine cok dikkat et,hayirlisi boyleymis demek ki. Allahim sabir versin.

Canım haktan hayırlısı ama birkac doktora daha git inşallah gelir bebek çok üzüldüm

Arkadaşlar merhaba bende 7haftalık hamileyim.5şubat2017 doğum tarihimiz görünüyor.hepimize sağlıklı bir süreç diliyorum.
hayırlı olsun canım
adı ne kremin

bende yarın gitcem heyecan ve korkuyla bekliyorum

Haha beni tarif ettin kahvaltı önümde bi saattir bakışıyoz lokma lokma zorla yiyorum haşlama yumurta ye diolar ya yok öldür allah yiyemiyorum peynir ekmek anca ekmekten bile tiksindim niyese Allahım yardım et
ay yumurta bende yemiyorumnolcak halimiz

benimde lekelenmelerim var drum kırmızı olmadıkca korkma dedi

hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun inşallah

hayırlı olsun canım
adı ne kremin

bende yarın gitcem heyecan ve korkuyla bekliyorum

ay yumurta bende yemiyorumnolcak halimiz

benimde lekelenmelerim var drum kırmızı olmadıkca korkma dedi

Canım az önce denedim ben de yiyemiyorum yumurta normalde yemem lazım diye kimyon karabiber attım üstüne baharatlı iyi gitti bende

Açımmmmmmmm normalde çok yemeği seven biri değildim ama sanki şuan yiyemiyorum bulantim var ya inadına gibi acikiyorum midem kaziniyo ama yiyemiyorum

Öncelikle inşallah ilk kontrolünde mucize olmasını diliyorum. Varsa öyle bir ihtimal inşallah seninledir.
Allah sana bol sabır ve güç versin canım.

askyenidennn ihmal etme doktoruna gözük en azından bir gün istirahat alabilirsen dinlenirsin evde sana da iyi gelir hem
Sağol canım kendi doktoruma ulaştım endol diye bir fitil verdi bide progestan verdi nöbetçi eczane bulup aldım yatıyorum şimdi işyerinede haber verdim gelemiyorum diye doktorum dinlen yat yarın sabah 9 da hastanede ol kanaman olursada hemen ara beni dedi sabaha kadar dinlenip gidicem bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…