2017 Şubat Anneleri

Bende istiyorum ama çok tereddüt ediyorum kullanamam diye kızların aldıkları çok güzel ama pahalı yanı kullancami bilsem yine iyi kullanamazsam boşuna gider o para
Aynen çok para veremem . Oyun halısıydı , bebek arabasıydı, Ateş ölçeriydi vs daha çok eksik var.. sonrasında mama sandalyesi , salıncak falan alıcam :)

Famm M Miskito
Günaydın kızlar .. bende normal Doğumla hemoroid oldum .. duphaloc kullanıyorum aklıma geldikçe faydalı .. birde aç karnına incir yiyip üstüne ılık su içiyorum .. tabi bildiğiniz üzere sulu yemek ağırlıklı besleniyorum ..benim dikişler 20 günde düştü .. sadece sertlik var .. ağrımaya daha sonra tekrar başlayınca doktorun verdiği vaginorm kremi sürdüm geçiyor hemen acısı .. benim aklıma takılan düzelecekmi bu durum acaba? Yani afedersiniz tuvalette popo dışa çıkıyor ilk defa böyle bişey yaşıyorum ve söyleseler inanmazdım

Fazla para vermeyin derim 400 500 lira gibi(o parayı birine versen dışarı çıkarken taşıyıcı tutsan yeri) önümüz yaz bebekler onda mümkün değil durmuyor dursada sonuç isilik zaten yazdığı gibi 8 9 ay kullanmak imkansız kilo artınca taşımak çok zor oluyor biz oğlumda en fazla 3.aya kadar kullanmıstık o zaman chicco you&me almıştım rahat bayağı

Kimsede bişey dememiş
Valla ben kullanıyorum ablam sütyen takma ilk üç ay sütün kanallarının kapanmasına sebep olabiliyor sıkıştığı için. Benim emzirme atleti nbb nin gayet kullanışlı alttan lastikli fazla bi desteği yok ama ben süt akışım dengede kalsın diye salıverdim:)))))

Evet yha o ayrı bi problem gidemiyorum tuvalete off yaaa.bize bebek ağlıyo bekliyorum iyice kötü oluyo

güzel günlerde kullanın canım. dışarı çıkma fırsatın oldu mu emzirme olayını da merak ediyorum dışarda. bi de benim oğluş sever mi acaba diye aklıma geliyor
Sağol canim, henüz disari cikmadim ama disarda da rahat olur diye dusunuyorum..emzirme olayi icin de basini kapatan ortusu var, rahat olur gibi..

Aynen çok para veremem . Oyun halısıydı , bebek arabasıydı, Ateş ölçeriydi vs daha çok eksik var.. sonrasında mama sandalyesi , salıncak falan alıcam :)
Ama işte diğerleri de ergonomik değil diyolar insan da tereddüt ediyo

Ben sudyen oluyo dedim ama gece rahatsız ettigi için çıkardım :)

Chicco ve baby2go var .. bunlardamı kalça yapısını bozar 45 günden sonra çıkıcaz dışarı .. maksat d vitamini almak

Eklentiler

• IMG_6009.PNG
    203,4 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_6010.PNG
    123,4 KB · Görüntüleme: 33
Loveali canım dün akşam gördüm mesajını ama cevap vermek için fırsat bulamadım. Sadece emzirirken alabiliyorum telefonu elime :)
Bebefoxun emzirme atletini kullanıyorum. Göğüsün altından giden desteği var ve göğüsü güzel sarıyor. Benim göğüsler biraz büyük ,sardığı için çok rahat oluyor.
İnternetten resmini incelediğinde görebilirsin göğüs altı desteğini

Dikis kendiliginden eriyormus bir de dikis elime gelmedi canim hic. Ucundaki dugum vardi sadece
benim ic dikişler eriyen dış dikisler düşendi estetik dikiş yaptığını söyledi oda düzgün tutması açısından yapılan dikisin şekli diye biliyorum

Benim bu oglanin alarmi var sanirim ya. Her gun sabah 5.45 te kalkip 6 da kaka yapiyor
bizde sabah ezansız duramıyoruz sonrada zaten uyutabilene aşk olsun o kadar yoruyorum uyumuyor

Benimde mı estetik ti o zaman çünkü bende düştüğünü hiç görmedim sadece vajina ya girişte dediğin gibi ip gibi bişey geliyodu elime sonra o da gelmedi
düşmüş olabilir canım sen fark etmemissindir yada içteki dikişi hissediyorsan eriyendir gitmiştir belki

Benim dis dikiste eeiyenmis oyle soylemisti. Ama icerde dikis var mi bioemiyorum birsey soylememisti o konuda doktor

Uyumak istemediklerinde uyku gozlerinden aksada uyumuyorlar

Benim dis dikiste eeiyenmis oyle soylemisti. Ama icerde dikis var mi bioemiyorum birsey soylememisti o konuda doktor
benim ic dikiş bitti dışa estetik dikiyorum daha düzgün tutsun diye demişti ebe ordan kaldı aklımda canım eriyen mi düşen mi gorumcem dedi doğuma oda girdi onun hemşire olduğu hastanedeydim çünkü

benim ic dikiş bitti dışa estetik dikiyorum daha düzgün tutsun diye demişti ebe ordan kaldı aklımda canım eriyen mi düşen mi gorumcem dedi doğuma oda girdi onun hemşire olduğu hastanedeydim çünkü

Sanirim bana ic dikis atmadi. Disa dikis atti doktor ekine sadece ipin bitis dugumu gekecek kendiliginden erir dedi

Chicco ve baby2go var .. bunlardamı kalça yapısını bozar 45 günden sonra çıkıcaz dışarı .. maksat d vitamini almak

Ergonomik olup olmadığını şu resimden anlayabilirsin canım. Ama bunlar değil maalesef.. istersen dr una danış kısa süreli taşımalarda zararı olur mu sor..

Eklentiler

• IMG_5342.JPG
    32,6 KB · Görüntüleme: 53
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…