2017 Şubat Anneleri

Kızlar benim normal dogum dikişleri düşmüş 1 haftadır ama halen ağrım var uzun süre ayakta kalsam ağrıyor ...Yeni hemoroid çıkmış canım çok yanıyor yemek yemek istemiyorum resmen korkudan doktorada gidemedim daha bunun için kabızlıga meyilli bir yapım var ne yapsam oluyorum. ..Benim gibi olan var mı? Ne yapıyorsunuz?

Ver valla gayet mülayim bi oğlan kızı ni mutlu eder amin inş bı düzene gireydi iyiydi dogdugu gün 0. Gün oluyomus

Hadi saymayalım bakalım

kizlarbebislerinizn gozleri ne renk? benimki mavi donermi daha?

Benimki de öyle ama döner gibi geliyor benim de öyleymiş küçkülken

Canım sen şimdiden seviyorsun bu daha iyi oğluşlar küçükken düşlün olmayıp evlenince seven kv lerden daha iyi

Bende dünden önceki gün binadakiler yan komsuma gitcekmis beni de çağırdı durmaz çocuk fln dedim gel gel dedi gittim puseti de aldım evde fön sesi olmadan uyumayan sürekli uyanan bebek orda uyudu :) bende onlara dedim arada geliyim bırakıyim da az dinleniyim diye :) bi kanguru bişey aliyim ben kiii kendi başıma cikabiliyim yoksa evim 5. Kat asansör yok arabayla zor biraz şuan

Bizimde yine sancimiz geldi masaj yaparak biraz rahatladı aynen nasıl dayaniyolar ben dayanamıyorum bazen dediğin gibi hiç uykusu sersemligi bile olmuyo :) sallarken bende korkuyorum beyne hasar verebiliuomus

Kimsede bişey dememiş

Kızlar kanguru alcam ama fiyat kanguru kumaşına göremi yoksa fonksiyonlu olmasına göremi belirleniyor .. bu tarz bişey alsam iş götürmü? Arabamız olduğundan pek dolaşmam bunla çarşı pazar :) sadece site etrafında güneş alsın diye çıkarız.. ne kadarlık olunca kullanabiliriz birde ?

Eklentiler

• IMG_6006.PNG
    163,8 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_6007.PNG
    125,1 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_6008.PNG
    137,4 KB · Görüntüleme: 40
Kaşıntı devam ediyorsa spiral takmazlar enfeksiyon varsa önce onu temizlerler dikiş içinse düşmesi gerekirdi dr görünmen gerek cânım kafana takılan her konuda sorabilirsin bildiğim kadar cevaplamaya çalışırım

Hadi yha düşmemiş olma sebebi nedir acaba varmı böyle hastalar sizde? Korkmaya başladım.

Canim hemoroid icin ben gunde 1 tutam dereotu yedim. Agrim gitti cok sukur dereotundan mi bilmiyorum ama cok rhatladim. Oturamiyordum bile aglayacak hale geliyordum

Canım bu tarz kangurular kalça yapısını bozduğu için önerilmiyor ama uzun süre takmicam sadece site içi diyosan sen bilirsin.. ergonomik olanlar tavsiye ediliyor. Onlarda yenidoğan aparatıyla Doğumdan itibaren, aparatsız 3.aydan itibaren kullanılabiliyor..

Bende istiyorum ama çok tereddüt ediyorum kullanamam diye kızların aldıkları çok güzel ama pahalı yanı kullancami bilsem yine iyi kullanamazsam boşuna gider o para

Aynı ben.. sabahları aç karnına üç bardak şu içiyorum yine aynı.kabızlıktan dolayı bize mahvoluyorum var ya yokmu bunun çözümü ve yapsam ağrıyla oturamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…