2017 Şubat Anneleri

Kızlar benim normal dogum dikişleri düşmüş 1 haftadır ama halen ağrım var uzun süre ayakta kalsam ağrıyor ...Yeni hemoroid çıkmış canım çok yanıyor yemek yemek istemiyorum resmen korkudan doktorada gidemedim daha bunun için kabızlıga meyilli bir yapım var ne yapsam oluyorum. ..Benim gibi olan var mı? Ne yapıyorsunuz?

Ver valla gayet mülayim bi oğlan kızı ni mutlu eder :halay:amin inş bı düzene gireydi iyiydi :110:dogdugu gün 0. Gün oluyomus :KK70:

Hadi saymayalım bakalım :halay:

kizlarbebislerinizn gozleri ne renk? benimki mavi donermi daha?

Benimki de öyle ama döner gibi geliyor benim de öyleymiş küçkülken

Hahaha...:KK48:
Çok tatlısın :))
Yakın olsak birbirimize destek olurduk ne güzel..

Ben bugün çıtlatmaya başladım spor salonu işini :))
İki çocuğa bakabilir miyim bilmiyorum diyor. Ben nasıl bakıyorum dedim.:sinirli:
Sütünü sağar bırakırım dedim. Sonra konuşalım dedi kapattı. Bakalım ne olacak :))

Kesinlikle 2.ci çocuğu büyütmek çok keyifli geliyor bana.
1.ci de tecrübesizlik çok yoruyordu dediğin gibi..

Biz bi düşünelim bu konuyu :KK48:
Eşim oğluşlara olan düşkünlüğüme kızıyor bazen :))
Şimdiden uni.için şehir dışına filan göndermem diyorum.:KK53:

Size de maaşallah canım :)
Bizim de abiden kalan oyun halımız var.
Anneannenin evinden getirip kuracağım bu hafta. Umarım biz de beğeniriz..
Şuan ana kucağının oyuncaklarıyla aşk yaşıyoruz :))

Bizimkinin gözleri aqua.
İlk oğlumun gözleri de böyle O yüzden bizimki dönmez gibi..

Yok canım güvenme emzirmeye..
Korunma olarak eşim korunuyor şimdilik.

Canım sen şimdiden seviyorsun bu daha iyi :KK66: oğluşlar küçükken düşlün olmayıp evlenince seven kv lerden daha iyi:KK70:

Canım ben kayinvalide ziyaretine gittim 40 indan sonra artık gelin gelin dedi uyuz neyse gittik tabi bütün kalabalık orda korktum bebeğim kalabalikta uyumaz huzursuz olur diye ama kalabalikta sürekli yattı oh be dedim ben daha önce niye kalabalığa çıkamadım saatlerce evde odada uyumaya çalışıyordum yani bir dene derim dışarı çıkar o ara belki dinlenmiş olursun niye cikarmamistim dersin belki denemeden bilinemez hem havalarda guzellesiyor
Bende dünden önceki gün binadakiler yan komsuma gitcekmis beni de çağırdı durmaz çocuk fln dedim gel gel dedi gittim puseti de aldım evde fön sesi olmadan uyumayan sürekli uyanan bebek orda uyudu :) bende onlara dedim arada geliyim bırakıyim da az dinleniyim diye :) bi kanguru bişey aliyim ben kiii kendi başıma cikabiliyim yoksa evim 5. Kat asansör yok arabayla zor biraz şuan

Hacıyatmaz kızım saat 7 den beri ayakta ve gözleri araba farı görmüş tavşan gibi hala :işsiz:

Ya bağırıyor ya gülücükler saçıp oyun istiyor ortası YÖK :KK12:

Ya nasıl uykusuz duruyorlar anlamıyorum :kızgın:ağlicam artık :KK43: bu kadar sallamaya on kere uyumuştum ben :KK14: bir yandan da korkuyorum bu kadar sallamaya beyin mi dayanır o_O
Bizimde yine sancimiz geldi masaj yaparak biraz rahatladı aynen nasıl dayaniyolar ben dayanamıyorum bazen dediğin gibi hiç uykusu sersemligi bile olmuyo :) sallarken bende korkuyorum beyne hasar verebiliuomuso_O

Emzirme atleti kullanan hatunlar :) atletler destekli mı ben bı tane desteksiz spor sudyenler varya ondan almıştım onu kullanıyodum şimdi kendi südyeni mı denedim oluyo atlet almak istiyorum ama desteksiz olmuyo benim göğüsler küçük iyice sarkık durmasını istemiyorum var mı öyle destekli atlet sudyen gibi olan
Kimsede bişey dememiş :işsiz:

Kızlar kanguru alcam ama fiyat kanguru kumaşına göremi yoksa fonksiyonlu olmasına göremi belirleniyor .. bu tarz bişey alsam iş götürmü? Arabamız olduğundan pek dolaşmam bunla çarşı pazar :) sadece site etrafında güneş alsın diye çıkarız.. ne kadarlık olunca kullanabiliriz birde ?

Eklentiler

• IMG_6006.PNG
    IMG_6006.PNG
    163,8 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_6007.PNG
    IMG_6007.PNG
    125,1 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_6008.PNG
    IMG_6008.PNG
    137,4 KB · Görüntüleme: 40
Ayyy çokk tşk ederim biraz cesaretlendim.arada sana sormak isterim. Bide benim dik işler düşmedi henüz 60 gün oldu normal doğum yaptım ama ben doğumdan sonra enfeksiyon kaptım. Sürekli kaşıntı ve ağrı. Birde doktor kuru tut diyordu ben de rahat etmediğimden yıkadım sürekli. Şimdi sızı yada ağrı yok. Acaba neden düşmedi.dıştaki bi tanesi düşecek gibi asılı ama düşmedi. İnsan gerçekten o dogumdan sonra o masaya çıkmak istemiyor:KK43:(
Kaşıntı devam ediyorsa spiral takmazlar enfeksiyon varsa önce onu temizlerler dikiş içinse düşmesi gerekirdi dr görünmen gerek cânım kafana takılan her konuda sorabilirsin bildiğim kadar cevaplamaya çalışırım

Kaşıntı devam ediyorsa spiral takmazlar enfeksiyon varsa önce onu temizlerler dikiş içinse düşmesi gerekirdi dr görünmen gerek cânım kafana takılan her konuda sorabilirsin bildiğim kadar cevaplamaya çalışırım
Hadi yha düşmemiş olma sebebi nedir acaba varmı böyle hastalar sizde? Korkmaya başladım.

Kızlar benim normal dogum dikişleri düşmüş 1 haftadır ama halen ağrım var uzun süre ayakta kalsam ağrıyor ...Yeni hemoroid çıkmış canım çok yanıyor yemek yemek istemiyorum resmen korkudan doktorada gidemedim daha bunun için kabızlıga meyilli bir yapım var ne yapsam oluyorum. ..Benim gibi olan var mı? Ne yapıyorsunuz?

Canim hemoroid icin ben gunde 1 tutam dereotu yedim. Agrim gitti cok sukur dereotundan mi bilmiyorum ama cok rhatladim. Oturamiyordum bile aglayacak hale geliyordum

Kızlar kanguru alcam ama fiyat kanguru kumaşına göremi yoksa fonksiyonlu olmasına göremi belirleniyor .. bu tarz bişey alsam iş götürmü? Arabamız olduğundan pek dolaşmam bunla çarşı pazar :) sadece site etrafında güneş alsın diye çıkarız.. ne kadarlık olunca kullanabiliriz birde ?

Canım bu tarz kangurular kalça yapısını bozduğu için önerilmiyor ama uzun süre takmicam sadece site içi diyosan sen bilirsin.. ergonomik olanlar tavsiye ediliyor. Onlarda yenidoğan aparatıyla Doğumdan itibaren, aparatsız 3.aydan itibaren kullanılabiliyor..

Bende istiyorum ama çok tereddüt ediyorum kullanamam diye kızların aldıkları çok güzel ama pahalı yanı kullancami bilsem yine iyi kullanamazsam boşuna gider o para :KK64:

Aynı ben.. sabahları aç karnına üç bardak şu içiyorum yine aynı.kabızlıktan dolayı bize mahvoluyorum var ya :eek:yokmu bunun çözümü ve yapsam ağrıyla oturamıyorum:KK43:

X