2017 Şubat Anneleri

Allah korusun canim getirme aklina oyle seyler,insallah duycaksin minnakinin kalbini. Karindan bakti vallaha hic beklemiyodum gorebilcegini kesin vajinal bakar diyodum ama duyuldu sukur. Esimin haberi yoktu ona da supriz oldu :) cuma yinede kendi randevuma gidicem ama gormek icin. Bayramda da ailelere soylicez insallah. Allahim herkese saglikli evlat nasip etsin,o kalp atisini duydum ya inan yasadigimi hissettim.

Ahhh canım tahmin edebiliyorum Maşallah canım. Allahım o kalp sesini kuzumuzu kucağımıza alıp hissetmeyi de nasip etsin. Eşimi ikna edebilirsem ben de gitcem, karar verdim

Kesinlikle şikayet edin.Ne saçma birşey kondom takılmadan olur mu hiç.Arkadaslarinda dediği gibi mutlaka geri dönerler.Il saglik müdürlüğüne ve bimere şikayette bulunabilirsiniz.

Ahhh canım tahmin edebiliyorum Maşallah canım. Allahım o kalp sesini kuzumuzu kucağımıza alıp hissetmeyi de nasip etsin. Eşimi ikna edebilirsem ben de gitcem, karar verdim
Amiiiiin Ay ben denedim ikna edemedim anacim. Doktor cuma dedi vardir bi bildigi dedi durdu. Muhtemelen hayal kirikligina ugramaktan korktu kuzum o da cok uzuldu benimle beraber,dogru duzgun uyuyamadi. Su bi haftada ne yasadigimizdan bisey anladik ne yedigimizden ictigimizden. Allah hepimize sabir versin,saglikla buyusun yavrularimiz. Bu gunlerimize de sukur...
Sonra diyo ki senin sabirsizlanip gitmeni bekliyodum yine iyi dayandin 8 gun :) eger imkanin varsa git canim endiseni o kadar iyi anliyorum ki. Gorunmezse sonra yine gidersin biseycik olmaz,sadece sabir. Insallah duyarsin o gum gum sesini yavrunun

İnşallahhh canım. Ama denedim, esim ikna olmuyor Ya Allah korusun duyamazsak, salı gününe kadar kendini de bebeği de mahvedersin diyor. Neyse artık bir de yarın denerım şansımı

Tiksinmekten yemek yiyemiyorum
Karnım aç ,kahvaltı yapmak istiyorum ama yok. Her şey kokuyor. Hiç bir şeyi yiyemiyorum..
Allahım inşallah çabuk geçer bu dönem

Adı ne canım kremin ikiz benim erkenden başlamak istiyorum çok şişicem çok

Tiksinmekten yemek yiyemiyorum
Karnım aç ,kahvaltı yapmak istiyorum ama yok. Her şey kokuyor. Hiç bir şeyi yiyemiyorum..
Allahım inşallah çabuk geçer bu dönem
Haha beni tarif ettin kahvaltı önümde bi saattir bakışıyoz lokma lokma zorla yiyorum haşlama yumurta ye diolar ya yok öldür allah yiyemiyorum peynir ekmek anca ekmekten bile tiksindim niyese Allahım yardım et

Kızlar boğazlarım sisti ya. Halim yok midem kötü
Ne önerirsiniz? Birde kalp atışını ne zmn duyarız nasipse
Geçmiş olsun canım ıhlamur nane limon falan içebilirsin canım nane midene de ii gelir dikkat et kendine bi dr ye de görün istersen ben 6+1 de duydum kalp atışlarını canınm inşallah duyarsın sende kısa zamanda

Haha beni tarif ettin kahvaltı önümde bi saattir bakışıyoz lokma lokma zorla yiyorum haşlama yumurta ye diolar ya yok öldür allah yiyemiyorum peynir ekmek anca ekmekten bile tiksindim niyese Allahım yardım et

Ben her sabah 2 yumurta yerdim severek ama 1 aydır kokusuna bile tahammülüm yok. Oğluma yedirirken bile tiksiniyorum.
Ekmekten ben de tiksindim. Zorla etimek yemeye çalışıyorum. Ooff çok zormuş böyle olmak. Aç olunca da tansiyonum düşüyor.
Ev darmadağınık,çocuk oyun istiyor ...
İnşallah çabuk geçer.

Midesi bulanan arkadaşlara Allah kolaylık versin. Çok şükür bende henüz tık yok yiyorum içiyorum. 5. Haftayı doldurdum hesaplarıma göre bakalım ne zaman gelecek bulantilar.
Dün gece biraz karnım ağrıdı sanırım çok hareket ediyorum tutamıyorum kendimi. Biraz midem filan bulansa kendini hissettirme belki daha fazla dikkat ederdim..

İnşallahhh canım. Ama denedim, esim ikna olmuyor Ya Allah korusun duyamazsak, salı gününe kadar kendini de bebeği de mahvedersin diyor. Neyse artık bir de yarın denerım şansımı
Al iste ayni model benim esimde :) dinlemedim gittim vallahi ama saliya bisey kalmamis be canim. Bugunu saliyi sayma zaten. Kismetse bi ptesi gunu var hayirlisiyla.

Merhaba kızlar
Dün akşamdan beri moralim bozuk dün işte fazla yoruldum sanırım tuvalette peçetede kahverengi lekelenme gördüm iş çıkışı özel bi hastanenin nöbetçi kadın doğum doktoruna gittim alttan bakmak istedi ben istemedim niyeyse doktora güvenemedim üstten bakın diyince direk tersleştik diye herhalde evet kese var içi dolu diyor kalp atışını 1 hafta önce duymuştum bizim ultrasonumuz buna uygun değil kahverengi gelmesi çok önemli değiş kırmızıya çevirirse önemli dedi ağzından zor laf aldım zaten bi ilaç yazdı söylediği anlaşılmadığı için adını anlamadım güvenipte alıp içmedim dün akşam silince bikaç kez daha geldi sabah bel ağrısıyla uyandım silince yine peçete kahverengi oldu kızlar ne yapmalıyım kendi doktoruma ulaşamıyorum yarın sabah ona giderim diyorum bugünde işe gidicem yorulmamaya çalışsamda mecbur sandalyede oturucam yatamıcam yani akıl verin böyle bişey yaşayan oldu mu kızlar

Inşallah ya geçsede hamişliğin tadına varsak bende iş falan yapamıyorum yatıyorum sürekli eşim işgileniyor evle bayramdan sonra işe başlayacağım iznim bitiyor o zamana geçer inşallah yoksa rapor almak zorunda kalacağım

Canım yorulunca benimde oluyor evvelsi gün dışarı çıkmıştık fazla yürüdüm akşam leke geldi dünde çok ağrım oldu bi iki daha leke geldi doktoruma sordum bu zamanlarda olur progestan içip dinlen dedi ağrı dayanılmaz olur sa,ve kanaman olursa,gel dedi endişelenme kendini yorma

Aynen canım ben de senin gibiyim. 5+3teyim ama ne bulantı var ne de herhangi bir şeyden tiksinme. Bu yüzden de hala seri hareket ediyorum unutup bir de üstüne iştah var şimdiden böyle giderse vay halime
Keseyi cuma gördük şükür bir de hayırlısıyla kalp atisini duyalım. Ozaman daha çok inanicam sanırım

Aşırı yemiyorum çok şükür normal iştahım. Acıkınca ceviz fındık meyve yoğurt filan yiyorum gun ortasi. Aynen kalp atışını duyunca inanacağım bende inşaallah önümüzdeki cuma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…