2017 Şubat Anneleri

ben henuz kilo almadım ödem olmuştu oda indi çok şükür . hiç kilo almamak değil derdim bebeğime yeterince klio almak doğum sonrasi mutlu sağlıklı anne olabilmek
Kızlar bugün kontrole gittim ama henüz kalp atışını duymadık daha erkenmiş.6 haftalık ve 15mm olmuş bebişimiz.15 gün sonra gel dedi.

Birde axid ilaç kullanan var mı.kullanan ne için kullanıyor.
kullanmadımcanım hiç dr açıklamadımı

Malesef bende hiç iş yapasım gelmiyor ev aşırı pis geliyor gözüme ama kalkacak halim yok mide bulantısı geçene kadar kimse benden birşey beklemiyor zaten
eevet benimde ev çok pis geliyor eşim hiç aldırmaz sorun bende
drmu öyle dedi sana yuh onabence şikayet et iki üç kez okudum yanlısmı anladım diye bence misilleme yapmış sana . hem niye dokunacakmıssınkı ona hadsizmine

amin canımmm

Yuh yani Nasıl takmaz ya. Herkese ayrı makina kullanmadığına göre!!!

Çok sinir bir durum olmuş. Gittiğin tarihi belirterek şikayet edebilirsin herhalde. Bu terbiyesizliği yapmaya kimsenin hakkı yok.

Canım bu benim 2. bebiş. ilkinde 3. ayda kaşıntıdan şikayet etmiştim doktora. o da çatlaklar başlayabilir demişti ve bir krem önerdi. Hiç çatlağım yok çok şükür. Yine kullanacağım ondan

Orası çok berbat bir hastane bana o gün nöbetçi olan doktorun adını demezler bile şikayet etmek istiyorum ama adını nasıl alacağım
Canım sen sağlık müdürlüğüne şikayet et onlar mecbur vericekler bilgileri sen derdini dedin düzelttin ,, çekinen insanlara sesi çıkamayanlara onu yapmasını engellersin

Çok geçmiş olsun. Şikayet et bence de

Arkadaşım doktorun adını ogrenebılır mıyım?

BMerhaba güzel hamisler... ne çok yazıyorsunuz yetisemiyorum. 2 yaşında bir ufaklık var telefonu vermiyor...
Cogunu okudum aklımda kalanları yazayım.
Yavrusu nun kalbini duyanlar gözünüz aydın darısı bizim başımıza.saglicakla kavusalim hep beraber...
yerleşme kanamasını ben de görmedim. Önceki hamileligimde farketmistim..
Tereddutler zirve oluyor bende... en son Kaykay da çocuğun tuttugumdan bu yana 4 gözle umutla korkuyla cumartesini bekliyorum. Dualarinizi eksik etmeyin.

Canım sen sağlık müdürlüğüne şikayet et onlar mecbur vericekler bilgileri sen derdini dedin düzelttin ,, çekinen insanlara sesi çıkamayanlara onu yapmasını engellersin

Çok geçmiş olsun. Şikayet et bence de

Saglik mudurlugunden bir sor. Bu sırada BIMER e de şikayet et. Illaki araştırıyorlar.

Kızlar bimer e yazdım şu hastane şu saat acilde ki doktor yazdım adı yok işe yarar mı adını nasıl öğrenebilirim

Kızlar bimer e yazdım şu hastane şu saat acilde ki doktor yazdım adı yok işe yarar mı adını nasıl öğrenebilirim
Hastaneyi ara. Şu gün nöbetteki drun adını öğrenebilirmiyim kendisinden çok memnun kaldım sürekli gelmek istiyorum de kesin verirler ozaman. Pis kadın. İnsanlıktan nasibini almamış. Allahından bulsun.

Hastaneyi ara. Şu gün nöbetteki drun adını öğrenebilirmiyim kendisinden çok memnun kaldım sürekli gelmek istiyorum de kesin verirler ozaman. Pis kadın. İnsanlıktan nasibini almamış. Allahından bulsun.

Hastaneyi arayip dün akşam göründum verdiği ilaçla ilgili bişey soracağım desen adını söylerler mi acaba...

Sanmıyorum kızlar çünkü ankara nın en kalabalık hastanesi cok fazla doktor vardı acilde cok üzgünüm adını alamadığım için ins bimer işe yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…