2017 Şubat Anneleri

Sanmıyorum kızlar çünkü ankara nın en kalabalık hastanesi cok fazla doktor vardı acilde cok üzgünüm adını alamadığım için ins bimer işe yarar
Ankara da hangi hastane ? Bence 184 u ara ordan çözüm alırsın bence çünkü ben bi kaç bu tarz biseylerle karşılaştım 10 dk içinde geri donus yaptılar ve Dr un tavrı cok değişti et sen şikayetini

Cok mutlu oldum merak ediyordum bugun gidecegini hatirliyorum darisi basima birde karar verebilirsem
İnş canım darısı başına inş Rabbim herkese hayırlısıyla yaşatsın bu duyguyu bende bugün Hüseyin hocayı biraz ilgisiz gordum sanki ya da biz mi telaş yapıp ilgi bekliyoruz anlamadım :/

Ankara da hangi hastane ? Bence 184 u ara ordan çözüm alırsın bence çünkü ben bi kaç bu tarz biseylerle karşılaştım 10 dk içinde geri donus yaptılar ve Dr un tavrı cok değişti et sen şikayetini

İlaç falan vermedi mi kaşesi vardır mutlaka.

Kızlar bulantı ilacı verdi oda kase falan yok resmimli bi kagıt.. Hastane zekai Tahir Burak. 184 ü arıcam

Kızlar bulantı ilacı verdi oda kase falan yok resmimli bi kagıt.. Hastane zekai Tahir Burak. 184 ü arıcam
Bana da orayı oneriyolardi iyi diye bende Ankara dayım bunu duyunca ön yargı oldu şimdi ama peşini bırakma kesinlikle bi şekilde öğren nöbetçi Dr u gerekirse tekrar git o gün kimmis Dr öğren ve 184 u ara şikayette bulun ben diyorum ya olumlu sonuç almıştım sikayetimde ya da ara böyle böyle de ama Dr u ismini hatırlamıyorum öğrenip öyle mi şikayette de bulunmaliyim diye sor belki gününü saatini fln söylersen onlar da arastirabilirler dene bi

Eşim başladı diyebilirim. Neredeyse alıp eve getirecek :))
Yakın arkadaşlarımızdan da hediyeler gelmeye başladı, tabi inanılmaz duygulanıyoruz:KK33:
Allah hepimizinkini sağlıkla tamamına erdirsin inşallah..çok keyifli bir süreç:))
aynen bugün urbo 2'yi tutup getiriyordu eşim ama benim gönlümde başka bişi var ondan frenledik ama eli kulağındadır alacağım oni :KK53:

Kızlar o gün acile gitmiştim mide bulantısı için gitmişken kalp atışı duymak istedim çünkü 6+2 ydi ve ben görmedim neyse doktor vajinal ultrason yapmak zorundayım dedi tamam dedim.. Ve o ultrasona prezervatif takmadı yani çok afedersiniz herkesin vajinasına giren şeye kondom takmadı nasıl bir doktor Allahından bulsun.. Bende prezervatif yakın hocam dedim sinirli sinirli taktı nyse ben elimi ona degdirmedim etmedim bana 'sakın pis ellerini bana değme' dedi.. Çok gururum kırıldı ama o anki şoktan bir şey diyemedim... Şikayet etsem adını bilmiyorum.. Demem o ki vajinal ultrasonda mutlaka kondom taktırın dha önce kaç kez oldum hepsi takmıştı.
İnanamıyorum ya pıslık herif... sahte doktor falan olabilirim acaba öküz... bence de şikayet et.. sana yaptı başkasına yapmasın.. vay haline bunun hastalarının ya..

Kizlar normalde haftaya cuma cagirmisti doktorum ama dun gece ruyalarima girdi dayanamadim baska doktora gittim belki gorurum bebegimi diye. Gordum hemde kalp atislarini dinledim. O an elim ayagim titredi ne diye bagiracagimi bilemedim :) esim oruclu oldugunda,ben disarda biseyler yiyip geleyim diye ciktim evden. Ona da vericem mujdeyi erkenden:) cok sukur yaaa cok sukur. Darisi tum annelerin basina
Canim hayırlı olsunn :KK73: Darısı bizlere inşallah :dua: Benim de randevu salı günü aslında ama içim içimı yiyor. Bir yandan gidip bugün görmek istiyorum diğer yandan da önceki gebeliğimdeki gibi duyamiycam diye korkuyorum :KK43:. Cok kararsızım. Doktor seninkine vajinal ultrasonla mi baktı yoksa karından mı?

durdum durdum şimdilik o_O ne bileyim jokerde hopi diye bi olay var biliyorsunuzdur %10 indirimi duyunca gözüm karardı birden ama daha çok fırsat olur dimi :KK47::KK47: olur olur :KK200:
Olur tabi tatliiim onun disinda alisveris sitelerine bebek kiyafetleri geliyo ayda bi kere mutlaka. Onlarda uygun oluyo aklinda olsun. Senelik indirim falan takip etcez artik :KK70:

X