2017 Şubat Anneleri

Teşekkür ederim canım.bende 65 ile hamile kaldım 80 ile doğuma girdim 69 la çıktım doğumdan sonra senin gibi yedim 75 e çıktım süt olsun diye .şimdi 63.5 la hamile kaldım ama ramazanda başta oruç tutuyordum ozaman kilo aldım bugün sabah tartıldım 65.4 yani aldım bile daha başındayım . İlk hamileliklde ilk 4 ay almadım verdim.bunda ramazan şaşırttı beni.geç yemek yemek.ama verriz ya ilkden tecrübeliyiz.sıkı bir spor yine fit oluruz.çokda takmıyorum çocugum sğlıkkı olsunda gerisi boş veririz kiloları.

Kızlar bugün kontrole gittim ama henüz kalp atışını duymadık daha erkenmiş.6 haftalık ve 15mm olmuş bebişimiz.15 gün sonra gel dedi.

Birde axid ilaç kullanan var mı.kullanan ne için kullanıyor.

kızlar eskisi gibi ev işi yapamıyorum evime özen gösteremiyorum sanki çok iş yaparsam bişey olacak gibi sadece günü kurtaracak kadar yapıyorum sizdede böylemi?

Malesef bende hiç iş yapasım gelmiyor ev aşırı pis geliyor gözüme ama kalkacak halim yok mide bulantısı geçene kadar kimse benden birşey beklemiyor zaten

kızlar eskisi gibi ev işi yapamıyorum evime özen gösteremiyorum sanki çok iş yaparsam bişey olacak gibi sadece günü kurtaracak kadar yapıyorum sizdede böylemi?

Malesef bende hiç iş yapasım gelmiyor ev aşırı pis geliyor gözüme ama kalkacak halim yok mide bulantısı geçene kadar kimse benden birşey beklemiyor zaten

Kızlar o gün acile gitmiştim mide bulantısı için gitmişken kalp atışı duymak istedim çünkü 6+2 ydi ve ben görmedim neyse doktor vajinal ultrason yapmak zorundayım dedi tamam dedim.. Ve o ultrasona prezervatif takmadı yani çok afedersiniz herkesin vajinasına giren şeye kondom takmadı nasıl bir doktor Allahından bulsun.. Bende prezervatif yakın hocam dedim sinirli sinirli taktı nyse ben elimi ona degdirmedim etmedim bana 'sakın pis ellerini bana değme' dedi.. Çok gururum kırıldı ama o anki şoktan bir şey diyemedim... Şikayet etsem adını bilmiyorum.. Demem o ki vajinal ultrasonda mutlaka kondom taktırın dha önce kaç kez oldum hepsi takmıştı.

Gozunaydin canim cok sevindim senin adina cok tedirgindin cunku:) hayirli olsun darisi pazartesi gunu bana insallah:)

Canım bu 2. Bebeğim olacak. İkisinde de kanamam olmadı hiç

Güzel anneler oku oku bitiremedim bugün. Ne güzel paylaşımlar olmuş . Hepimiz de az da olsa bi tedirginlik var hamileliğimizin sağlıklı geçmesi için. Rabbim bu ayın hürmetine hepimize sağlıklı hamilelik geçirmemizi ve sağlıkla evlatlarımızı kucaklarımıza almamızı nasip etsin inşallah. Bende kalp atışı için bayram sonrası gidicem inşallah.

GüElim sen iyi eş in var biz hastaneden çıkar karakola düşerdik bana öyle birşey etseydi.. Nöbet tarihi bellidir bence şikayet et terbiyesizi

Benim annem karadut yemişti kardeşime hamileyken elinin üstünü birde kasığını kaşımış unutup iki yerde de lekesi var kardeşimin ama minik lekeler eti ciğeri bilmiyorum

Benimde öyle burnum tıkanıyor hatta kanıyor normalmiş.
Burnuna tuzlu su çekebilirsin iyi geliyor geçmiş olsun

Amin canım inşallah hepimiz güEl haberler alırız.

Maşallah gozunuz aydın ben de gitmek için bekliyorum gidince kese ve kalp atışını duyayim aynı anda diye stres yapmamak için. Darısı başımıza olsun gormeyenlerin
Cok sagol. Inşallah herkes hayırlısı ile görür minik pit pitlari. Bende stres olmasın diye bugün gittim ama yinede çok fazla stres yaptım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…