2017 Şubat Anneleri

Günaydın herkese. Hiç cinsiyeti hisseden var mı aranızda? Ben oğlumda daha en başında hissetmiştim erkek olduğunu. Bunda hiç hissedemiyorum .Belirtiler de farklı zaten. Bakalım kaç prenses, kaç prens gelecek aramıza
...
Ben erkek diyorum ama çin takviminin etkisinde de kalmış olabilirimo_O çin takviminde tutmayanı duymadım. Sağlıkla doğsunlar inşallah.

Günaydın herkese. Hiç cinsiyeti hisseden var mı aranızda? Ben oğlumda daha en başında hissetmiştim erkek olduğunu. Bunda hiç hissedemiyorum .Belirtiler de farklı zaten. Bakalım kaç prenses, kaç prens gelecek aramıza
...

Ben erkek hissediyorum. Aslında bir kızım olmasını da çok isterim ama sanki karnımdaki erkekmiş gibi geliyor. Hayırlısı tabiki...

Ya kızlar çok afedersiniz ama ben felaket kabıZım. :skandal:Ne yapmak gerek çpk zorlanıyorum :KK51:
Geçmiş olsun kendini zorlama geçen hafta bende aynıydım, kayısı ye kayısı kurusuda olur, bol sıvı tüket. drum bana bi şurup verdi sanırım adı duplan bi bak istersen. ' gündür benim şikayetim hafifledi.

Sizinle hemen hemen günlerimiz aynı hayırlı olsun Allah kucağınıza almayı da nasip etsin sağlıcakla inşallah belirtileriniz neler benim bulantım ve bulantıylaberaber hafif Bi baş ağrım oluyor bi de akıntı beyaz şeffaf

evet aynı gidiyoruz inş. :) benim akıntım oluyor beyaz renkli, çok şükür bulantı kusma yok bende, sadece uyku ve yorgunluk yaptı bende onun haricinde hiç kendimi hamile gibi hissetmiyorum :) güzel bişey bu tabii. okadar zorlu bi yolun sonunda nasip ettiki Rabbim şimdi onun kolaylığını yaşatıyor Elhamdülillah.
hepimiz endişeli olabiliriz bu dönemlerde arkadaşlar herkes çocuğunu sağlıkla kucağına alabilmek için dua ediyor annelik denilen şey daha küçücük bi noktayken bile düşüveriyor içine ne tuhaf ya, onu herşeyden sakınmak istiyorsun. ama şu süreçte bizlik bi durum yok bence onu oraya koyan onu şekillendiren onu büyüten Rabbim eğer ona bi ömür vercekse de vermeyecekse de biz ne yaparsak yapalım olacak şeyin önüne geçemeyiz. doktorlarda çoğu zaman olumsuzlukları daha kolay söylüyolar ki sonra ben demiştim zaten diyebilmek için. oyuzden bence doktorların söyledikleriyle canınızı sıkmayın. güzel düşünün Allah o ruhu yarattıysa ve yaşayacaksa bizleri vesile kılarak dünyaya getiriyor o canı. bizi vesile ettiği için anneliği bize yaşatacağı için teşekkür etmekten başka ne yapabiliriz Rabbimizin karşısında... yangec yangec Y YESIMBOZ

kızlar kabizlik icin ne önerirsiniz? cok rahatsiz ediyor beni
Arkadaşım ıkınmamaya çalış geçen hafta bende de vardı şikayetler son bi kaç gündür iyiyim. Kayısı yiyorum, kayısı kurusuda olur. Bide dr um normal ilk zamanlarda dei bi şurup verdi adı duphalac. gerek görülürse hamileler içebilir yazıyor içindede zaten banada dr verdi.

Kabızlık için Kuru kayısıyı akşam suya bırak sabah suyu içip kayısıları da ye :)) Kesin çözüm canım... Anneler benim saat 12:30 da dr randevum var kalp atışlarını duyabilmeyi umuyoruz. İnşallah her şey yolundadır. Dua edin :KK200:..Hayırlı cumalar herkese :nazar:

arkadaşlar benimde bağdemciklerim şişmiş ne yapacağımı bilemiyorum :KK43: dr ilaç yazamam sadece gargara verebilirim yapabileceğim bir şey yok diyor :mad:

Geçmiş olsun cnm..Ihlamur içebiliyoruz doktorum bana gargara bile vermedi ıhlamur iç tuzlu limonlu gargara yap dedi.Her evde vardır viks ..Viks de sürebilirsin.Bana bunlar iyi gelmişti. Ben bir de ateşlenmiştim . viks sürünce terledim ve ateşi de atmıştım üzerimden....

Geçmiş olsun kendini zorlama geçen hafta bende aynıydım, kayısı ye kayısı kurusuda olur, bol sıvı tüket. drum bana bi şurup verdi sanırım adı duplan bi bak istersen. ' gündür benim şikayetim hafifledi.
Sağol canım araştırayım şu ilacı bende. Önce kayısıyı deniyeuim olmadı alırım bu şurubu. Çok sağol.
Kabızlık için Kuru kayısıyı akşam suya bırak sabah suyu içip kayısıları da ye :)) Kesin çözüm canım... Anneler benim saat 12:30 da dr randevum var kalp atışlarını duyabilmeyi umuyoruz. İnşallah her şey yolundadır. Dua edin :KK200:..Hayırlı cumalar herkese :nazar:

Sağol canım deniycem kayısıyı hemen. Çok zor bir durum. Bu arada güzel haberle gelirsin inşallah.

Bu arada şurubun adına baktım duphalac mış:KK48:

Tamam canım çok sağol.

Arkadaşlar kafam çok karışık bilen arkadaşlardan yardım istiyorum kalp atışından sonra ilk testleri yaptırdım özel hastanede troit hormonum yüksek çıktı kadın doğum uzmanı dahiliye ye git dedi bendr Devlet hastanesine gittim doktor özel hastanelerdeki sonuçlara güvenmiyorm dedi tekrar kan verdirdi orda da sonuç normal çıktı ilaca gerek yok dedi ama benim aklıma takıldı neden özelde yüksek diye doktor da hastayı kendine bağlamak için filan yapıyorlar dedi şimdi bu önemli birşey Ben ne yapıcam hangi sonuca göre hareket edicem önemli bir konu sonuç ta siz olsanız ne yapardınız aslında sonuçlarıda yükliycektim buraya yapmadım
Canım bende özelde yaptırdım testleri yüksek çıkmadı sen bi kere daha yaptır bence belki anlık bi sıkıntı olmuştır ya da devletin ki bozuktur kim bilir ya da özelin ki en iyisi farklı yerde bi daha yaptır garanti olsun

Bu arada belirtiler farklı derken, ne gibi farklı belirtiler var canım? Oğlunda ne olmuştu, şimdi neler var :)
Oğlumda kasık ağrım hiç yoktu nerdeyse. Bunda her gün çekiyorum canım. Bazen unutuyorum hamileliği hızlı hareket edince sanki bıçak saplanıyor. Bir de oğlumda bulantım kusmam çok fazlaydı. Birde ekşi şeyler seviyordum.

hemen deniyeyim gazlı değil dimi ?

evet tam yatmaya hazırlanınca bulantı geliyor :KK43:
:-) topiğin obur annesi sen olcan herhalde

baska bı yerde tekrar yaptır canım
iyiyim şimdilik bulantı yok çünkü açım :KK43: sen nasılsın ? bende heyecan ve korkuyla beklıyorum daha kalp atısını duymadık ptesi gitcez

hoşgeldin canım hayırlı olsun :)
geçmiyor :KK43:

bende iftar hazırlıyorum mecbur bazen aglayarak :KK43:

hayırlı cumalar canım
hayırlı cumalar canım

gögüslerim aşırı şişti :KK43: ptesi gitcez biz dr a
Evet gazlı canım ama rahatlarıyor birde haslanmıs patates ıyı gelıyor

Oğlumda kasık ağrım hiç yoktu nerdeyse. Bunda her gün çekiyorum canım. Bazen unutuyorum hamileliği hızlı hareket edince sanki bıçak saplanıyor. Bir de oğlumda bulantım kusmam çok fazlaydı. Birde ekşi şeyler seviyordum.

Ben de şuanda göğüs hassasiyeti dışında pek bir belirti yok, bakalım ne olacak? Belki 1-2 hafta sonra belli eder kendini. Hayırlısı olsun :)

Selam kızlar, 12 saat açlıkla gitmem gerektiği için sabah bir şey yemeden sağlık ocağına gittim kan verdim ve midem o kadar bulanıyor ki bugün hiçbir şey yiyemedim :KK43: bir de çamaşırımda kan lekesi gibi bir leke vardı rengini kestiremedim pembe mi kahverengi mi, çamaşırım siyahtı. Hemen uzandım korkuyorum :KK43:

Ben de şuanda göğüs hassasiyeti dışında pek bir belirti yok, bakalım ne olacak? Belki 1-2 hafta sonra belli eder kendini. Hayırlısı olsun :)
Benımde gec basladı bulatılarım suan 8+2 yiz gunde bır ogun cıkarma faslımız var afedersınız ama ınsallah olmaz hiç

...

Günaydın herkese hayırlı cumalar.. Ben en başından beri kız hissediyorum:) bu arada bugün saat 15:20 de randevumuz var inşallah o minik kalbinin sesini duyarım da şu içim bi rahatlar. Mide bulantısı da yine fena 1 haftadır hiç yemek yiyemedim. Şuraya "yemek" yazarken bile midem bulandı ne olacak böyle acabaaa:KK43:

Selam kızlar, 12 saat açlıkla gitmem gerektiği için sabah bir şey yemeden sağlık ocağına gittim kan verdim ve midem o kadar bulanıyor ki bugün hiçbir şey yiyemedim :KK43: bir de çamaşırımda kan lekesi gibi bir leke vardı rengini kestiremedim pembe mi kahverengi mi, çamaşırım siyahtı. Hemen uzandım korkuyorum :KK43:
Bişeyler yedinmi

Günaydın herkese hayırlı cumalar.. Ben en başından beri kız hissediyorum:) bu arada bugün saat 15:20 de randevumuz var inşallah o minik kalbinin sesini duyarım da şu içim bi rahatlar. Mide bulantısı da yine fena 1 haftadır hiç yemek yiyemedim. Şuraya "yemek" yazarken bile midem bulandı ne olacak böyle acabaaa:KK43:
Ayy canım bende cok fenayım yaa cok afedersın cıkarırken bogazlarımı tahrıs etmısım o kadar fecı durmuyor hıc bogazlarımı tahrıs edene kadar resmen ama gecer diyorlar ucuncu ayda ınsallah doktoruna sor bakalım hap verecekmı mıgde bualntısı ıcın

X