2017 Şubat Anneleri

Bende öyle diyordum bulantı yok uyku yok bir çarptı bir çarptı inşallah senin öyle olmaz zor oluyor

sanıyorum benimde son haftalarım kusma öncesi 5+1 im henüz

5+2 de benden. Hafif bulantı başladı bende, kusacak kadar değil daha

sanırım gerçekten doktorlar haklı. Bizim çok yorulmamamız gerekiyor. Benim de yürüyünce lekelenmeleri artıyor, dinlenince bir sorun yok ya da çok azalıyor.

Doktorum dün lekelenme olursa endişelenme kendini yordun demektir bu, dinlen hemen dedi. Eşim sağolsun ben hiçbir iş yapmıyorum

Evet sağlık ocağında yaptırmıştım ben. Bu arada omega 3 konusunda da çok haklısın, gıdalardan aldığımız kadarı yeterli olmuyormuş. Mutlaka takviye almak gerekir diyor doktorlar.

Kusma yok ama bulantı bende de var sıcaklar da etkiliyo sanırım aç im ama yediğim anda bulantı yapiyo tansiyon da dusuyo sanırım basım fena oluyo
aynen aciım yesem midem bulanacak yemesem sucluluk hissi

çok teşekkür ediyorum hoşbuldum :) bulantı için ilk hamileliğimde bol bol elma yemiştim biraz olsun dindirmişti belki sizedede işe yarar
yeşil elmamı

Bir kusma eksik bizde mide yanması bulantı halsizlik sanırım sıcak havanın da etkisi birde bizim.vucut isimiz şuan daha fazla... Az az kuru ekmek bulantıyi bastırıyor denemissinizdir
denedim canım

geçmiş olsun canım bende kanama atlattım ama ilaç kullanmıyorum gerek görmedi drum

ya ben resmen sürünüyorum günlük iişlerimi ağlayarak yapıyorum halsizlik bulantı
Ben bugün kontrol oldum ikiz olduğu için bayram sonrası gel dedi doktorum bir ayı beklemeyelim dedi progestan kullanıyordum gerek yok dedi @TuRuNCu
heyırlı olsun ikizlerin grubun ikinci ikizi :)

Valla aynı fikirdeyim.. Bi ben bu kadar kötüyüm sanıyodum.. Açlıktan tansiyonsuzluktan halsizlikten ölmezsek iyi.. Bi de kalp atışlarım zayıflıyo bazen hissediyorum size de oluyo mu..
ölecem sanıyorum

Kızlar bir şey sorucam, baş dönmesi yaşayanınız var mı? Yoksa progestan'ın yan etkisi midir?
ben ilaç kullanmıyotum ama sarhoş gibi geziyorum bi yere yıgılcam bu gidiişlle

hayırlı olsun canım hoşgeldin

5+2 de benden. Hafif bulantı başladı bende, kusacak kadar değil daha

Doktorum dün lekelenme olursa endişelenme kendini yordun demektir bu, dinlen hemen dedi. Eşim sağolsun ben hiçbir iş yapmıyorum
Bende 2 gündür iftar telaşına biraz yordum kendimi hep leke korkusu ile girdim wc ye. Çok şükür gelmedi. Çok dikildiysem Eğer Ayakları yukarı kaldırıp öyle yatıyorum sırt üstü belimin ağrısına da iyi geliyor.

Evet sağlık ocağında yaptırmıştım ben. Bu arada omega 3 konusunda da çok haklısın, gıdalardan aldığımız kadarı yeterli olmuyormuş. Mutlaka takviye almak gerekir diyor doktorlar.

Benim doktorum bu tarz testleri kalp atisini duyduktan sonra yapacagiz dedi ama sizce gec midir? Haftaya gidecegim insallah.

ca
canım ben de senin gibiyim hiç bir belirtim yok bizim icin erken daha galiba.iştahım gayet iyi. hazır iyiyken güzel beslenmeye çalışıyorum

ca

canım ben de senin gibiyim hiç bir belirtim yok bizim icin erken daha galiba.iştahım gayet iyi. hazır iyiyken güzel beslenmeye çalışıyorum
Aynen bende süt yumurta bal yoğurt peynir meyve ceviz fındık ara ara yiyorum bunları gün içinde. Öyle çok yemiyorum ama yetecek kadar. 51 yazdı doktor kilomu ve bakalım kaç olacak gidişat.

Canım aynı durumdayız. Geçmiş olsun. Benim de moralim bozuk. 3 gündür devam ediyor. Dün kalp atışını duyduk, doktor direk bebekle alakalı gözükmüyor kanamaların dese de içim rahat etmiyor bi türlü. 2 günde bir farklı hastaneye acile gidiyorum hepsi "Bekle parçalı ve kırmızı kan gelirse gel." diyip beni eve gönderiyor. Dünkü doktora bu kanamalar neden olduyor dedim "Keşke nedenini bilebilsek." dedi. Net bir şey yok, ilaç alıp dinleniyorum. Geçicek inşallah bu sıkıntı günler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…