2017 Şubat Anneleri

Bugün 5+4 olduk. Goremezsem diye gitmedim. Muhtemelen salı goruruz inşallah. Gorsem rahatliyacaktim. :emir_bebek:
Akıntı bende de oluyor ara ara.
İyi bari korkuyorum bazen adet sancısı gibi sancım oluyor sonra şişkinliğim var hamile ve doğuran arkadaşlarım var da rahatlatıyorlar normal sancılar şişkinlik de dediler :dua:

Keseyi gormusmuydunyz canım siz :anneadayı:
Evet caanım darısı başına inşallah :emir_bebek:biz ilk gittik kan testi yaptığımızda baktı şimdi cok erken bekleme zaten dedi Çarşamba gittiğimde ekran açılır açılmaz gözüm beyaz halka içindeki siyah noktayı arıyordu resmen görünce rahatladım doktor da iyi konuştu çok şükür :nazar:

İyi bari korkuyorum bazen adet sancısı gibi sancım oluyor sonra şişkinliğim var hamile ve doğuran arkadaşlarım var da rahatlatıyorlar normal sancılar şişkinlik de dediler :dua:
Benim o ağrılar azaldi. Normalmis canım o agrilar, akintilar.
Benimde yemek yedikten sonra koca bir gobus ortaya cikiyo. Sonra gidiyor. :KK66:

Benim o ağrılar azaldi. Normalmis canım o agrilar, akintilar.
Benimde yemek yedikten sonra koca bir gobus ortaya cikiyo. Sonra gidiyor. :KK66:
Rahat 1bucuk kilo aldım ben ama sabah kahvaltısınınihmal etmiyorum süt yoğurt eskiden sadece sütsüz şekersiz kahve içer diyet bisküviler yerdim :KK30:bi yerleşsin tutunsun iyice egzersiz yapıcam çok kilo almak ve verememek tırsıtıyor beni biraz :KK64:

Evet caanım darısı başına inşallah :emir_bebek:biz ilk gittik kan testi yaptığımızda baktı şimdi cok erken bekleme zaten dedi Çarşamba gittiğimde ekran açılır açılmaz gözüm beyaz halka içindeki siyah noktayı arıyordu resmen görünce rahatladım doktor da iyi konuştu çok şükür :nazar:
İyi maşallah canım çok sukur
:nazar:
Rabbim sağlık sıhhat versin hepimize .
Günler hiç geçmiyor :anneadayı:

Rahat 1bucuk kilo aldım ben ama sabah kahvaltısınınihmal etmiyorum süt yoğurt eskiden sadece sütsüz şekersiz kahve içer diyet bisküviler yerdim :KK30:bi yerleşsin tutunsun iyice egzersiz yapıcam çok kilo almak ve verememek tırsıtıyor beni biraz :KK64:
Bende yiyebildugim kadar yemeye çalışıyorum. Zaten zayifim bulantı olurda yiyemezsem diye depoluyom :KK66:
Hiç icmedigim sütü bile iciyom :)
Herşey bebis icin. :KK66:

Bulantılar 8.haftada başlıyor diye duymuştum bende inanılmaz bir koku alma hissi var herşeyin kokusu yoğun geliyor:KK34:
Yok canım 6. Haftada baslıyor kalp atımı baslayınca benım de belırtım yok sımdılık cok sukur olmazda ınsallah

Bu benim üçüncü hamileliğim ikisininde kalbi durdu ve bende pıhtılaşma sorunu oldugu gözlemlendi şuan ilaç kullanıyorum herhangi bir sorunuz olursa yardımcı olabilirim
Selam hayırlı olsun canım .Günlerimiz aynı sanırım benim bir oğlum var sonrasında da üç kez kalp atımı durması sonucu kürtaj oldum.son kürtajımı iki ay önce oldum üniversiteye kan pıhtılaşması için kan verdim ama sonuçlar çıkamadan hamile kalmışım.şuan 0.4 lük iğne kullanıyorum artı coraspin progestan folikasit.Sana nasıl bir tedavi uygulanıyor paylaşabilirmisin. İnşallah sonuçları güzel olur korkuyorum

Kızlar kasık ağrım her gün istisnasız var. Sürekli değil ama ara ara beş on dk sürüyor. Ve benim adetime 8 gün var. Dayanamadım test yaptım. Belli belirsiz bir koyuluk vardı. Durdukça birazdaha belirginlrştti ama aşırı silik. Yarın dr randevum var. Prolaktin 35 tsh 3,5 çıktı. Değerler biraz yüksek en kısa zamanda kontrole gel dedi. Yarın gidicem bakalım ne diyecek. Ya gün boyu aklıma gelmiyor ama akşam oluncada aklımdan bir saniye çıkmıyor. Sürekli kendimi googlde araştırma yaparken buluyorum. Nolur dua edin hamiş olayım. Hayırlısıyla tabiki. Öperim sizi. Hamişleri tebrik ediyorum. Sağlıkla kucağınıza aldığınızıda görürsünüz inşallah.

yani benim ki çok düşük demi pazar günü tekrar yaptıracam hakkımda hayırlısı ne diyim çok üzgünüm :olamaz:
Canım değerin hiçte düşük değil. Gayet iyi. Aklında kalmasın diye iki gün sonra tekrarla testini rahatla. İki kat artarsa ohhh misss. Bak sitres daha kötü. Sitres yapma , daha çok başındasın. Darısı bize.

X