2017 Şubat Anneleri

Çok sevindim. Darısı başımıza inşallah.

Kızlar bi bebek gorünce dayanamıyorum ya duygulanıyorum hele dogum vıdeoları o kadar mahsumlar kı melek gıbıler duygusallıgım ustumde hamılelıge bağlıyorum
Ben ilk hamileliğimde sürekli bebek videoları anne karnında bebek belgeselleri fln izler izler ağlardım, hatta o zaman pınar süt reklamı yeni çıkmıştı büyüdüm büyüdüm pınarla büyüdüm, ben de anne oldum reklamını gördüğüm an burnumun direği sızlamaya başlardı

Can'ım öncelikle hayırlı olsun 3 hafta 4 günlük hamilesin

Kizlarrr merhaba sabah gitttim dra kesen cokta duzensiz degil dedi sadece 4 mm mis suan 4+3 gorunuyor biraz kucukmus ama o toplar kendini tamamlar zamanini dedi oglumda geriden geliodu iki hafta bu da oyle olcak artik saglikli olsunda yapcak bisi yok ben anca 1 ay sonra duyarm kalp atisini bunada sukur Kahve rengi akintida durdu insallah Rabbim bi daha korkutmaz hicbirimizi

Slm kızlar ben bugun doktora gittim keseyi ve bebeği gördü hersey yolunda dedi ama kalp atışına bakmadı 2 hafta sonra dedi ben onuda duyarız sanmıştım çünki 5+6 olduk
Gözünaydın canım bende 6+3 üm daha kalp atısını duymadım cuma gunu kontrol var yanı senın duymaman normal 6 ve 7 haftalıkken duymaya cagırıyo doktor

3+4 haftalık hamilesin yani 4. Haftanın içindesin, son adet tarihine göre hesap yapılıyor hazirandaki ilişkinizden döllenme olmuş o zaman, 4 Mart da beklenen doğum tarihi görünüyor canım hayırlı olsun :)

Slm kızlar ben bugun doktora gittim keseyi ve bebeği gördü hersey yolunda dedi ama kalp atışına bakmadı 2 hafta sonra dedi ben onuda duyarız sanmıştım çünki 5+6 olduk
Bana da sesini dinletmedi otizm riskini artırıyormuş ama pıt pıt atan kalbini gördüm çok şükür darısı sana inşallah :)

Son düzenleme:
Teşekkür ederim. Bu gruptan çıkayım ben bari Şubat'ı geçiyo bizimki:))
Ilk kızım 35 haftalık doğdu öyle bakarsam Ocak annelerine gideyim. Ben nerelere gideyim

Benim de 2014 Eylül bi kızım var aslında ama o paldır puldur oldu 4 aylıktı hamileliğimi öğrendiğimde:) bi Tecrübe kazanamadım.
Oyy çok geç öğrenmişsin ama bi yandanda iyi bi çırpıda bitiyo çabucak doğuyo böyle erken öğrenince Zaman geçmiyo hele ilk hamilelikte bu arada kızınıda Allah bağışlasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…