2017 Şubat Anneleri

Bence bitki çayı ıhlamur dışında hiçbirini içmeyin etkileri kötü olabiliyor, peki kusma var mı, eğer çoksa druna danış çünkü hiperemezis durumunda ilaç verebiliyor ama sadece bulantıysa az az da olsa yemeye çalışın bana bulantı gelince salata meyve yoğurt gibi şeyler yiyebiliyorum, biraz daha sabır geçecek inşallah

Günaydın kızlar..
Uzun zamandır yoktum buralarda
Sabah doktora gittim kalp atışlarını gördük çok sukur ama devlet hastanesine gittiğim için duyamadık zararlı diye yapmıyoruz falan dediler.
Son adet tarihine göre 6+6 çıkıyor ama ultrasonda 6+2 çıktı. Doktor sorun değil dedi ama umarım öyledir.
Bir sürüde tahlil yapılacak öğleden sonra alıcam sonuçları inşallah. .
Kalp atışlarını duyan arkadaşlarımız olmuş hayırlı olsun hepimize
minnakmimar ikizlerine çok sevindim hayırlı olsun

hayırlı olsun tatlım çok teşekkür ederim ayrıca

geçmiş olsun canım inşallah bi daha yasamazsin

kızlar günaydın kaç haftalıkken kalp atışını duydunuz ben şu an da 6+3 deyim 6+6 dayken kontrolum var duyma sansım nedır duymadan gelırsem bu sefer ıcımde suphe olacak

Canım günlerimiz aynı seninle benim dündü kontrolüm çok korkarak yanlız gittim eşim yurtdışında çalışıyor ve kalp atışlarını duydum çok şükür hastane kapısında hem ağladım hem güldüm kendi kendime sende inşallah duyarsın canım bu arada 2 gün önce gittiğim doktor beni 10 gün sonra çağırdı ben dün başka doktora gittim ve duydum 10 gün dayanamam diye şansımı denedim iyikide gitmişim

canım çok geçmiş olsun. seni çok iyi anlıyorum. insallah her şey yolunda gider. bana da düşük riski var dedi kese de çok yuvarlak değilmiş. inşallah bu günleri atlatiriz

doktor kontrolün ne zaman canım? Kalp atışı için en zaman ranevu verdi?
Canim bana 2 hafta progestan kullanmami ve bu cuma yine igne olmami soyledi. Kalp atisi icin acele etmeyelim,kan gorunce zaten panik olduk uzuldun, goremezsek uzmeyelim seni, garanti olsun 2 hafta sonra gel dedi. Bende 1 Temmuzda(7+4) ya da 4 Temmuzda(8+0) gidicem. Sen ne zaman gideceksin kalp atisini gormek icin?

kızlar sabahları çok midem bulanıyor ahım şahım kahvaltı yapamıyorum.Tost güzel yiyebiliyorum.Süt hiç içemiyorum.ne içsem ki kahvaltıda bi öneriniz var mı?

Ben hiçbir şey yiyemiyorum midem kilitlendi ilk aylar böyle olabiliyor sonradan da durduramıyor insan kendini

Ben de çok kötüyüm sanki yediklerim ağzımda dönüyor en sevdiğim şeylerden tiksindim kuş kadar yiyebiliyorum yoğurt ve meyve mide bulantısına iyi geliyor

Hamilelikten hiç tat alamıyorum sanki ben iştahsızlık halsizlik....

Evet canım benim doktorum da öyle söyledi

canım biz geçen perşembe 5+5 kalpa tışını gördük ama duymadık doktorda haftaya gelin dedi şimdi bu cumaretseiye randevu alacagım 6+6 olacagım bakalım duyacak mıyız :) benim ki temkinli oldugundan mı ne her hafta bir görüyor beni :)

Benimde 5+4'te kalp atisini goremedi yolk sac vardi bi de minnak bi beyazlik:) Kese haftaya gore normal,gorebilirdik kalp atisini ama gormememiz de normal ilaclarini kullan dedi. Aslinda haftaya gorse en azindan belki benim de icim rahat ederdi ama korkutmamak icin oyle dedi galiba.
Gozun aydin tatlim insallah duyarsin o guzel sesi :)

Çok güzel canım rabbım kucağına almayı nasıp etsın ınsallah bende senın gıbı mutluluk gozyaşlarıyla ayrılırım aynı gunde doğum yapıcaz nasıpse

Meraba kızlar,
Bugünlerde hava çok sıcak onunda etkisiyle heralde hiç halim yok ayağa kalkıyorum başım dönüyo içim çekiliyo sanki var mı benim gibi olan hiç bi iş yapamıyorum evde...
Benimde bir önceki gebeliğim 10. Haftada düşük ile sonuçlandı 2 hafta boyunca lekelenmelerim olmuştu doktorum bana da aynı şeyleri söyledi sen elinden geleni yap
la rosa dinlen ilacını iç olacağın önüne geçilmiyo bende yaşadım bu iş gerçekten yüzde elli benim gibi lekeleri olan başka bi arkadaşım doğurdu bile bu iş nasip işi dilerim su gibi akıp geçsin zaman senin için hakkında hayırlısı gönlündeki olsun..
Hiçbirimizin garantisi yok benim hiç yok bir kere yaşayınca insan hep diken üstünde oluyo yine olacak gibi geliyo seni çok iyi anlıyorum o yüzden böyle uzun yazdım arkadaşım..

inşallah canım ama kimisinde daha geç de duyulabilir hemen panik olmamak lazım hepimiz saglıkla geçirelim inşallah bu süreci

canım çok saol. Gerçekten %50 ihtimal var. İnşallah iyi ihtimal olur. Dediğin gibi olacağın önüne geçilmez. Onun bu hayatta yenecek bir nimeti varsa zaten hiçbir şey önüne geçemez doğar. Eğer yoksa da Allah'ın dediği olur. Beklemedeyim.

Canım çok sevindim senin adına. İnşallah bana da aynısı olur. Sen de dikkat et kendine.
elimden geldiğince d,ikkat ediyorum bir arkadasım maydonoz yeme bide yuksek yerlere uzanma dedi

bebeklerimiz aynı gum dogacak 7 hafta gösterio bugun takvim çok heyecanlandım

benimde midem yanıyor şişiyor akşamları gaviscon verdi dr baya iyi geldi bi daniş istersen druna

gözünaydın canım darısı başımıza

Kızlar bi bebek gorünce dayanamıyorum ya duygulanıyorum hele dogum vıdeoları o kadar mahsumlar kı melek gıbıler duygusallıgım ustumde hamılelıge bağlıyorum
sanki biri beni ağla diye zorluyormus gibi herseye aglayasım var

off sıcakları sorma burasıda felaket

Slm arkadaşlar..
Inşallah bi bileniniz çıkar da bebek kaç haftalık anlarım:)
Sat 27 Mayıs
19 Mayıs ve 5 Haziran iki ilişkimiz oldu onun dışında yok
26 günde bir adet görüyorum ve hep böyle düzenli
Dün bhcg 286 çıktı
Kaç haftalık hamileyim ben ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…