2017 Şubat Anneleri

Mrb arkadaşlar son adet tarihim 6 mayıs dün doktora gittim 5 haftalık hamilesin dedi küçücük keseyi gördük vajinal ultrasyonda doktor başka hiçbişey demedi sat a göre beş haftalık olmuyor
Sizce geç döllenme mi olmuştur acaba
Tahmini doğum tarihi şubat olur mu

Hoşgeldin aramıza hayırlı olsun bebeğin

Kizlar herkese gunaydin. Sabah hafif bi bulantiyla uyandim,yok canim ben abartiyorum aciktigimdan oyle geliyodur,midem bombos dedim. Simdi kahvalti yapmaya calisiyorum ama icim almiyo resmen tiksinerek 2 lokma yiyebildim Erken mi basladi acaba ya ?
maalesef o bende de başladı iştahım çok iyiydi ama kesildi birden. su bile içesim yok. sabah iki saat dolaba baktım ne yesem diye. sonunda çubuk kraker ve meyvesuyu...

Mutlu son ne güzel .Ozaman moral bozmak yok yat keyfine bak bebişin yorulmuş annesi dinlenmek istiyor demekki.

Yeni gelen arkadaşlar hosgeldiniz:) yazılanları tek tek okuyorum ama hepsine cevap yazamıyorum. . Kalp atisi duyanlar gozunuz aydin,rahatsizlanan arkadaslar gecmis olsun.Bende bugün bebegimin kalp atışlarını duydum ama doktorum haftaya cuma yine çağırdı bayram öncesi yine bir bakalım dedi.Hayirlisiyla bebegimizi kucagimiza alacagimiz gunleri goruruz inşallah. Buruk bir sevinç yaşıyorum. Düşük tehlikem tam olarak geçmiş degil.

Benim doktor kesinlikle hazir meyve suyu da içme dedi ben korkumdan onu da içemiyorum
%100 meyve suları içiyorum ama. üzüm suyu mesela çok faydalı. benim de görümcem doktor, genelde o yönlendiriyor beslenme konusunda. yoksa korkumdan şekerli şeylere yaklaşmıyorum. ayyy normalde asla dayanamayacağım tatlılara "ama bunun bebeğime faydası yok zararı var" deyip çekiliyorum. inanılmaz bir içgüdü bunu bize yaptıran

Canim 31 yaşımdayım. Biri 4 diğeri iki yaşında peşpeşe oldular
oh ne güzel büyüyünce güzel olur yaş arası küçükler zor günler bizi bekliyor rabbim kolaylaştırır inşallah bir tanesi bile korkunç geliyordu ikisine nasıl bakacağım hiç bilmiyorum inan

hayırla sağlıkla alırsın inşallah kucağına

Bende doktora gitmek için hazırlanıyorum iyi haberlerle gelirim inşaallah.

HAYIRLISI İLE İNŞALLAH. bugün pantolonun beli sıktı beni ve oturunca karnımın alttarafında pıtpıt diye hissettim ve aklıma sen geldin :)) ayağa kalktım düzeldi . o kadar hissedilmez dimi damardır onu yapan ama bir tuhaf oldum midem hala bulanmıyor bayanlar benim doktor bulandığı an kalp atışı başlar demişti

Gözünaydın canım bende 6+3 üm daha kalp atısını duymadım cuma gunu kontrol var yanı senın duymaman normal 6 ve 7 haftalıkken duymaya cagırıyo doktor
hadi hayırlısı bakalim

Bana da sesini dinletmedi otizm riskini artırıyormuş ama pıt pıt atan kalbini gördüm çok şükür darısı sana inşallah :)
inşallah tatlım benim aslında ikinci ama galiba unutmusum hamileligi ara baya açıldı tabi 7 yaşında bi oğlum var...

senin ne belirtin vardı da düşük tehliken var canım sana da geçmiş olsun

Hosgeldiiin tebrik ederim :) insallah saglikla devam eder gebeligin.

canım bendede aynı sorun var geç döllenme olmuş dedi doktorum keseyi gördüm 2 hafta sonra kalp atışları için gidicem . hayırlısı ile duyarım inşallah kesen kaç mm dedi

canım bendede aynı sorun var geç döllenme olmuş dedi doktorum keseyi gördüm 2 hafta sonra kalp atışları için gidicem . hayırlısı ile duyarım inşallah kesen kaç mm dedi

hayırlı olsun canım

Slm kızlar ben bugun doktora gittim keseyi ve bebeği gördü hersey yolunda dedi ama kalp atışına bakmadı 2 hafta sonra dedi ben onuda duyarız sanmıştım çünki 5+6 olduk
bizde henuz duyamadık haftaya gitcez

Mrb . Benim sat im da 3 mayıs. Kısmet olursa 3. Gebeliğim kk da Yalama oldum resmen. Herkese hayırlı olsun bebegi
hayırlı olsuın canım
gecdöllenme olmustur korkma hayırlı olsun

Kızlar arada gobek çevresinde ağrı oluyor sancı şeklinde kısa süruyo ama normalmi ki yaşayan varmı böyle
evet oluyor ama hafif

Bende doktora gitmek için hazırlanıyorum iyi haberlerle gelirim inşaallah.
güzel haberlerini bekliyoruz canım

Benim de sat â göre farklı çıkacak hafta muhtemelen çünkü yumurta takibi yapmıştım geç yunurtladigimi biliyorum reglin 20. Gününde yumurtladim bana da geç döllenme diyecek doktor büyük ihtimal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…