2017 Şubat Anneleri

Arkadaşlar, biz bugün 7.haftaya girdik. Geçen hafta sadece kese göründü ama henüz bebek görünmüyor. Yarın gidicem kontrole. Oglumda da 7. Haftada kalp atışı dinlenmişti. Sizde durumlar nasil?
Bende perşembe gitmistim keseyi gormustuk normalde ctesi gidicektim kalp atışı için ama bu gece çok agrim oldu sabah yine gittim kese büyümüş ve yolk saç i da gorduk çok şükür inş böyle devam ederiz ctesi de kalp atışı için gitcem bakalım inş o pıt pıt sesi hepimiz de duyarız

ayyyy ne güzelll maşallahhhh...

Ben 6.haftadayim,Cuma gunu keseyi ve yolk sac i gordu. Henuz bebekte kalp atisi da gorulmuyordu. Net olarak ancak 2 hafta sonra gorebilecegimizi soyledi. Insallah gorursun bebeginin kalp atislarini,icin rahat olur.

hayırlısı olur inşallah senin için... bebişin pıtpıt larını duyarsın inşallah..
bende çok gaz varya , lavabodan çıkamıyorum lavaboda durmak düşüğe sebep olurmu ya herşeyden mim kapıyorum, ne yapıcamı bilmiyorum.

Kızlar dünden beri karnımın üstünde göz seyirmesi olurya öyle bir hareket hissediyorum ve karnını açıp baktığımdada gözle görülür bir hareket var bu ne demek acaba.Çok erken biliyorum bebekle ilgili hareket için ama sanki altı aylık bebek hareketi gibi

Ben de de oluyor o ben kalp atısına benzetiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…