2017 Şubat Anneleri

Moralini bozma canim dua et.kese bozuk oldugunda sorunlu bebek olabiliyomus ama tabi herseyin hayirlisi.ultrasondan bile farkediyomus imkanin varsa bide baska dr git.benim de kese hala bos gozukuyo dr lar cok rahat konusuyo persembe gelde sorun olursa cuma aliriz dedi gecen hafta bir haftadir moralimi düşün halbuki daha 7 haftalik gorulmeyebilir normal bisey ama onlarin umurundami bizim duygularimiz cahil bi insan olsak basimiza neler gelicek kimbilir
Dogru soyluyorsun canim dr larin umrunda degiliz benim oglumda da kese duzgun degildi iki hafta geriden geliyordu uc ay progestan kullandim ama saglikli masaallah 5 yasinda oldu eger kalp atisi olursa kesenin duzgun olmamasi cokta onemli olmuo ins duyariz kalp atisini yarin sabah gidicem dr baska bi dr bakalim o ne dicek cahil olsak bisi bilmiyo olsak basimiza cok sey gelir cok acimasiz dr lar

biz de 16 nisanda evlendik :KK200:

ya zor olucak ama korkuyorum hayırlısı olsun :KK200:

amin inşallah rabbbim isteyen herkese miniğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :anneadayı:

çift kese görünüyorlar çok teşekkürler :KK19:
ilk gittiğinizde tek kesemiydi peki canım

Bulantısı olmayan arkadaşlar ne büyük nimettesiniz farkında değilsiniz. Endişelendiğinizi biliyorum ama olmaması anormal değil. Sabah 9 da uyandım daha bulantı dan açlıktan tansiyon düşüklüğünden yataktan kalkamadım bu saat olmuş açım. Ne yapsam da yesem diye düşünürken daha midem bulanıyo:KK43::KK43::KK43: kolumu kaldıracak gücüm yok açlıktan.. Çok mutsuzum:KK61:
zencefil cayı iç canım gercekten işe yariyor

Bende tahlillerimi yaptırmak için devlete gitmiştim önce beta ya bakalım yükseliş sağlıklı ise diğerlerine bakarız dedi doktor :KK51: tekrar tekrar uğraştıracaklar illa zaten çok kötü aldı kadın kanı . .
devlette öyle yapıolar morarıyor aldıkları yer :KK43:

Kızlar ben geçen hafta Çarş. reglimin ilg günü öğrendim gebeliğimi. 2 gün sonra tekrar değerlerime baktırdığımda betachg 2 kat artış vardı. Bu çarş. doktora gideceğim ama cumaya mı ertelesem diyorum. Sabırsızlanıyorum bir yandan bir yandan da kesesi oluşmuş olsun en azından diyorum.
Kararsız kaldım birazcık.
cumagit canım erken davrandım kac kez gidip gelmek zorunda kaldım
Ben de rapor almak için devlete gittim bugün. Karından baktı kese yok dedi Sen hamile bile olmayabilirsin bi betaya bakalım dedi eşim inanılmaz panik şuan, ben sakinim. Görünmeyecek kadar küçük olduğunu biliyorum. Yine de Allah kimseyi devlet hastanesine düşürmesin.kan alırken de kolumu oydular hala sızlıyor
banada kan alırken eminmisin gebe olduguna demişti

Kızlar bende doktordan geldim kalp atışını grafikte gördüm ses olarak duymadım doktora sordum duymuyorum diye daha küçük dedi duyamadım içimde kaldı
inşallah duyacaksın annesi bak görmüşsün zaten darısı basımıza

inşallah sesinide duyarsın sağlıklı birşekilde doğar büyür ellerinden öper.. :nazar: şurda 2 hafta geçmezken 9 ay nasıl bitecek allahın izni ile. ilk oğlumda böyle olmamıştım üstünden 9 sene geçti ve kendimi garip hissediyorum.:oha:
benimde 7 yıl gecti sanki ilk bebek gibi panik heyecan hali unuttuk herhalde :-)
Ben bugün yine ultrasona girdim lekelenme olduğu için aldı alttan bakmam bn bi sorun gormedikce ddi tahlil sonuçlarima göre balık yağı ve progesteron yazdı şimdi de ve cihaza göre 5+5 im henüz bebisin kalbini duymadık zorlamayalm on gün sonra gel net olur ddi
seninle aynı bebeklerimiz biz haftaya ptesi gidecez

benimde 7 yıl gecti sanki ilk bebek gibi panik heyecan hali unuttuk herhalde :-)
evet tek keseydi ama çok küçüktü öyle şok olduk biz de hiç beklemiyorduk

Ult

Ultrason iki gün küçük çıkarıyor sizdede o sorun varmı benimde pazartesiydi ama bugün perşembeye aldı doktorum

Canım lekelenmen icin ne dedi dr benimde lekelenmem var ama dr uzakta haftaya gidicem progestan kullanıyorum sana ne dediler
Canım ilaç yazdı ama benim enfeksiyon çıktı ndan da olabilir her turlu leke tehlikeli bi daha tekrarlarsa mutlaka gel dedi bide progesteron verdi aynı şekilde

Canım ilaç yazdı ama benim enfeksiyon çıktı ndan da olabilir her turlu leke tehlikeli bi daha tekrarlarsa mutlaka gel dedi bide progesteron verdi aynı şekilde
Benim gebeligim basladigindan bu yana ara ara oluyor ve iki kaybim var artik sinirlerim bozulmaya basladi ne yapcam bilmiyorum dr umdan baska bi dr guvenemem sanmiyorum o yuzden baska dr kafami bulandirir mi acaba

Çarşamba 109 idi Bugün 700 800 civarı çıkarsa sağlıklı dedi doktor benim 1239 çıktı :KK57: korkuyorum birşeyler atıştırıp gideceğim doktora.

Dogru soyluyorsun canim dr larin umrunda degiliz benim oglumda da kese duzgun degildi iki hafta geriden geliyordu uc ay progestan kullandim ama saglikli masaallah 5 yasinda oldu eger kalp atisi olursa kesenin duzgun olmamasi cokta onemli olmuo ins duyariz kalp atisini yarin sabah gidicem dr baska bi dr bakalim o ne dicek cahil olsak bisi bilmiyo olsak basimiza cok sey gelir cok acimasiz dr lar
Canım benim yengemin 8 sene çocuğu olmadı sonra Rabbim bi kız verdi ve doğumdan sonra bacağında damar tıkanıklığı çıktı ikinci çocuk olmaz artık imkansız diyorlardı damar tikanikligindan dolayı kan sulandırıcı hap kullanıyordu o sıra hamile kalmış ve Dr lar onu o kadar korkuttu ki 3. Ayına kadar agladi sakat olur eli ayağı gelişmez alalım dediler Yengem hayır dedi tabiki de nasıl yapiyim bunu dedi ve niyetini hiç bozmadı başka Dr buldu o çok iyiydi ve şuan bebisimiz 4 aylık doğdu büyüdü bile hem de tombalak bisey gayet te sağlıklı çok şükür hiç takılma o yüzden

X