2017 Şubat Anneleri

Aynen karnımı açıp izler hale geldim .Bende kocaelindeyim yanıyor ortalık sıcaktan nefes alamıyorum dikkat edin kendinize bu sıcaklarda dışarı çıkmamak gerek
Hiç çıkmıyorum zaten ama ev de olunca da insan cok bunalıyor cok zor ya tek caremız klima

Sayın şubat anneleri oruç tutsbiliyormusunuz.yada doktorunuz bu konuda ne tavsiye etti.benim doktorum henüz senden bağımsız olduğu için bi zararı olmaz dedi ama yinede tedirginim

Sayın şubat anneleri oruç tutsbiliyormusunuz.yada doktorunuz bu konuda ne tavsiye etti.benim doktorum henüz senden bağımsız olduğu için bi zararı olmaz dedi ama yinede tedirginim
Benim doktorum da tut da diyemem tutma da diyemem sana bırakıyorum dedi ilk 9 gün tuttum ama sonra üşüme oldu çok halsiz düştüm yorganın altında bile donuyodum sonra korktum bıraktım

Selam canım.Tutan arkadaşlar var forumda ben tutamıyorum eski düşüklerimden dolayı ilaç iğne kullanıyorum oyüzden tutamıyorum.Kendinizi iyi hissediyosanız tutabilirsiniz ama havalar şu iki gündür çok sıcak çok terleniyor sıvı kaybı çok oluyor birde şu içilmeyince rahatsız edebilir.Allah affetsin doğumdan sonra inşallah borçlarımızı öderiz

@Lazkiziesmaa sen böyle diyince ben midem bulanmazsa panik olacağım galiba :)
yok canım yaa olurmu öyle şey, her hamilenin miğdesi bulanacak diye kesin bir şey yok ben 7+1 im bugün çok az bulantılarım oda daha dün başladı ama herşey yolunda kalp atışını da gördük 5 gün önce böyle şeylere takılma sen herkesin bünyesi farklı reaksiyon gösterir

Benim doktorum tutma dedi ileride kalıcı hasarlar meydana gelebilir bebeğin ormanlarında bu dönem çok riskli dedi korkuttu beni tutmuyorum 3 gündür. Bende kendimi iyi hissediyorum tutmamda sakınca yok diye düşünüyordum..

Ben tutuyorum cok sukur tutmayınca miğdem cok bulanıyor yeyip içemiyorum benım doktorum afrikada yasamıyoruz biz dedi ya da çölde bazı doktorların bahanesi diye düşünüyorum elhamdülillah sekiz haftamız bitecek bizim suana kadar ne kanama nede tehdit edici bir unsur göremedim

amin inşallah rabbim hepimize sağlıklı evlatlar kolay doğumlar nasip etsin :KK200:
819,69 görünüyor doktor söylemedi şu kadar diye ama sonuçlar bende var böyle yazıyor yanlış bakmıyorumdur umarım

Ay benim değerim 1202 'ydi dr tahmini çıkacak mi acaba. Randevuya 10 gün var daha. Bakalım hakkımızda hayırlısı. Ben tedaviyle olduğu için bir iki üç hepsi olabilir razıyım. olmayınca çok uğraştım. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :nazar::nazar::KK68:

kızlar sabahları çok midem bulanıyor ahım şahım kahvaltı yapamıyorum.Tost güzel yiyebiliyorum.Süt hiç içemiyorum.ne içsem ki kahvaltıda bi öneriniz var mı?

X