2017 Şubat Anneleri

Merhaba kizlar bende aranizdayim insallah kan degerimi ogleden sonra alacagim size sormak istedigim ne zaman dr gittiniz benim daha 3 haftalik adet tarihime gore
Hayırlı olsun :)
Bende öğrendiğimde 3 haftalikti.
İlk zamanlar bi kaç gün arayla kan değerime baktırdim. 4. Haftada doktora gittim ama kese görunmez diye direk 10 gün sonra gel dedi. Yarın yani 5+4 de gitmiş olacam. İnsan gidip gitmemektedir kararsız kaliyo. Ama gidince de daha bisey belli olmuyor.

Aranızda bugün yada yarın doktora gitcek var mı bişey sorabilirmisinz doktorunuza rica etsem

Hastanye gitcek var mı benim için bişey sorabilirmisinz doktora rica etsem

Hayırlı olsun :)
Bende öğrendiğimde 3 haftalikti.
İlk zamanlar bi kaç gün arayla kan değerime baktırdim. 4. Haftada doktora gittim ama kese görunmez diye direk 10 gün sonra gel dedi. Yarın yani 5+4 de gitmiş olacam. İnsan gidip gitmemektedir kararsız kaliyo. Ama gidince de daha bisey belli olmuyor.
Iki kaybim oldu ondan korkuyorum

Çok heyecanlı ve stresli bi dönem benimde devamlı doktora gidesim geliyor. ..
Saha keseyi gormedik bizde.

Normalde folik asiti gebelik dusunmmeye başlamadan 3 ay önce kullanmak gerekiyo. Gebelikte de her gün günde bir tane alıyorsunuz canım.
benimde gidesim varda gidemiyorum işte ben hiç gitmedim daha betaya bile bakmadım kese görünür mü bilmiyorum
canım bende vardı aslında ama pek kullandığım söylenemez sen 3aydır mı kullanıyosun

Bz şuan 5+3 olduk ve pek belirtim yok benim. Bulantim hiç yok. Kasik agrilarim geçen haftaya gore baya azaldı. Akintim da biraz oluyo sadece erkenden uykum geliyo :KK66:
Senin belirti var mı canım.

benim 3. gebeliğim 2. si düşük oldu 2sindede 3 haftalıkken mide bulantısı şiddetli şekilde başlamıştı. şimdi bişi yok olmalı mı acaba bilemedim ki...

benimde gidesim varda gidemiyorum işte ben hiç gitmedim daha betaya bile bakmadım kese görünür mü bilmiyorum
canım bende vardı aslında ama pek kullandığım söylenemez sen 3aydır mı kullanıyosun
Ben on aydır bebek için uğraşıyorum ve daha yeni nasip oldu. Yani on aydır düzenli olmasa ara ara kullandım. Suan da düzenli devam ediyorum.

inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bende üç ay önce kimyasal gebelik yaşadım aynısı olacak diye çok korkuyorum

benim 3. gebeliğim 2. si düşük oldu 2sindede 3 haftalıkken mide bulantısı şiddetli şekilde başlamıştı. şimdi bişi yok olmalı mı acaba bilemedim ki...
Aynen insan iyi olduğuna bile korkuyo. Gorgudum herkese soruyorum bulantısı hemen başlayan da var ama genelde 7. 8. Haftada basliyo diyolar. Tabi kişiden kişiye değişir de. Benim ablam iki doğum yaptı. Hiç bulantısı olmadı mesela.

Aynen insan iyi olduğuna bile korkuyo. Gorgudum herkese soruyorum bulantısı hemen başlayan da var ama genelde 7. 8. Haftada basliyo diyolar. Tabi kişiden kişiye değişir de. Benim ablam iki doğum yaptı. Hiç bulantısı olmadı mesela.
Herkesin belirtisi farkli her gebelikte bile farkli belirtiler oluyor

X