2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Yine gaz dolu bir sabahtan gunaydin:cry:
Biz de doktora gorunene kdr ilski olayini kapattik esim de hic yanasmiyo ben de :)
Sankim doktor sorun yok dese de yine mesafeli olcaz gibime geliyo ikimiz de çünkü ay yok bisey olur mu kafasindayiz :KK33:
Bu arada pzt çoğumuz kontrole gidecek anlasilar umarim hepimiz mutlu haberlerle doneriz. Benim suana kadar gaz sancisi disinda bi sikayetim olmadi cok şükür icimi ferah tutmaya calisiyorum Allahin izniyle goruruz yavrumuzun kesesini:emir_bebek:

Kızlar dun doktordaydım 5 haftalık dedi keseyi bayram öncesi gormustuk zaten de benım 25 mayıs son adet tarıhımdı 6 haftalık olmuyor mu ?

7. Haftadasınız. Ne 5i yahu. Neden öyle dedi acaba geç döllenmemi ki? Benim 27 mayıs sat, kalp atışı için çağırdı bu haftaiçi.

Kizlar ciktim doktordan, kesemiz buyumus, belli belirsiz de icinde bir sey gorduk gibi :) kalp atisi henuz yok, ama zaten erken hemen duymamamiz hicbir sey ifade etmez, biraz zaman gecsin bakalim su an her sey guzel dedi. Degerin yuksek olmasi icin de cogul gebelikten suphelendim ancak tek kese, tek yumurta ikizi olabilir onu da soylemek icin cok erken dedi :)

Yani bir riskin yoksa neden yasaklamışki başka doktorda danış bence

Sperm kanala girdiğinde tekrar döllemeye çalışıyor doğa böyle dedi bize doktor. Ben yapılması taraftarı ancak ypılacaksa prezervatif kullanın dedi. Bir de penisin gireceği yerde konumlanmaya tutunmaya çalışıyor zaten bebek. Bir müddet dikkat edilmeli. Çok yadırganacak bir durum yok bunda. Birkaç ay sonra ilişki yaşanır. Bir de gebeliğin sonlarında erken doğum riski varmış sanırım ilişkiye girme durumunda.

Kizlar ciktim doktordan, kesemiz buyumus, belli belirsiz de icinde bir sey gorduk gibi :) kalp atisi henuz yok, ama zaten erken hemen duymamamiz hicbir sey ifade etmez, biraz zaman gecsin bakalim su an her sey guzel dedi. Degerin yuksek olmasi icin de cogul gebelikten suphelendim ancak tek kese, tek yumurta ikizi olabilir onu da soylemek icin cok erken dedi :)

Auralee Auralee değerin kacıncı günde kactı senin?

Günaydın kızlar.
Bugün doktor kontrolümüz var. İnşallah güzel şeyler duyarız. Geçen hafta keseyi görememiştik henüz. Hcg değerlerin düşük demişti. İnşallah bugün görebiliriz.
Hayirli haberlerle gel canm inşallah görürsünüz keseyi

Oh ohhh maşallah canm cok sevindm gözün aydın icin rahatlamistir artik biraz da olsa

Kizlar bende bugün doktora gittim doktor degere bakarak daha simdi görünmeye bilir simdi göremezsek canimizi sıkmayalm dedi tekrar kan aldilar degerlere bakicak birde düşük riskim var mi yok mu ona bakacak varsa ona göre ilac yazicak.kese icnde sali yada carsamba gel dedi

7. Haftadasınız. Ne 5i yahu. Neden öyle dedi acaba geç döllenmemi ki? Benim 27 mayıs sat, kalp atışı için çağırdı bu haftaiçi.
Yok canım geç döllendi galıba 5 dedi ama sonucta en son adetten sonra sayılmıyo mu gec dollensede degıstırıcem doktoru ya sacma sapan bısuru test yaptı kar amaclı oldugunu dusunuyorum

X