2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

tatlım meryem suresi harika birşey ancak telefonu karnından uzak tutmalısın. Ciddi radyasyon yayıyor .
Valla radyasyonda sürekli aklımın bi kosesindeydi canim ama onun verdiği ayrı bi güç vardı sanki...tabi şimdi artık bu saatten sonra koymadan dinleriz ama ınslalah meryem süresini dinlemeye devam

Maşallah çok sevindim
Hiç hissettiğin bir belirtin olmamıştı sanırım dimi seni okuduğum kadarıyla
Rabbim sağlıkla kucağına almanız nasip etsin inş
Yok canim hic belirtim yoktu sadece arada bi gece saçlarım çok terliyordu onun dışında birse y olmamıştı ve ben belirti olmuyor diye çok umutsuzdum ya

KızLar hepinizden allah bin kere razı olsun ve gönlümüzün muradını versin tez zamanda inşallah.....simdi geçmiş sayfadan başlayarak okumaya çalıştım yazdıklarınızı kimlere ne cevap verdim hatırlayamıyorum...ne olur maruz görün beni hepinize çok teskkur ediyorum rabbim hepimizin yüzünü güldürsun insallah

M Mutluhatun canım tebrik ederim. Çok sevindim senin adına inşallah değerin de yüksek çıkar. Bugün ben de yaptım test ama çıkmadı. Benim de 7. günüm. Yarın tekrar yapıdan. İnşallah biz de görürüz o çizgiyi.

Yok herhangi birşey yapma gel hemen dedi neden olmuş olabilir
Canim bak topigin birinde bi abla vardı onunda 3 defa öyle az da değil ağır kanaması olmuştu onada doktoru hemen uzan dinlen demişti o da öyle yaptı ve su an ikizleri 10 aylık kucağında rabbimin izniyle bisey olmaz inşallah bol bol dua et ...gittin mi peki doktoruna

U Umudumuzu yitirmek yok canım değerin çok güzel maşallah hiç umudun yoktu bak. Rabbim kucağına almayı da nasip etsin. Darısı başımıza..
Amin amin inşallah canım evet umudum yoktu ah o belirti yokmu hep onun yüzünden umudum yoktu ama binlerce şükürler olsun rabbime

İnşallah bekleyen herkes karşılığını alır canım ben yinede kan sonucunu görmeden çok kaptırmak istemiyorum.herşey çok çabuk olsun istiyoruz ama olmuyor o ikinci çizgi hemen çıkmıyor bazen.üzme kendini olumlu düşünelim olumlu olsun inşallah hepimiz için herşey yolunda gidecek ben öyle inanıyorum.

Arkadaslar az once lavobaya girdim pembe bi akinti kucuk bi pihti seklinde kan vardi cok korktum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…