2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Kızlar bugün de idrar testinde çıkmadı. 8. günüm bugün. İki gündür geceleri şiddetli adet ağrım oluyo. Gün içinde de ayaktaysam hemen başlıyor. Cumartesi bi gelse ya. Olumsuza alıştırıyorum kendimi.

Bu arada ben bir sürü ilaç kullanıyorum. Climara forte bant, crinone jel, duphaston, clexane 0.6 iğne, folik asit, d vitamini, estrofem.

Bu arada ben bir sürü ilaç kullanıyorum. Climara forte bant, crinone jel, duphaston, clexane 0.6 iğne, folik asit, d vitamini, estrofem.

oow baya zorluymuş senin tatlım . allah kolaylık versin ama inan bende bir jel var bir de estrofem ilaçları kullanınca sanki bebek daha çok tutunacak hissediyorum.

ilaç aldıkça rahatlıyorum. seninde neredeye her 2 3 saate bir ilaç gibi olmuş.

Bu işin sonunda bağımlı olmayımda ben

Tüp bebek de nasıl hesaplanıyor kaç hafta olduğu son adet tarihimi yine baz alınıyor

son adet tarihi düzensiz adet gören için bence hatalı olur.

kadın doğumcu arkadaşımla oturup hesapladık.
MEsala 5. gün embiyorsuydu benim.

Normal süreçte
10 gün yumurta oluşuncaya kadar geçen zaman. yumruta oluşup döllendi 5.gün embiyorsu olduğu için 5 günde oradan geldi.

Transfer tarihiminden 15 gün önceyi hesaplıyorum ilk adet tarihimi.

Ortalama birşey aslında.

Sorma canım saate bakıp duruyorum. İnşallah ilaçlar fayda ediyordur da boşuna kullanmış olmam.

Bende o kadar ilaç kullanıyorum D vitamini hariç. Hatta bittikçe aile hekimine yazdırıp devam ediyorum doktorum ihmal etme şakın dedi.
Yaa ne güzel benim aile hekimim yazmadı. Hep özel aldım ilaçlarımı. Ben de dikkat ediyorum saati saatine kullanayım diye. İnşallah emeklerimiz boşa çıkmaz.

pontikcim bende 8.günü yaptım herkes çok erken dedi kana bile daha yeni geçme aşamasında çıkma ihtimali cok az zaten ki benım 3,gün embiryosu 2 gün bende de sancı oldu 6,7,gün adet olcam sandım moralım bozuldu sonra durdu bugün 10,gün yarın akşam test yaptırıcam kandaaa bozma moralını bende kendımı cok kaptırmıyorum amaa olsun umutt yıne de inşallah yarın bendee yuksek değer yazarım akşam iş çıksııs yaptırıcam testi

Sence bugün yada yarın sabah idrar testi yapsam çıkarmı 3. Gün embiryosu bugün 10 günün içindeyim

kızlar bişi sorcam ben tüp bebek tedavisine başlarken gonol f ve merinol gibi ıkı iğne vuruldum hergün daha sonra 3,ipne eklendi çatlama erken olmasın dıye sonrea 2 adet çatlatma iğnesi vuruldum sonra opu yapıldıı eretesi gün prosgrton iğnes 100 ml başladım birde foilk asit 1 aydır siz çeşit çeşit ilaç jel alıyorsunuz benım doktorum opu dan sonra prosgrton a başladım hergün o war birde folik asit kafam karıştı

İnşallah pozitifdir canım. Yarın güzel haberlerini bekliyoruz. Bazılarının 9. gün bile çıkmıyormuş 12. gün kanda çıkıyormuş. Bende beklicem kan tahliline kadar. Umut bi geliyo bi gidiyo tuhaf yani :)

Cnm kaçıncı gün kan değerin ne çıkmıştı ki senin ikiz olabilirler diye düşünüyorsun :) ayni düşünce bendede varda
12.gun 480 çıktı yarın tekrar kan vereceğim canım ama dondurulmusta değerin yüksek cikmasi normalmiş yani tek te olabilir..aman sağlıklı hayirli olsun insallah

aynen cnm inşallahh inşallah 11,günü işte yarın akşam 8,00 gibi baktırıcaz kanda allahımm kurban olduğummm haYIRLI SAĞLIKLI SIHATLİ BİR EVLATTT İNŞALLAH UMUDUM YOK NE YALAN SÖYLİİM AMAA YİNEDE UMUT FAKİRİN EKMEĞİ

Senin transferin oldu mu ki canım.. .o jelleri felan transferden sonra kullanıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…