2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

amin inş. canım benim. ben kan vericem canım idrar testi çok hayallerimi yıktı hiç güvenmiyorum

amin inş. canım benim. ben kan vericem canım idrar testi çok hayallerimi yıktı hiç güvenmiyorum
İnan en doğrusunu sen yapıyorsun bence de kan testi en doğrusunu veriyor ben dayanamayıp gizli vermiştim Sonra Asıl test günümle birlikte toplam 4 defa kan vermiş oldum kanı beklerken sanki zaman geçmiyor ama Allah'ın izniyle güzel çıkacak ben inanıyorum Rabbim yardımcın olsun Kuzum

amin saolasın canım Allah razı olsun . umarım akşam güzel haberler veririm

5.gun iki adet dondurulmuş transferi olmuştum bugün 12.gub kizlar...ben yattığım yerde hergun karnıma telefonu koydum meryem süresini açtım ve dinledim inanıyorum ki bebislerimde bunun sayesinde tutundular ve onlarda dinlediler benimle birlikte sizlerde yapın kizlar

Ben bişey soracağım kızlarrrr benim çok şükür hiç kanamam lekelenmem falan olmadı ama silik çizgi net görünüyor dediniz mümkün mü tutunma kanaması olmadan pozitif sonuç almak acaba???(transfer+7.gün )

Hepimiz için dua ediyorum kızlar rabbim sizlerede yaşatsın tez zamanda inşallah.. ..haaa ben belirti manyağıyım ya sakin siz yapmayın benim yaptığımı dinlemeyin kendinizi

Tabikiii beeennnn iste ne kanamam oldu ne başka bisey çok şükür iyi geldi sonucum

tatlım meryem suresi harika birşey ancak telefonu karnından uzak tutmalısın. Ciddi radyasyon yayıyor .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…