2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

kaçıncı günündesin tatlım bir kan testi mi versen acaba
Canım daha 7. Gün deyim. Şu an ağrım falan kalmadı. Çok tuhaf günler geçiriyorum. Bi öyle bir böyle. Bende şaşırdım kaldım. Umutlar tekrar yeşerdi sanki. Ağrım olmadığı zaman da acaba olmadı mı diye düşünüyorum. Test günüm bi gelse artık

Bugün öğlene bende ayrılacağım aranızdan muhtemelen...kan verdim geldim
Canım inşallah 3 haneli sayıyı görürüz hepimiz.

Amın amin inşallah canım

Hadi Bismillah Az kaldı sabret Canım benim inşallah iyi olacak Tam saat kaça verdiler sonuç için ?
Canım acilde yaptırdık saat 10 da çıktı sonuç ama eşim öğle arası ben alırım deyince beklemek zorunda kaldık 12.30 da işten çıkacak sonucu alıp eve gelecek aslinda arasam hastaneyi söylerler sonucuda aramakta istemiyorum

Sabretmesi zor biliyorum ama idrarde çıkmayıp kan testinde çıkabiliyor o yüzden bebeğin belki son günlerde tutunmaya çalışacak ve tutmadı diye üzüntüyle onuda tutundurmaz edecen...bence sabret canim
Canim insallah o küçük yürek sana sımsıkı sarilmıştır bende bekliyorum toparladım kendimi desteğin için saol sonucu merakla bekliyorum

duyguların seni ne yöne cekiyorsa,kesinlikle öyle yap Canım benim arama olsun Sabret inşallah Güzel hayırlı bir sonuç çıkacak dua edelim

Canim insallah o küçük yürek sana sımsıkı sarilmıştır bende bekliyorum toparladım kendimi desteğin için saol sonucu merakla bekliyorum
Toparla tabi yaa öyle idrar testiyle felan bozma moralini dur bakalim...daha senin var test gününe...insaalh sarılmıştır ama halen benim içind e umut yok...esim annem kayinvalidem biz oldu diye hissediyoruz diyorlar ama bende tik yok halen inşalalh ben yanılırım

Neden kötü düşünüyorsun ? Ben sonucu verdiğimizde 1 saat sonra çıkmıştı. Milyon kez internet sitesine hastanenin girip bakmıştım.

kızlar merhaba 5. gün embriyosu bugün 8. günüm akşam kan versem sizce çıkar mı? normal test günüm perşembe günü​
Canım elbette küçük de olsa çıkabilir ama şöyle düşün bazen gec çıkabiliyor .
ya moralini bozarsan belki gec döllenecek olan bebeğin senin üzüntünle ona zarar vermiş olursun Sabret bak ne kaldı ki Perşembe ye Seni en iyi Bizler anlarız ama Sabret 2 güncük kalmış :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…