2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Yarın bu saatlerde bende ya bir masalın sonuna gelmiş olacağım yada bu masalla devam edecegim:bicak:....12.gune kadar dayandım ne idrar testi ne kan tahlili hic birşey yapmadım ilk defa gününde yapacağım tahlili...gerci hoş eşimi ikna edebilirsem yarin tahlile bile gitmeyi düşünmüyorum ben
BA
Canım hala belirti YÖK :) kan vermeyeceğim artık
ÖYLE DEME BNDE ZATEN ZOR DİRENİYORUM :KK43: BNM DE CUMAYA HAYIRLI HABER VERCEKSİN İNŞALLAH SENDE BİZDEEE

Haberlerde iki gündür gaziantepteki 5 aylık bebeği döverek öldürüp sonrada çantayaa koyup dışarı attıklarını izliyoruz...ya bunlar nebiçim mahluk aklım beynim almıyor bizler olsun diye can atıyoruz maddi manevi yipranıyoruz millet bulmuşta bunuyor resmen :rolleyes::sinirli:

selam kızlar..
benimde 2. tüp bebek denemem(ilkinde bebeğimin kalbi durdu 8 haftalıkken)
12 aralıkta 5. gün dondurulmuş embriyo transfer edildi. 22 aralık cuma test günüm. beklemek gerçekten çok zor.
şuana kadar hissettiklerim idrara sıkışma ve gaz. çok fazla idrara çıkıyorum ve genelde çok sıkışarak, resmen koşa koşa gidiyorum tuvalete.
allah hepimizin dualarını kabul eder inşallah

selam kızlar..
benimde 2. tüp bebek denemem(ilkinde bebeğimin kalbi durdu 8 haftalıkken)
12 aralıkta 5. gün dondurulmuş embriyo transfer edildi. 22 aralık cuma test günüm. beklemek gerçekten çok zor.
şuana kadar hissettiklerim idrara sıkışma ve gaz. çok fazla idrara çıkıyorum ve genelde çok sıkışarak, resmen koşa koşa gidiyorum tuvalete.
allah hepimizin dualarını kabul eder inşallah

tutma belirtileri bunlar canım. İnşallah sağlıkla kucağına alırsın.

Neden durdu kalbi bebeğin tatlım? Tüp bebek için sorununuz nedir?

tutma belirtileri bunlar canım. İnşallah sağlıkla kucağına alırsın.

Neden durdu kalbi bebeğin tatlım? Tüp bebek için sorununuz nedir?
eşimde de bende de herhangi bir sorun yok , sebepsiz yani. 2 yıl uğraştık olmayınca tüp bebek serüvenimiz başladı.
ilk tüp bebek hamileliğimde değerlerim hiç bir zaman ikiye katlanmıyordu. çok doktora gittik. hepsi sağlıksız gebelik dedi. dış gebelik veya boş gebelik dediler. ama önce keseyi gördük, sonra kalp atışlarını duyduk. doktorlar bile inanamamıştı. çok umutlanmıştık kalp atışlarını duyduğumuzda. nitekim 1 hafta sonra tekrar kontrole gittiğimizde kalp atışı yoktu. dünyalar başımıza yıkıldı resmen.
vakit kaybetmeden 2. şansımızı denemek istedik dondurulmuş embriyo ile. allahım inşallah bu sefer yüzümüze güler..
sen de hamilesin sanırım :anneadayı: sağ salim kucağına alırsın inşallah :dua::dua: bize de dua et, hamilelerin duası kabul oluyormuş.
sen ne zaman test yapmıştın? ben sanırım dayanamayacağım cuma ya kadar

eşimde de bende de herhangi bir sorun yok , sebepsiz yani. 2 yıl uğraştık olmayınca tüp bebek serüvenimiz başladı.
ilk tüp bebek hamileliğimde değerlerim hiç bir zaman ikiye katlanmıyordu. çok doktora gittik. hepsi sağlıksız gebelik dedi. dış gebelik veya boş gebelik dediler. ama önce keseyi gördük, sonra kalp atışlarını duyduk. doktorlar bile inanamamıştı. çok umutlanmıştık kalp atışlarını duyduğumuzda. nitekim 1 hafta sonra tekrar kontrole gittiğimizde kalp atışı yoktu. dünyalar başımıza yıkıldı resmen.
vakit kaybetmeden 2. şansımızı denemek istedik dondurulmuş embriyo ile. allahım inşallah bu sefer yüzümüze güler..
sen de hamilesin sanırım :anneadayı: sağ salim kucağına alırsın inşallah :dua::dua: bize de dua et, hamilelerin duası kabul oluyormuş.
sen ne zaman test yapmıştın? ben sanırım dayanamayacağım cuma ya kadar

ay okuyunca gözlerim doldu allahım inşallah sizlere nasip eder. Eminim çok iyi bir anne baba olursunuz. Teşekkür ederim tatlım. Buradaki bütün kızların yazıları okudukça allahım nasip et diyorum . Dualarımdasınız.

X