2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

merhaba kızlar benim transferin 8,günüydü bugün az önce idrardan gebelik testi yaptım eczaneden negatiffff çıktı çok mutsuzum çok umutluydumm 2 embriyodan biri tutar diyordum ne yapıcam bilemes odum :KK43::KK43::KK43: oysa dün geceden beri adet olacakmışım gibi ara ara sancım war karnımda terliyorum geceleri sıcak basıyor gögüslerim hassass kasık ağrım yok amaa bilmiyorum acaba kanda war mıdır allahımmm nollur rabbimmm süporiz olsunnn kandaaaa :KK43::KK43::KK43:
Üzülme bende 8. Günümdeyim bekliycez mecbur bende çık merak ediyorum ama ne yapalım benimde 2 embiryo bırakıldı Cuma’ya kadar bekliycez artık

Kizlar ne zormua ne zor allahim yuzumuzu guldursun hepimizin dun kasik ve bel agrim vardi bugun hic bisey yok sanki ne biliyim umutla umutsuzluk arasinda kalmak insani mahvediyor

kızlar test yaptım ve çıkmadı tabiki. 6. günümdeyim çünkü. O rüya çok etkiledi beni daha doğrusu sonrasında yaşadığım karın ağrısı. Bugün o dün yaşadığım belirtilerin hiç biri yok. Batmalar ağrılar falan gitti. Ama ben şuna inanıyorum eğer kısmetimizde varsa olur arkadaşlar. Kısmetimizde yoksa her şey güzel ilerlese de olmaz. Rabbım bilir. Hayırlı zamanda sağlıklı evlatlar nasip eyle bizlere Yarabbim.

Benim de 1 buçuk ay önce sol tüpümü aldılar dış gebelikten dolayı hemen ameliyata aldılar
Benim sol tüpüm bağlandı, sağ tüpüm de çok az geçiş var. Olursa da dış gebelik olur dedi doktor. Çok zor zamanlardı umarım bir daha yaşamayız.

Benimde test günüm 23.12 çok sabırsızlanıyorum zor tutuyorum kendimi test yapmamak icin
ben bugün yaptım çıkmadı. Yarın tekrar denicem. Cumaya kadar her gün yapacağım. Cuma da kan vermeye gideceğim.

selam kızlar ikinci kan değerim 123 cıktı bu gün transfer +13

bana düşük gelsede doktorum 2-3 güne bir katlanması lazım dedi ve benimki de 3.3 gün de katlanmış o yüzden rahatladı

noel tatili olduğu için ultrason 6 Ocak olacak o güne kadar beklicez artık
ama ben bi kaç gün sonra bi kan vermeyi düşünüyorum:))

Kızlar dayanamadım kan verdim 10. Günüm inşallah bende olumlu sonuç.alırım ikindi çıkacak sonucum dua edin banada 4. Denemem. :KK17: endişeliyim
İnşallah pozitif çıkar cnm dua ediyorum senin içinde .ben şimdi kan verecegim

bana düşük gelsede doktorum 2-3 güne bir katlanması lazım dedi ve benimki de 3.3 gün de katlanmış o yüzden rahatladı

Rabbim hayırlı olan sağlıklı geçirmenin nasip etsin hamileliğini . Cnm rabbim kucağına almayıda nasip etsin

İnşallah pozitif çıkar cnm dua ediyorum senin içinde .ben şimdi kan verecegim

Rabbim hayırlı olan sağlıklı geçirmenin nasip etsin hamileliğini . Cnm rabbim kucağına almayıda nasip etsin

sağol canım Allah razı olsun isteyen herkese ve hamile olan herkeze nasip etsin inş

artış olması iyi olmuş canım. Ben 900 çıkar diyordum sonucun :KK70:

Benimde değerim katlanmış kızlar:) 13.gün dayanamadım. Artık kan vermeyeceğim

8. günde çıkmaması çok normal o günlerde betahgc 40 larda olur ve idrara karışmaz henüz. Sen yarın kan verdir.
KIZLAR İÇİMİ RAHATLATTINIZ BİRAZ MORALİM DÜZELDİ BİRDE ADET SANCISI WAR AKŞAMDAN BERİ AŞIRI TERLEDIM GECE VE İALÇALRDAN SANIRIM AKŞAM 9 DA BAYILIYORUM RESMEN UYKUDAN ALLAHIM İNŞALLAH OLUMLU SONUC ALIRIZZZZZ QAMİNN

KIZLAR İÇİMİ RAHATLATTINIZ BİRAZ MORALİM DÜZELDİ BİRDE ADET SANCISI WAR AKŞAMDAN BERİ AŞIRI TERLEDIM GECE VE İALÇALRDAN SANIRIM AKŞAM 9 DA BAYILIYORUM RESMEN UYKUDAN ALLAHIM İNŞALLAH OLUMLU SONUC ALIRIZZZZZ QAMİNN
amin canım inşallah. Ben de terliyorum ya napsak bu duruma bilemedim. Terlemeyle kalsa iyi gene. Terlediğim için kabus görüyorum sonra fırlıyorum yataktan. Allahım hayırlısıyla test gününe bi çıksak :)

Çok şükür katlanmış canim daha nice nice karlanmalara inşallah

Yarın bu saatlerde bende ya bir masalın sonuna gelmiş olacağım yada bu masalla devam edecegim:bicak:....12.gune kadar dayandım ne idrar testi ne kan tahlili hic birşey yapmadım ilk defa gününde yapacağım tahlili...gerci hoş eşimi ikna edebilirsem yarin tahlile bile gitmeyi düşünmüyorum ben

X