2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Kizlar dun biraz bel kasik agrisi vardi bugun hepsi kayboldu valla bende saskinim nasil olunca nasil oluyo

Kızlar çubuk test yapsammı acaba 3. Gün transferi 8. Günümdeyim normalde 22 test günüm
Erken gebelik testiyse eger sabah ilk idrarla cikiyor canim daha dogrusu benim çıkmıştı şükür... darisi senle birlikte tüm isteyenlere olsun inşallah.. :)

Kızlar çubuk test yapsammı acaba 3. Gün transferi 8. Günümdeyim normalde 22 test günüm
Canim yapma istersen ben sabah yaptım çıkmadı benimde 3.gun dondurulmuş embriyo ben diğer transferim in 10.gününde yapmıştım çıkmıştı perşembe 10.gün kan verecem yapipta benim gibi Strese girme derim Rabbim hayırlısini versin inşallah

merhaba kızlar benim transferin 8,günüydü bugün az önce idrardan gebelik testi yaptım eczaneden negatiffff çıktı çok mutsuzum çok umutluydumm 2 embriyodan biri tutar diyordum ne yapıcam bilemes odum :KK43::KK43::KK43:

merhaba kızlar benim transferin 8,günüydü bugün az önce idrardan gebelik testi yaptım eczaneden negatiffff çıktı çok mutsuzum çok umutluydumm 2 embriyodan biri tutar diyordum ne yapıcam bilemes odum :KK43::KK43::KK43: oysa dün geceden beri adet olacakmışım gibi ara ara sancım war karnımda terliyorum geceleri sıcak basıyor gögüslerim hassass kasık ağrım yok amaa bilmiyorum acaba kanda war mıdır allahımmm nollur rabbimmm süporiz olsunnn kandaaaa :KK43::KK43::KK43:

merhaba kızlar benim transferin 8,günüydü bugün az önce idrardan gebelik testi yaptım eczaneden negatiffff çıktı çok mutsuzum çok umutluydumm 2 embriyodan biri tutar diyordum ne yapıcam bilemes odum :KK43::KK43::KK43: oysa dün geceden beri adet olacakmışım gibi ara ara sancım war karnımda terliyorum geceleri sıcak basıyor gögüslerim hassass kasık ağrım yok amaa bilmiyorum acaba kanda war mıdır allahımmm nollur rabbimmm süporiz olsunnn kandaaaa :KK43::KK43::KK43:
Canim benim İşte bu yüzden Doktorlar erken yapmayın diyor canım ya. Çünkü bazen idrar testi yanlış sonuç verebiliyor şu an Yanlış mı doğru mu bilmediğin için stres yapıyorsun bu streste bebeğin varsa ona da zarar veriyor. Biliyorum çok zor ama test gününe kadar sabretmelis'in bence rabbim hayırlısıyla nasip etsin inşallah güzel haberlerini bekliyorum

Canim benim İşte bu yüzden Doktorlar erken yapmayın diyor canım ya. Çünkü bazen idrar testi yanlış sonuç verebiliyor şu an Yanlış mı doğru mu bilmediğin için stres yapıyorsun bu streste bebeğin varsa ona da zarar veriyor. Biliyorum çok zor ama test gününe kadar sabretmelis'in bence rabbim hayırlısıyla nasip etsin inşallah güzel haberlerini bekliyorum
inşallah cnm o kadar umutluydum ki çıkıcak diye düşündüm bazı arkadaslarda çıkıncaa keşke yapmasaydımmmmmmmm en azından o güne kadar hep war olduğunu düşünecektim şuan kendimi duvarlara çarpmak istiyorummmmmmmmmmmm ve işteyimmm akşama kadar bu kafayla moralle çalışmam lazım:KK43::kızgın::kızgın::kızgın:

inşallah cnm o kadar umutluydum ki çıkıcak diye düşündüm bazı arkadaslarda çıkıncaa keşke yapmasaydımmmmmmmm en azından o güne kadar hep war olduğunu düşünecektim şuan kendimi duvarlara çarpmak istiyorummmmmmmmmmmm ve işteyimmm akşama kadar bu kafayla moralle çalışmam lazım:KK43::kızgın::kızgın::kızgın:
Canım benim stres yapma demek kolay ama uygulamak zor biliyorum ama hep duyduğumuz bir cümle var ya stres Bu Tedavinin düşmanı şimdi negatif çıktığı için üzülmemen çok zor bu saatten sonra yapacak şey duaları daha da çoğaltmak bol bol dua yapacaksın Tesbihat çekeceksin nlar İnşallah seni rahatlatır İnşirah suresini okursan rahatlarsın Rabbi Yessir duasını oku Ne bileyim Sen bilirsin zaten Rabbime yalvaracak Başka çaremiz yok Allah'a emanet ol Allah hayırlısıyla nasip etsin inşallah

8. günde çıkmaması çok normal o günlerde betahgc 40 larda olur ve idrara karışmaz henüz. Sen yarın kan verdir.

X