2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Merhaba hanımlar Maşallah pozitifler artıyor

Muji özellikle sana sorayım. Cnm malum kader arkadaşı olduk benim ağrıların çok fazla var kaşık ve bel ilaçları zaten dün kestim kullanmıyorum neden oluyor acaba buağrılar sendede l varmı

Bide hasta oldunmi cnm sen

Benimde 22 aralık test tarihim

oldu cnm 10 aralıkda tarsnferim oldu bugün 7.günü
Transferden önce estrofem hap başlattı bana, bi de crinone jel, transfer günü de hem coraspin hem de kan sulandırıcı iğne verdi tabi folic asit hep var. Onları niye vermedi ki sana? Belki herkesin durumu farklı oluyordur ondan da olabilir

kızlar bişi sorcam ben şuan çalşıyorum ofisteyim 2 kg lık kucuk tüpler warya piknik tüp ondan taşıdım 3 mt kadar bişi olur mu

Daha olmadım canım, dün doktorumla konuştum 1hafta içinde olursun dedi, ilaçların hepsini dün kestim ben de. Bende de sanki adet olacakmışım gibi kasık bel ağrısı var ama olamıyormuşum gibi. İlaçların etkisi dedi doktor normalmiş canım

kızlar bişi sorcam ben şuan çalşıyorum ofisteyim 2 kg lık kucuk tüpler warya piknik tüp ondan taşıdım 3 mt kadar bişi olur mu

offf cok pişman oldum o kadardan bişi olmaz herhalde yaa kol cantam wardır o kadar benım nerdeyse 2 kg durrr allahım ya deliricem

offf cok pişman oldum o kadardan bişi olmaz herhalde yaa kol cantam wardır o kadar benım nerdeyse 2 kg durrr allahım ya deliricem

Yaaaaa saçmalama tatlım o kadar stres yaparsan tüpten değil stresten bişey olur bebeğine allah korusun, sakin ol onu unut gitsin bitti gitti, olacağı varsa Rabbim korumuştur onu sen rahat ol lütfen

doğrı diyorsun cnm nolcak ki 2 kg lık şeyden dimi beni zorlayacak bişiş diildi ağır kaldırmış sayılmam bence de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…