2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Değil tatlım epostanın diğer kutusuna düşüyordur bildirimler. Epostayı kaldırıp normal bildirimi açarsan düzelir
Canim onu davdenedim daha once olmuyir sinur oldum yaa. Bak simdi bile acaba yazan oldumu diye bi bakiim dedim. Kac sayfa yazılmış. Kk mesaj da attim bu durumla ilgili ama cevap gelmedi. Neyse teşekkür ederim cevabin icin çok sağol.

Beta hcg değerim 435,64
Maşallahhh... Darısı tüm bekleyenlerin başına. Rabbim artmasını da nasip etsin insallah.
Sabah başka bir foruma baktımda transfer olan anne adayları degerim şu bu diye yazışma kısımlarını geride bırakıp doğum yapmışlar:) Aynı kişiler cocugum boyle yatıyo, şoyle agladı gazı var vs vs yazmışlar bizlerde nasip olur inşallah boyle yazışmalar...

Maşallahhh... Darısı tüm bekleyenlerin başına. Rabbim artmasını da nasip etsin insallah.
Sabah başka bir foruma baktımda transfer olan anne adayları degerim şu bu diye yazışma kısımlarını geride bırakıp doğum yapmışlar:) Aynı kişiler cocugum boyle yatıyo, şoyle agladı gazı var vs vs yazmışlar bizlerde nasip olur inşallah boyle yazışmalar...

Amin canım inşallah allahım hayırlısını kısmet etsinn cümlemize

Canım 5.gün donduruyorlar, sonra çözüldüğünde 6. Gün oluyor
Aaa benim 3.gün dondurulmuş embriyoydu çözüldü Sonra ertesi gün yine incelendi ve akşama doğru çağrıldım yani benim ki 5.gün mü oldu Canım ay ben hiç anlamıyorum bu durumu :kızgın::KK71:

Kızlar Bu arada inanılmaz mide yanması ve reflü gibi birşey cekiyorum korkudan sabahtan beri birşey yiyemiyorum:KK43: Sizce ne yapabilirim ? ne yesem midem inanılmaz yanıyor :olamaz:

Kızlar Bu arada inanılmaz mide yanması ve reflü gibi birşey cekiyorum korkudan sabahtan beri birşey yiyemiyorum:KK43: Sizce ne yapabilirim ? ne yesem midem inanılmaz yanıyor :olamaz:

amin güzel duan için tskler bitanem
bekleyen tüm annelerimizin inş güzelce katlanır

duyduğum kadarıyla tuzlu çubuk kraker iyi geliyormuş bi dene istersen
bastırır tuz biraz

Canim onu davdenedim daha once olmuyir sinur oldum yaa. Bak simdi bile acaba yazan oldumu diye bi bakiim dedim. Kac sayfa yazılmış. Kk mesaj da attim bu durumla ilgili ama cevap gelmedi. Neyse teşekkür ederim cevabin icin çok sağol.
Canim simdi baktım detaylı ayarlara tekefonumda kayitli olmayan eski bur e-posta adresiyke uye olmusum kk.'ne. simdi o adrsi de ekledim telefona. Sanirim halloldu bi yazilsin yorumlar daha net anliycam. Çok sağol

D Dumanikara Canim simdi baktım detaylı ayarlara tekefonumda kayitli olmayan eski bur e-posta adresiyke uye olmusum kk.'ne. simdi o adrsi de ekledim telefona. Sanirim halloldu bi yazilsin yorumlar daha net anliycam. Çok sağol

Daha olmadım canım, dün doktorumla konuştum 1hafta içinde olursun dedi, ilaçların hepsini dün kestim ben de. Bende de sanki adet olacakmışım gibi kasık bel ağrısı var ama olamıyormuşum gibi. İlaçların etkisi dedi doktor normalmiş canım

Bende simdi oldum cnm ama ağrıların hala devam ediyor baya kötü bir haldeyim

Bende simdi oldum cnm ama ağrıların hala devam ediyor baya kötü bir haldeyim
Oyyy çok geçmiş olsun canım ya, oldukça rahatlarsın acık sabret ya da parol gibi bişey iç nasılsa artık ağrı kesici içebiliriz, gerçi bana doktor bu ay çok yoğun olmayabilirsin az olabilir adetin dedi

X