2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Sağol cnm Allah razı olsun hasta oldum en azından bu sinir stres biraz gider sende Birand önce olursunda rahatlarsın umarim

hamile kalıpta bilmeyen ve ne yükler kaldıran insanlar var
benim iş arkadaşım baya kilolu bi kızdı ve adet gördüğü için 9 ay boyunca hamile olduğunu bilmemiş şaşırtıcı bi durum ama bire bir yanında yaşadım bu durumu
bi gün raflara karton dizerken sancisi tuttu ve ertesi gün doğum yaptı :))))
satiş elemeydi ve günde 50 tane karton kaldırıyordu içinde farklı ağırlıklar olan
doğacağı varsa o bebeğin bişey olmaz
dikkat edelim ama bi kaç kilodan hiç bişey olmaz bence

18 aralikpazarteai test bekleyenler

Mavisaclikiz= 7 aralik trans.
Ondamcz=5 aralik transfer

19 aralik sali test bekleyenler

Umudunuyitirmekyok
Hatice yakup=5 aralik transfer

20 aralik carsamba test
Kübra= 8 aralik transfer
Melekk3= 9 aralik transfer

22 aralik cuma test
Prense2015f
Mercanca3
Mutinyo=11 aralik transfer
Pontik= 12 aralik transfer

25 aralik test
Umutolsun

Daha sonraki transferler

Mucizeolsakeske 16 aralik transfee

benimde yarın 18 aralık canım doktorum ben kendim yapinca kan testini haber verdim pozitifim diye 1 gün önce gel dedi :))

43 çıktı çarşamba günü 13.12.2017
yarın kaç çıkması lazım anlayan var mı
Canim her gun bir oncekjnin ortalama 2 kati olacak

Yani 40, 80, 160, 380, 760 pazartrsi de 800-900 arasi cunku sabah test vermis olacaksib gun sonunda 1000 lerde olabilir.

Benim ki 5. Gun 10 du 20, 40, 8. Gün 80 oldu tam.

Canim her gun bir oncekjnin ortalama 2 kati olacak

Yani 40, 80, 160, 380, 860 pazartrsi de 800-900 arasi olabilir.

Benim ki 5. Gun 10 du 20, 40, 8. Gün 80 oldu tam.

okuduğuma göre her 2 güne bi katlaması lazım değil mi canım benim yarın TF+13
900 çok deil mi
ben daha 300 lerde hesapladım da her iki güne bi olunca :))

Kizlar birgun durup birgun mu tekrarlanmali test
Belirti verir tabi tatlim . Herkeste belirtiler farklidir kesin budur diyemeyiz ama tutunma belirtileri icinde.

Bana hemsirem her iki gune bir kan verip durma diye uyardi sonucta kan ihtiyacimizda var . 8. 9. Gun sonundakileri kabul etmeye basliyorlar daha erken yaptırmayın bence kan testi.

okuduğuma göre her 2 güne bi katlaması lazım değil mi canım benim yarın TF+13
900 çok deil mi
ben daha 300 lerde hesapladım da her iki güne bi olunca :))
Evet Canım 2 günde 1, 2 katı oluyor senin tam 195 ve üzeri olması lazım inşallah Ama büyük ihtimal yüksek çıkacak

Yok benim onuncu gunde 400 oldu. Senin pazartesi kacinci gun olacak.
Canım senin hormonun yüksek salgılanmış olabilir :) 2 günde bir 2 katı oluyor bana da gittiğim klinikte baş hemşire anlattı.
Ama şöyle birşey var,Benim yakın arkadaşım doğal yolla hamile kaldı ve adetinden 2 gün önce hcg si 1642 çıktı ama tek kese göründü sanırım bazı kişilerde hcg kanda çok yükselebiliyor ama ortalama değerler internette mevcut :)

Valla benim her gun 2 katina cikti. Bana da oyle demisdi doktor her gun 2 kat artacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…