2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Canım geçmiş olsun kader arkadaşı olduk maalesef :KK43: En azından evlat sevgisini tatmışsın, inşallah biz de yaşarız bu duyguyu, Rabbim inşallah senin güzel yavruna da bir kardeş nasibeder en kısa zamanda. Dualarımız bir, insan toparlanıyo zamanla, ben daha iyiyim. Allah yardımcımız olsun canım, sevgiler...
Muji canım harikasın en güzeli çabuk toparlanmak. Ben ilkinin olmayışını cok sakin karşılanmıştır. Çünkü allahım hayırlısı olsun diyordum. Sonraki transferde de hayırlısıyla olsun dedim :)

18 aralik pazarteai test bekleyenler

Mavisaclikiz= 7 aralik trans.
Ondamcz=5 aralik transfer

19 aralik sali test bekleyenler

Umudunuyitirmekyok
Hatice yakup=5 aralik transfer

20 aralik carsamba test
Kübra= 8 aralik transfer
Melekk3= 9 aralik transfer

22 aralik cuma test

Mutinyo=11 aralik transfer
Pontik= 12 aralik transfer

Daha sonraki transferler

Mucizeolsakeske 16 aralik transfee

Kızlar pazartesi test bekleyenlerden başka kimler var listeden takip etmek daha kolay. Ben bazı kişileri kaçırmış olabilirim tekrar yazarsanız mesajımı alıntı yapıp güncelleyelim.

Umudunuyitirmekyok

20 aralik carsamba test
Kübra= 8 aralik transfer

22 aralik cuma test

Daha sonraki transferler

Kızlar pazartesi test bekleyenlerden başka kimler var listeden takip etmek daha kolay. Ben bazı kişileri kaçırmış olabilirim tekrar yazarsanız mesajımı alıntı yapıp güncelleyelim.

22 aralıkda ben warım cnm transfer günüm 10 aralık

Ben yarın kan vereceğim doğrunun yapıyorum kızlar sizce yarın vermekle 6.gun embriyosuydu embriyolar 9.gun kan versem cikarmi

Umudunuyitirmekyok

20 aralik carsamba test
Kübra= 8 aralik transfer

22 aralik cuma test

Daha sonraki transferler

Canim benimki 25 aralik kacinci gun idrar testi yapsam belli olur aceba

Merhaba kızlar pozitif sonuç alan arkadaşları tebrik ediyorum sağ Salim bebeklerini kucağına alsınlar inş. :) bende sonuç bekleyenlerdenim.
10 Aralık’ta transfer oldu 3. Gün embriyolarım yolladı 2 adet bugün 7,günüm
22 aralık test tarihim . Transfer gününden bu yana bariz belirtilerim yok açıkcası Gece terlemelerim oldu. bazen adet ağrısı gibi saniyelik kasık ve karın ağrısı kısacık ama gögüslerim hassaslaştı ben 2 aşılama negaitf ve 3 ay klomen tedavisis gördüm bariz bi sebebi yok hamile kalamayşımın
dua edin kızlar çok istiyorum çook dostun da düşmanında mutluluğunu anne oluşunu gördüm bana ne zaman sıra gelecek biz ne zaman anne baba olacaz bazen ağlamaya başlıyorum bazen çok iyi hissediyorum günler geçmiyor sağlıkla sıhaetle hayırlı haberi bende aliyim inşallah benimle beraber tüm bekleyenler amin

aynı belirtileri bende yaşadı
saniyelik sancılar gece terlemeler göğüs ağrısı inş iyi ye isarettir canım
içini ferah tut vakti geldiyse olucak inş
öyle ağlama artık sakin :))
inş iyi olacak

X