2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

hoşgeldin canım bu meşakatli yolda baya sıkıntı çekmişsin bu defa pozitifi görürsün umarım hayırlısı ile
Sagol canim. Amin ibsaallah RABB'İM İsteyen herkese hayirla nasib etsin inşaallah amin... Yasadigim 4 deneme surecini ve bu ay baslayacagimuz 5. Denene surecini Instagram'da @tupbebekdayanisma adli sayfamda paylaşıyorum. Ayni yolda yuruyen arkadaşlarla birbirimize karsilikli destek oluyoruz, dualar ediyoruz fikur alusverisi yapıyoruz..

5aralikda yaptırdım canım sen bugün degilmi??
12 Aralık'ta transferim yapıldı beklemedeyim doktorunuz kim
Merhaba canım aynı gün transfer olmuşuz. Ben de 30 yaşındayım ve aynı şekilde 1 tane 5. gün embriyosu transfer edildi. Sende ağrı falan var mı? Benim arada kasıklarım ağrıyo.
benimde ara ara kasık ve bel ağrım oluyo. Burada okuduğum kadarıyla normal bunlar. Bide dün e2 ve progesteron testi yaptım e2:988 progesteron:5.63 çıktı doktorum progesteron düşük biraz kanamam olmasın diye bi iğne verdi yaptırdım dün sizde durum ne acaba

Bide ilk denemeniz mi?

Canim ignenin adi ne nicin vurundun

Puroluton depot diye bir iğne. Transferin 3.günü e2 ve progesteron testi istemişti Dr progesteron düşük biraz kanaman olabilir bu iğneyi yaptır dedi dün hemen yaptırdım kanamam falan hiç olmadı henüz...
transferin kacinci gunu canim dusuk olur diyemi verdi bu igneyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…