2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

S.a dün gece bi test yapmıştım böyle çıktı
20171215_220234.jpg
Kan tahlili de pozitif 50 çıktı inş yükselir ☺ darısı bekleyenlerin başına inşallah

S.a çok kramp ve sancı olduğunu yazmissn o bende de var cidden ölüyorum sand umarım bu durum kısa sürer

Evet canım 2 gecedir anormal bir krampla uyanıyorum kanama olmayınca merkezimi aramadım bile tevekkül ettim
Dedim kısmetse benimle kalırlar kısmet değilsede hayırlısı değilmiş

Kızlar kızlar ne güzel haber veriyorsunuz valla umut oluyorsunuz bize yaaa...insallah bizim değerlerde böyle yüksek çıkar sanirim bu topic bizlere uğurlu gelecek...hamis olan arkadaşlar dualarımızı unutmayalım lütfen bizlerede dua edin :anneadayı::emir_bebek::anne::emir_bebek::anne::anneadayı::KK200::KK200::KK200::anne::anneadayı::anne::emir_bebek::anne::anneadayı:
Kızlar çok güzel haberler bunlar çok sevindim adınıza insallah sağlıkla buyur ve kucaklarınıza alirsiniz insallah bende hayirli haberi 23. 12 de vericem dualarinizi bekliyorum

transferin kacinci gunu canim dusuk olur diyemi verdi bu igneyi
Transferin 4.günü hiçbir şikayetim veya kanamam yoktu.dün yaptırdığım tahlil sonucuna göre progesteron düşük biraz dedi doktorum kanaman olabilir deyip kanama olmasın diye yaptır dedi.benden başka böyle bir durum yaşayan var mı acaba??

Kızlar pozitif çıkanları tebrik ederim ..ben 5.gun yapmıştım idrar testi bidaha yapmaya korkuyorum yarın yapsammi yapmadan mı çok kararsızım bugün sağ kaşığın ağrıdı ilk günden beri ara ara sağ kasigim ağrıdı birde sol böbreğim agriyor iyce ağrı arar oldum

Kızlar pozitif çıkanları tebrik ederim ..ben 5.gun yapmıştım idrar testi bidaha yapmaya korkuyorum yarın yapsammi yapmadan mı çok kararsızım bugün sağ kaşığın ağrıdı ilk günden beri ara ara sağ kasigim ağrıdı birde sol böbreğim agriyor iyce ağrı arar oldum

Arkadaşlar sizden ricam lütfen belirti aramayın stresten uzak durun
Nasıl ki herkes regl döneminde farklı belirti ve hissiyattaysa gebeliktede bu böyledir sürekli belirti arayarak beyninizin programına müdahale etmeyiniz
En fazla 10-12 gün dişimizi sıkacağız iki sonuç var ve iki sonucada aynı mesafede olun daha sonuç almadan yormayın ruhunuzu

Meditasyon yapın dua edin endişeden arının ...

12 Aralık'ta transferim yapıldı beklemedeyim doktorunuz kim

benimde ara ara kasık ve bel ağrım oluyo. Burada okuduğum kadarıyla normal bunlar. Bide dün e2 ve progesteron testi yaptım e2:988 progesteron:5.63 çıktı doktorum progesteron düşük biraz kanamam olmasın diye bi iğne verdi yaptırdım dün sizde durum ne acaba
Ben transferden önce tüp bebek merkezinde yaptırmıştım o testi. Her şey yolunda denildi. Sonucu bilmiyorum o yüzden. Benim bugün su gibi akıntım gelmeye başladı. Kasık ağrım ilk günden beri var. Bugün ayrıca bacağımdan çekilir gibi oldu. İçimde sanki olduğuna dair bir his var.

Canım ben her gün vitamin,coraspin,2 günde bir climara forte bant,crinone jel kullanıyorum
Climara yı ben de kullanıyorum. Sen kaç tane yapıştırıyorsun? Ben her 48 saate 4 bant yapıştırıyorum. skg haftada 1 bant olacak şekilde karşılıyor maalesef. Özel alıyorum ben. Sen?

Arkadaşlar sizden ricam lütfen belirti aramayın stresten uzak durun
Nasıl ki herkes regl döneminde farklı belirti ve hissiyattaysa gebeliktede bu böyledir sürekli belirti arayarak beyninizin programına müdahale etmeyiniz
En fazla 10-12 gün dişimizi sıkacağız iki sonuç var ve iki sonucada aynı mesafede olun daha sonuç almadan yormayın ruhunuzu

Meditasyon yapın dua edin endişeden arının ...
Haklısın cnm stres maffediyor insanı pozitif olmak lazım

Kızlar benim sonuç negatif :KK61::KK61::KK61:

beklemiyordum bu sonucu ama nasip bundada bir hayr vardır

Hamile olan arkadaşlar hepinizi tebrik ediyotrum hepinizle ayrı ayrı sevindim Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inş.

Sonuç bekleyenler de umarım hepinizinde degerleri yüksek olur

Allah a emanet olun

Ben transferden önce tüp bebek merkezinde yaptırmıştım o testi. Her şey yolunda denildi. Sonucu bilmiyorum o yüzden. Benim bugün su gibi akıntım gelmeye başladı. Kasık ağrım ilk günden beri var. Bugün ayrıca bacağımdan çekilir gibi oldu. İçimde sanki olduğuna dair bir his var.

Climara yı ben de kullanıyorum. Sen kaç tane yapıştırıyorsun? Ben her 48 saate 4 bant yapıştırıyorum. skg haftada 1 bant olacak şekilde karşılıyor maalesef. Özel alıyorum ben. Sen?
Canım bu arada o belirtiler bende de oldu bugün kaçıncı günün ?
Bir de climara forteyi transfer öncesi 4 kullanıyordum şimdi transfer sonrası 3 adetli olarak kullanıyorum

X