2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Ultrasonla blastların konumlanacağı yeri seçiyorlar benim sağ kasık uygun görüldü ve oraya bırakıldılar canım zaten transfer sırasında ekrandan takip edebiliyorsun
Bana hic bisey demediler tam rahmin ortasina birakrim dedi

Kızlar kızlar ne güzel haber veriyorsunuz valla umut oluyorsunuz bize yaaa...insallah bizim değerlerde böyle yüksek çıkar sanirim bu topic bizlere uğurlu gelecek...hamis olan arkadaşlar dualarımızı unutmayalım lütfen bizlerede dua edin

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım, son mesaja kadar umutla ve heyecanla yazdıklarınızı okudum. 27 yaşındayım ilk denemem.süreç nasıl geçti anlamadım.10 yumurtam toplandı 9 tane döllendi hepsi 5. Güne gitti.12 Aralık'ta transferim gerçekleşti 1adet 5.gün 1.kalite embriyo yerleştirildi.2 embriyom transfer günü,kalan 4tane ertesi günü yine 1. Kalite denilerek donduruldu.çok uzattım heyecandan sanırım.Bu site sayesinde öğrendim birçok şeyi paylaşmak istedim bendetest tarihim 23aralık umarım hep birlikte yüzümüzü güldürecek hayırlı haberler alırız

65 sayfayı da okudum:)
Rabbim hepinizin dualarını kabul etsin,sağlıklı çocuklar nasip etsin....

Hosgeldiniz kizlar . Burasi ugurlu bir konu sizlerede bulasir insallah :)

Hosgeldiniz kizlar . Burasi ugurlu bir konu sizlerede bulasir insallah :)
Ben henüz yolun başındayım tedavi anlamında
Hsg çektirdim hormon tahlilleri tamam doktora gideceğiz bu hafta içi.
Tüp bebek merkezinde doktorla ön görüşmeye gitmiştim şimdi istediği tahlil ve filmle tekrar gideceğim..
Sizler Maşallah sonuc almış ya da çok yakınsınız sonuca.
Hepinizin yüzünü güldüren sonuçlar olsun...

Oooo masaAllah hayırlı olsun canım değerin çok güzel Rabbim sağlıcakla kucagimiza da almayı nasip etsin

Sen bugun de test yaptın mi tatlim listede sende vardin.
Evet EfSa_SeNe merak ediyoruz seni

Efsa_=5 aralik transfer
Dumanikara=6 aralik transfer ++
Ondamcz=5 aralik transfer++
Helen cleopatra= 5 aralik transfer
Hatice yakup=5 aralik transfer ++
Muji =4 aralik trans.
Hisira=4 aralik trans.
2ba26=7 arakik trans. ++
Sebebu yok = 5 aralik trans.+++

Diger kizlar bekliyiruz sizleri

Merhaba canım aynı gün transfer olmuşuz. Ben de 30 yaşındayım ve aynı şekilde 1 tane 5. gün embriyosu transfer edildi. Sende ağrı falan var mı? Benim arada kasıklarım ağrıyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…