2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

evet opu sonrasında 4 gün sonra regl oldum şimdi 2.sini bekliyorum 3. günü çağırdı doktor ilaç vericek sen nerdesin nerede yaptırdın ?5. gün embriosumu dondurdun
5.gün embriyosu evet balım benimki. Seninki? Adanada yaptırdık biz medline da.. İnşallah pozitif olur sonuçlarımız kuzum

toprağım :) kurtuluş mahelesindeyim tatlım, 10 . gün ise ayın 13 ü gibi birşey oluyor. Medline da ücretler nasıl? ben başkentte yaptıryorum.

toprağım :) kurtuluş mahelesindeyim tatlım, 10 . gün ise ayın 13 ü gibi birşey oluyor. Medline da ücretler nasıl? ben başkentte yaptıryorum.
100.yıl ben de Raporsuz yaptırdık biz balım 5750 merkeze ödedik 1400 de ilaçlar tuttu.. Ama mikrochip için de 1000 tl vermiştik.
Maşallah sen pozitifi görmüşsün darısı bizlere olsun inşallahh toprağım
Test gününe kadar sabredebilir miyim bilmiyorun bu arada

Canım evdeydim dışarı çıkmadım ama ilk 3 gun haricinde sürekli yatmadım evde hafif yürüyüşler yaptim is yapmadım eşim ve annem yaptı arada da anneme yemekte yardım ettim canim
yumurta toplamadan sonra bile çok stres oldum kaç tane kalıcak die transferden sonraki günler nasıl gececek bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…