2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Teşekkür ettim toprağım ben de ilk 2 gün dinlenip sonrasında yavaştan günlük hayata dönerim diye düşünüyorum bakalım
Sen de stres olma kuzum rabbim bu günleri gösterdi ya çok şükür, darısı kalp pıt pıtlarını duymaya inşallah

Iyi aksamlar hatunlar
Ne sorcam sizlere
Bulantılarınız ne zaman basladi sizin ??
Hcg yükseldikçe başlıyor diye duydum
Sizde kaç hcg den sonra başladı hangi haftalarda????

amin canım benim . kaç dondurulmuş var senin canım

Hadi gözün aydın canimmm çok mutlu oldum inan bana :)
Darısı bizlere inş
Benim daha 10 gün var
Yurt dışında biraz ileri atıyorlar randevuları

Beklemek işin en zor kısmı rabbim hepimize sabır versin,seninkide hayırlı olsun inşallah

Yaaa ne güzel maşallah bizde görürüz umarım keseLER :)))

İnşallal Allahım hepimiz için hayırlısını nasip etsin benimkiler baykuş gözü gibi çıkmışlardı :))

kızlaarr merhabaaa 3 4 gundur yoktumm 12,gün değerim 12,81 çıkmıştı 14,gün 20,36 16.gün yani dün akşam test tekrar yaptırdık 50 ye yükselmiş bilemedim aslnda baya güzel artmıs son artıs amaa doktor müsait olduğunda gel bi bakalım dedi az önce sizce nedr durumumm

Merhaba kızlar bende yoktum değerim sınırda gibiydi ve benimde çok şükür dün tekrar ettiğimiz için yükselmiş diye biliyorum. bu kadarına bile şükür edebiliyorum. 4. denemem arkadaşlar sanırım tutması tutmaması bir nevi olasılık bir nevi kader, inşallah artışım devam eder gebeliktakibim başlar bugün klinikten telefon bekleyeceğim. bu ara işlerimde çok stresli allahım hepimizi yar ve yardımcısı olsun.
ben bir takım şeyler yapmıştım bu transferimde kendimce faydalı olduğunu düşünüyorum.
şimdi işe dönüp geleyim bir şu kalbimiz atsın normal bir gebelik olduğunu öğreneyim arkadaşlar size okuduğum kitabı sayfa sayfa çekip atacağım.
1. alkali beslenmeye dikkat ettim,
2. kan şekerimi hoplatacak şeyleri ortadan kaldırdım
3. imgeleme çok yaptım şimdi bebeğimle şöyle yaparız böyle yaparız.
4. transfer öncesi koenzim q10 bununda faydası olduğunu düşünüyorum çok, erkek kısırlığında daha etkiliymiş benim eşimde hiç bişey yoktu sorun görünemediği için bendeydi sanki. onu içtim,

kızlar buraların uğuruna inanıyorum, YÜCE RABBİM hepimizin gönlüne göre gönül bahçelerimizde çiçekler açtıracak iyi ahlaklı, akıllı hoşgörülü bu dünyayı güzelleştirecek evlatlar nasip etsin. Hepinizi çok seviyorum, dualarımdasınız

kaç çıuktı cnm değerin kaçıncı günü trasferinin

Iyi aksamlar hatunlar
Ne sorcam sizlere
Bulantılarınız ne zaman basladi sizin ??
Hcg yükseldikçe başlıyor diye duydum
Sizde kaç hcg den sonra başladı hangi haftalarda????
Canım benim once mide ağrım oluyor sonrasında bulantı başlıyor ağrı durunca....bazen iyi oluyorum bazen çok perişan oluyorum aman sağlıkla hayırlısıyla devam etsin de ben raziyim...senin nasıl gidiyor var mi sende de bulantı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…