2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

merhaba kızlar donmus embrio transferinden adetten kaç gün sonra transefer yapılıo

Kızlar selamm doktordan çıktım şimdi 4tane 1.kalite embriolar donduruldu doktor Rahim içine de bakalım dedi bakalım artık bana gene heyecanlar bastı :) anestezili oluyomuş ilk defa bakılacak

Çok teşekkür ederim kızlar. Bugün ayaklarım yere basmıyo sanki. Şükürler olsun. Allahım tamamına erdirir inşallah herkesin gebeliğinî. Bu arada aile hekimim insafa geldi ilaçlarımı yazdırdım. Bu duruma da ayrıca sevindim. Beta hcg mi gördükten sonra inandı herhalde tüp bebek olduğuna

Merhabalar kızlarr. Bugün doktor kontrolüm vardı. Embriyolarım 2 ay önce dondurulmuştu. 3 ocak transfer tarihim. 2 embriyo transfer edilecek kısmetse.. Heycanlıyım çok çok. Allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın kucaklarımızı boş bırakmasın inşallah..

bişey sormak istiyorum kaç gün sonra transfer oldu adetten

bu arada hayırlı olsun inş.

evet bende gecen ay dondurduk 3 tane embrio şimdi regl olmamı bekliyoruz sonrasında ne kadar bekleyeceğim.çok meraklıyım
Opu sonrası 2.reglimle estrofem başladım ben canım günde 3 tane. Rahim kalınlığına baktı doktor bugün. Tarihe karar verdi bakalım. Senin 2.reglini mi bekliyosunuz?

Opu sonrası 2.reglimle estrofem başladım ben canım günde 3 tane. Rahim kalınlığına baktı doktor bugün. Tarihe karar verdi bakalım. Senin 2.reglini mi bekliyosunuz?
evet opu sonrasında 4 gün sonra regl oldum şimdi 2.sini bekliyorum 3. günü çağırdı doktor ilaç vericek sen nerdesin nerede yaptırdın ?5. gün embriosumu dondurdun

inş hepimiz için oçok güzel olur. 15-20 gün sürüyo o zaman bakalım nasıl olcak.
sen hamilesin sanırım tebrik ederim
Evet canım tahmini öyle sürüyor...darisi sizlere inşallah sizinde güzel haberlerinizi alırız inşallah canım bak sakın belirti arama kendinde transferden sonra...2 tane mi transfer edilecek ve kaçıncı gün embriyosu canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…