2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

Kullanıyorum canım imom omega diye bi hap inanılmaz güzel bi hap benim kansızlıgım vardı gecen gün kan verdim kanım tavan yapmış bu hap sayesinde
Midemde bulanıyor canım yemek yapamıyorum ya çubuk kraker yiyorum sürekli
Canım bende imom kullandım 5 ay boyunca ama doktorum geçen hafta folbiol diye bi hap verdi vitamin falan yok sadece folik asit var oda yüksek dozda var benim ilk gebeliğim anomali olduğu için folik asit çok almam lazımdı o yüzden:KK66:
Geçmiş olsun canım ben bundan hariç 2 gebelik geçirdim ikisinde de mahfoldum mide bulantısından kraker bile yiyemiyordum düşün 2 ayda 6 kilo vermiştim.
Ama şimdiki gebeliğim mide bulantısı olsada rahat geçiyor.Herhalde bunu 5 ay boyunca imom kullanmama borçluyum

Canım seninkide hayırlı olsun inşallah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim..
Vallahi bizde öyleyiz ölü gibi ama senin özel durumun varmış Rabbim sağlık sıhhat ve kolaylık versin canım aminn
ilk bebişin kaç yaşında:KK66:[/QU
Kızım 3 yaşında canım. Allah sizi de sag salim kavuştursun bebeğinize. Sizin ilk galiba

Canım bende imom kullandım 5 ay boyunca ama doktorum geçen hafta folbiol diye bi hap verdi vitamin falan yok sadece folik asit var oda yüksek dozda var benim ilk gebeliğim anomali olduğu için folik asit çok almam lazımdı o yüzden:KK66:
Geçmiş olsun canım ben bundan hariç 2 gebelik geçirdim ikisinde de mahfoldum mide bulantısından kraker bile yiyemiyordum düşün 2 ayda 6 kilo vermiştim.
Ama şimdiki gebeliğim mide bulantısı olsada rahat geçiyor.Herhalde bunu 5 ay boyunca imom kullanmama borçluyum

Allaha şükür benimkide çok iyi arada mide bulantısı oluyo onada katlanıyorum şükür canım inşallah daha kötü olmam inşallah hepimizin hamileligi sorunsuz bi sekilde devam eder

Allaha şükür benimkide çok iyi arada mide bulantısı oluyo onada katlanıyorum şükür canım inşallah daha kötü olmam inşallah hepimizin hamileligi sorunsuz bi sekilde devam eder
Amin canım Rabbim hepimize kolaylık versin vallahi açlıktan ağladığımı bilirim bugünkü günüme şükürler olsun

Günaydın kızlar nasılsınız nasıl gidiyor hamilelikler? Biz tam 7+5 olduk bugün, düşük tehlikesini atlattık çok şükür. Çok yorgunum halsizim isteksizim bu aralar, bulantı çok az var ve hemen geçiyor normal mi bilmiyorum. İştahsızlık ve yemeklere karşı aşırı bi isteksizliğim olduğu halde kilo artışım var maalesef zaten kilolu başladım nolacak bilmiyorum:KK43:(

Günaydın kızlar nasılsınız nasıl gidiyor hamilelikler? Biz tam 7+5 olduk bugün, düşük tehlikesini atlattık çok şükür. Çok yorgunum halsizim isteksizim bu aralar, bulantı çok az var ve hemen geçiyor normal mi bilmiyorum. İştahsızlık ve yemeklere karşı aşırı bi isteksizliğim olduğu halde kilo artışım var maalesef zaten kilolu başladım nolacak bilmiyorum:KK43:(
Canım bu aylarda iştahsızlık ve bulantı gayet normal:KK66:
Ve bu 3 ayda(ilk trimesterda)yediğinin içtiğinin bebeğe faydası pek yok yani bebek şuanda senin değerlerinden faydalanıyor...
O yüzden pek bişey yemesende yararı yok fakat zararı var (fastfood, Cola, çay,kahve,sigara,alkol,sakatat)
Onun için canım az yemeye gayret et sağlıklı beslen (salata,meyve,kuruyemiş,süt ürünleri,et,balık,sebze yemekleri...)Mesela akşam öğünü sadece salata yiyebilirsin,açlığını bastırmak için kuruyemiş yiyebilirsin,öğlen öğünün meyve tabağı olabilir...Böyle beslemeye dikkat et..
Özellikle meyve ve suyu bol tüket bağırsaklara inanılmaz faydası oluyor.
Akşam 4 den sonra bişey yeme (meyve ve kuruyemiş haricinde)bunlara dikkat et..
Hatta bu beslenme şeklini 9 ay boyunca yapabilirsen harika olur sadece porsiyonları hafif büyültebilirsin:KK66:
Canım ben bunları yapıyorum ve 66,7 den 64,8 e indim ve kendimi daha zinde hissediyorum kilo verdim ama yediklerim daha sağlıklı oldu 2 haftadır canım cips istiyor inatlaştım ve daha yemedim yemeyecemde sadece sağlıksız olarak meyveli soda ve Cola içiyorum onuda bilinçli bir şekilde tüketmeye çalışıyorum:KK66:

İyi gidiyor valla dışarı çıktık hava soğuktu midemde gaz oluştu eve zor attım kendimi:)
Dikkat et canim kendine:)Bende hala su ultrason fotosunu cozmeye calisiyorum niye iki deger girilmis ben hangisne gore takip etcem diye:)Bebeklerim iyi cok sukur Allah ima bende ilaca devam ediyorum bakalim hayirlisiyla insallah carsamba randevum var insallah hem bebegimi hem kalp atisini gorurum hemde kanama durmus olur insallah

Dikkat et canim kendine:)Bende hala su ultrason fotosunu cozmeye calisiyorum niye iki deger girilmis ben hangisne gore takip etcem diye:)Bebeklerim iyi cok sukur Allah ima bende ilaca devam ediyorum bakalim hayirlisiyla insallah carsamba randevum var insallah hem bebegimi hem kalp atisini gorurum hemde kanama durmus olur insallah
İnşallah canım Rabbim bebeğini sana bağışlasın.
Canım ultrasondaki değer bebeğin boyuna göre biçiliyor.
2.değerde adet tarihine göre herhalde canım

Hangi ilacı içiyorsun canım

FB_IMG_1464383857120~2.jpg yok canim son adet tarihime gore degil son adet tarihime bakarsan burda 8 haftalik yazmasj lazim benim sat 29 mart

X