2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

İyiyiz biz canım siz nasılsınız ne zaman gidecen doktora canım

bizde iyiyiz canım ya, dr a ne zaman giderim bilmiyorum galiba 6+2 olduk bizimkine kalırsan doğuma hastaneye götürür Allah ın meraksızı
ne bileyim havalardan galiba hiçbirşey yapasım yok bu aralar

bizde iyiyiz canım ya, dr a ne zaman giderim bilmiyorum galiba 6+2 olduk bizimkine kalırsan doğuma hastaneye götürür Allah ın meraksızı
ne bileyim havalardan galiba hiçbirşey yapasım yok bu aralar
Ayyy aynı benim koca zorla randevu alırdırdım valla:))
Tıpkı benim gibi bende öyleyim valla İştahım yok hiçbirşey yapasım yok

Merhaba Kizlar bugün kese görmeye gittik.bebekleim ikizzzz bebegimin birinin gelişimi güzel fakat diğeri baya kucuk dedi Dr.Takip edicez dedi o yüzden bir tatafim m.buruk ama.hep hayirlisi neyse o olsun diye dua ediyorum

Olsun canım üzülme Rabbimden umut kesilmez..
Vardır bunda da bir hikmet Rabbim ikisinide sağlık versin inşallah bol bol dua et bizde edicez canım yalnız değilsin
canim benim güzel kalbin için teşekkür ederim.inşallah saglikli olurlar gerisini allaha noraktim artik napalim

canim benim güzel kalbin için teşekkür ederim.inşallah saglikli olurlar gerisini allaha noraktim artik napalim
Evet canım yapabilecek bişeyimiz yok sonuçta tevekkül etmekten başka
Ama çok güzel bişey yaa Rabbim hayırlısını versin ana çoğul gebelik istedim hep ama nasip olmadı
Senin tarafında ikiz olan varmı canım

Evet canım aynen öyle ona emanet folik asit içiyormuydun

yok tatlim.benim.tüp bebek 2 tane koyuldu embriyo ondan.saglikli olsun da napalim

@Hertain canim merhaba biraz once dr dan geldim ultrasonda bebek zor gorundu henuz 6 haftalikmis kalp atisi gorunmedi bu yuzden haftaya tekrar cagirdi.Birde kese etrafinda kanama varmis progestan yazdi ne dusuncegimi.nasil davrancagmi sasirdim moralim bozuldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…